Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Larissa vagy Karissa, melyik...

Larissa vagy Karissa, melyik tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 08:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:

Hát tudod, az internet az már csak olyan, hogy ha kérdezel valamit, akkor olyan válaszokat is kaphatsz, ami neked nem tetszik.

Nem tudom, mire számítasz, mikor olyan felütéssel nyitsz, hogy "akkor nem jövünk haza". Akkor ne gyertek! :P

2010. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:

Egyik sem! Téll nem népszerű itthon.. :S

Viszont ajánlom helyette a Lara nevet:) Szerintem gyönyörű. Unokatesómat így hívják, lehet csak azért, de sztem nagyon szép név, és hasonlít a Larisszához..

Remélem tudtam segíteni! :)

2010. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 A kérdező kommentje:
A mosolygós arc ott van mögötte, ha nem vetted volna észre...
2010. júl. 23. 09:39
 34/74 anonim ***** válasza:

De a férje angol, és nem magyar vezetéknévvel rendelkezik szóval ezek a keresztnevek valószínű jól mennek hozzá.

Nerem a KLarissza tetszik. :)

2010. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne hallgass senki másra, csak MAGADRA és a PÁRODRA! Írjátok le mindkettőt, és amelyik közelebb áll a szívetekhez, azt válasszátok!!!

Ez a ti döntésetek, ha ti így érzitek, és nektek ez tetszik, akkor nevezzétek így a picit!!

/Bármelyiket is válasszátok, mivel a vezetékneve is külföldi, akkor nem lehet egyenlő a Kolompár Pamelával.../


Vagy olyat is "játszhattok,ha nem tudtok végképp dönteni, hogy amikor rugdos a pici a pocakban, mondjátok neki mindkét nevet egyenként, s amelyiknél rúg , azt válasszátok. De ez csak egy tipp :-)

SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK A GYERMEKETEKKEL!!Egy anyuka

2010. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:

Békés megye eddig magas szintű "városában" van egy lány, akinek a neve: Kolompár Dzsennifer-Lopez :DDDDDDD

Szerintem rohadtnagy. :"DDD

Amúgy sok boldogságot a babához, remélem sikerül választani, de sztem a Lara téll szép név :$$ :)

De mivel külföldi névhez lesz, mind a Kl., mind a L. szép lesz :)

2010. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
78%, szerintem jobb lett volna neki a Lopez de Tagadja.. :>
2010. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg a "szép magyar nevek" fognak hüly.én hangzani, ha a családnév angol! És egyetértek az itt fenntebb szólóval, hogy a szülők döntése, ne befolyásoljon se a névválasztásban, se a hazajövetelben senki! Igenis annyi rugalmasságnak kell lennie, hogy egy angol szülővel és névvel rendelkező gyermeket és a családot befogadjuk, és nem elkezdjük peckálni, hogy milyen neve van, meg minek jött haza.

Szégyen, ha valaki így áll hozzá.

Angol apuka és magyar anyuka angol nevű lánya lesz, hát húúú, összeomlik a világ. Szerintem igenis szép mindkét név. Esetleg azon nem gondolkodtok, hogy legyen egy magyar neve IS? Nem csak az, hanem az is, jelezvén a kétféle gyökeret? Csak egy kérdés, nem célozgatok.

2010. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 A kérdező kommentje:

Nah, egyelőre abban egyeztünk meg hogy Larissa - és max Magyarországon Lara lesz a neve. Úgysem ott jár majd iskolába:)

09.47- 09.42 - 9.54 nek köszi:) Nem sajnos a férjem angol nevet akar, magyart nem:S De igaza is van mert pl.: Virág Brown hát kicsit... fura lenne xDXDXD

2010. júl. 23. 09:59
 40/74 anonim ***** válasza:

"Igenis annyi rugalmasságnak kell lennie, hogy egy angol szülővel és névvel rendelkező gyermeket és a családot befogadjuk, és nem elkezdjük peckálni, hogy milyen neve van, meg minek jött haza."


Én ilyet nem szoktam csinálni, de azt igenis vegye mindenki tudomásul, hogy mi éltünk itt eddig is. És nagyon nem szeretjük az olyan ámerikásokat, akik hazajönnek - you know -, aztán nekünk akarják megmondani, hogy mi a frankó, meg hogyan kellene gondolkodnunk. Szóval azt borítékolhatom, hogy az senkinek nem tetszik itthon, ha kedves kis megjegyzéseket tesznek az úgynevezett magyar mentalitásra ésatöbbire. Mert az nem fog változni, megszoksz vagy megszöksz. De ez szerintem minden országban így van.

Egyébként meg, ha nem kelt közfelháborodást az életstílusával, akkor még totál külföldieket se szoktak itt kinézni :)

2010. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!