Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Larissa vagy Karissa, melyik...

Larissa vagy Karissa, melyik tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 08:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:

mi lesz a vezetékneve?


Legyen Laura! Vagy Klaudia. Jusztina, Florentina



az "-issza" képzővel van a baj.

Ami úgy hangzik, mint egy olasz szó, egy zenei utasítás,(fortissimo) az itt nem oké.

2010. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:

9:19

Ha jól értettem a kérdezőt, angol az apuka, tehát nem magyar vezetéknévhez kellene passzintani ezeket a neveket. :)

2010. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:

A férjem nagyanyja volt Remény. Reményke néni. :)

Az angolra fordítva is szép.

2010. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 A kérdező kommentje:

ma 09:19 09:18


Köszi, kicsit megnyugodtam:) A páromnak tetszik a Larissa nagyon, Virág-nak akartam először, de neki nem tetszik.

2010. júl. 23. 09:25
 25/74 anonim ***** válasza:

Van egyáltalán ilyen név Magyarországon? Ha nincs, akkor ha itt születik, adni se lehet neki, ha meg kintről hozta, akkor elfogadják a hatóságok, de névnapja nem lesz.


És tényleg nem tudom, mi tetszik benne, túl hosszú, túl merev, cigányok szoktak csak ilyen neveket adni a gyereküknek, mert azt hiszik, hogy egzotikus, közben pedig mindenki rajtuk röhög, hogy a nevét se tudja leírni, de azért ő Kolompár Vanessa.


Az Anna pedig gyönyörű név. A hiba a te készülékedben van, kérdező! :P

2010. júl. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 A kérdező kommentje:

09.23

"Legyen Laura! Vagy Klaudia. Jusztina, Florentina"


Nah most már ő is leskelődik, szóval a következő van:

Laura az túl..sok van belőle, Klaudia nem jön be, az utolsó kettő meg egyikünknek se tetszik mert spanyolos hangzású xD

2010. júl. 23. 09:28
 27/74 anonim ***** válasza:
Hm, hát nálunk a virágboltokat hívják így:)
2010. júl. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim válasza:

szia!

csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy itthon a Larissza és a Klarissza neveket a transzfesztiták használják.

Nagyon népszerű köreikben. Úgyhogy, én nem ajánlom.

2010. júl. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:

Egyébként a Virág is szép.


Tünde például?

2010. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 A kérdező kommentje:

"Van egyáltalán ilyen név Magyarországon? Ha nincs, akkor ha itt születik, adni se lehet neki, ha meg kintről hozta, akkor elfogadják a hatóságok, de névnapja nem lesz.


És tényleg nem tudom, mi tetszik benne, túl hosszú, túl merev, cigányok szoktak csak ilyen neveket adni a gyereküknek, mert azt hiszik, hogy egzotikus, közben pedig mindenki rajtuk röhög, hogy a nevét se tudja leírni, de azért ő Kolompár Vanessa.


Az Anna pedig gyönyörű név. A hiba a te készülékedben van, kérdező! :P"


Igen van ilyen névnap

Ha megkérhetnélek ne hasonlítgasd a nevet a magyar cigányokhoz - köszi!


Lehet, h. a hiba az én készülékemben van. Itt kint tetszik mindenkinek - mondjuk más is a mentalitás itt, mint otthon. Bocsi, h. meg mertem kérdezni, hogy hangzik otthon...

2010. júl. 23. 09:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!