Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Larissa vagy Karissa, melyik...

Larissa vagy Karissa, melyik tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 08:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
Larissa-ra szavazok, számomra szebben hangzik.
2010. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
Én egy Larissza nevű kislányt ismerek. Hát...találnék jobb nevet is, főleg, hogy a vezetékneve nem valami különleges...
2010. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
Larissa. Nekem ez tetszik. A Karissa nem.
2010. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
Larissa
2010. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:

a férjed vezetékneve Borwn? Vagy azt csak példaként írtad?


Ha tudnánk a vezetéknevet, lehet többet tudnánk segíteni.

Brown esetében például nem rossz ha magyar nevet kap, itthon használhatja úgy hogy pl.: Barna Virág, teszem azt:)


Elárulod a vezetéknevet?? Én nagyon kiváncsi vagyok:)

2010. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik mindkettő, de a Larissza jobban, dallamosabbnak tűnik.
2010. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim válasza:
Larissa, az szebb. :)
2010. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban nagyon szerettem volna skótjuhász kutyust és Larisszának akartam elnevezni XD Egyébként nem igazán tudok választani, mindkét név tetszik :)
2010. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:

Én a helyetekben biztosan adnék magyar nevet is a gyerekemnek, maximum 2 keresztneve lenne, ez egyáltalá nem furcsa. De nem hagynám elangolosodni... Szerintem amúgy Angliában is ez csak még különlegesebbé tenné őt, hogy angol a vezeték- és az egyik keresztneve, de a másik magyar. Én biztosan így csinálnám.


Egyébként nekem tetszeek a hagyományos magyar nevek, mint pl. Réka, Emese, Csenge...

2010. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 eszo ***** válasza:

A Larissa Brown jól hangzik..és szerintem itt MO-n is lehetne Larissa..mot mi van abban??

Semmivel sem rosszabb, mit egy Napsugár, vagy nem is tudom..olyan sok hülye magyar(osított ) nevet használunk itthon is, hogy nem ám egy Larissan fogunk fennakadni!


Nézd!!szerintem ne foglalkozzatok semmivel és senkivel! ha nektek ez tetszik, akkor adjátok ezt a nevet!

A ti közös döntésetek kell, hogy legyen! mit hallgattok másokra? ti fogjátok így hívni..nem a sok hozzászóló!


Remélem sikerül szép nevet választani és sok boldogságot nektek akár hazajöttök, akár nem, akár magyar névvel, akár nem!!!!:-)))))))))

2010. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!