Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mondanád el a családban?

Kinek mondanád el a családban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nagykorú vagy, külön élsz a szüleidtől, és abortuszra kell menned. Kinek mondanád el a családból?

Egyértelmű, hogy a párodnak igen, de másoknak? Szüleidnek, párod szüleinek? Testvérednek vagy párod testvérének?

Senkinek semmi köze hozzá, de ez hatalmas lelki teher, a család előtt nem könnyű titkolni.


A kérdés sajnos nem csak elméleti.


2010. júl. 19. 17:09
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
szülőknek nem mondanám el
2010. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
84%

ha külön élsz,akkor szerintem a szüleidnek sem kell elmondani. Hisz már önálló vagy.

Ha szabad megkérdeznem, miért kerül erre sor?

2010. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
90%
senkinek, mert semmi közük hozzá, meg aztán később ne vágják a fejemhez
2010. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
80%
testvéremnek
2010. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

Mert teherbe estem, de ez csak ma derült ki.

A gyógyszer szedését követi 5. napon voltunk együtt, azóta nem. Azt mondta a doki, hogy az első naptól kezdve védeni fog.

2010. júl. 19. 17:16
 6/48 anonim ***** válasza:
87%

páromon kivül senkinek

anyám engem 17 évesen szült,párom anyja meg veszitett el babát,egyik se értené meg miért nem akarunk még gyereket (stabil kapcsolat,és egyéb dolgok is megvannak,de 23 évesen nincs a terveim között)

2010. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
87%
én olyan viszonyban vagyok h az anyukámmal h neki elmodanám
2010. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
28%

És miért nem tartjátok meg? Hány évesek vagytok?

Esetleg belegondoltál, hogy többé esetleg nem lehet gyereked. Nem rémiszgetni akarlak,csak sajnos hallottam már ilyenet.

2010. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 Beatrix17 ***** válasza:
83%
Nekem is volt,és elmondtam anyumnak!Értelem szerüen nem repesett az örömtől,de megértette,miért kellett megöletnem a kicsit,és mellettem volt!Mondanom sem kell,nem lett könnyebb azzal,hogy elmondtam neki!Ezt neked kell tudnod,szüleid mennyire értenék meg!De ha 1szer kiderül-mert mindig minden kiderül-tuti nagyon fog fájni nekik,hogy nem mondtad el!A lényeg!PRÓBÁLJ ERŐS MARADNI!!!És ne gyötörd magad!!!!!
2010. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
58%

melyik gyogyszer ez?

első naptol egyik se véd eléggé sztem,1-2 hét a minimum amit ki kelleen várni,bár én megvártam az első hónap végét,biztos ami biztos alapon,....

2010. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!