Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mondanád el a családban?

Kinek mondanád el a családban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nagykorú vagy, külön élsz a szüleidtől, és abortuszra kell menned. Kinek mondanád el a családból?

Egyértelmű, hogy a párodnak igen, de másoknak? Szüleidnek, párod szüleinek? Testvérednek vagy párod testvérének?

Senkinek semmi köze hozzá, de ez hatalmas lelki teher, a család előtt nem könnyű titkolni.


A kérdés sajnos nem csak elméleti.


2010. júl. 19. 17:09
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

Én max a legjobb barátnőmnek mondanám el.

Mert ő biztos nem kezdene el kioktatni, és támogatna a döntésemben.

2010. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha az már eleve problémát jelent hogy kinek mondd el, akkor ne mondd el senkinek. Az emberek gonoszak. És gyakran visszaélnek a bizalmaddal. Szerintem senkinek semmi köze hozzá, ha elmondod úgysem tudnak mit mondani, segíteni sem.

Sajnálom hogy ilyen traumát kell átélj, remélem azért a továbbiakban jobban vigyáztok.

Sok szerencsét. :)

2010. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
Én a szüleimnek és a testvéremnek biztos elmondanám, megérdemlik, felneveltek, szeretnek, biztos örülnének neki, hogy elmondtad, és megbízol bennük. Legalábbis az én családomban így van. A párod családjának szerintem ne szólj, majd ha a párod akarja, elmondja nekik. De én ugyanezt ajánlom neki is.
2010. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
Én nem titkolnám a családom előtt, nem vagyok az a szégyenlős fajta, különben is tudják hogy nem akarok gyereket, így nem lenne kérdés ha ilyen történne. Persze csak ha kérdezik, nem kiabálnáűm az utcán mindenkinek.
2010. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rendes válaszokat.

Akik meg ki akarnak oktatni, köszönöm nem kérek belőle.

2010. júl. 19. 21:42
 36/48 A kérdező kommentje:

Egyébként sem az volt a kérdés, hogy megtartsam-e, vagy hogy mit gondoltok rólam, mert teherbe estem.

A bunkó válaszadókat lepontoztam, mert nem a kérdésre válaszoltak.

2010. júl. 19. 21:43
 37/48 anonim ***** válasza:
0%

Nem érdekel hogy pontozol le.Nem sajnálod a gyerekedet?

És mi van ha ez után többet ne lehet gyereked?Egész életedben bánni fogod.

2010. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

Egy 6 hetes képződményt nem szokás gyereknek nevezni....

Egyébként sincs semmi közöd hozzá, ha többet nem lehet gyerekem.


Ha nem a kérdésre válaszolsz, minek írsz?

2010. júl. 19. 22:10
 39/48 A kérdező kommentje:

És ma már annyira fejlett az orvostudomány, hogy kicsi a valószínűsége, hogy meddő legyek.


És inkább ne szülessen meg a gyerek, minthogy neadjisten intézetben kelljen felnőnie...

2010. júl. 19. 22:11
 40/48 anonim ***** válasza:
54%

Igaz is,nem az én problémám csak egy kicsit megrázott.

Többet nem írok nyugi.

2010. júl. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!