Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mondanád el a családban?

Kinek mondanád el a családban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nagykorú vagy, külön élsz a szüleidtől, és abortuszra kell menned. Kinek mondanád el a családból?

Egyértelmű, hogy a párodnak igen, de másoknak? Szüleidnek, párod szüleinek? Testvérednek vagy párod testvérének?

Senkinek semmi köze hozzá, de ez hatalmas lelki teher, a család előtt nem könnyű titkolni.


A kérdés sajnos nem csak elméleti.


2010. júl. 19. 17:09
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy. Pénteken fogok befeküdni.

Párom csak egy hét múlva tud hazajönni. :(

Valakinek el kellene mondanom.

2010. júl. 19. 17:28
 22/48 A kérdező kommentje:
Láttam a videót. Átgondoltam mindent. Nem szeretném megtartani.
2010. júl. 19. 17:29
 23/48 anonim ***** válasza:
25%

Hát neked kell tudni:(

Akkor legalább később jobban figyeljetek oda és ne a gyereketeket büntessétek vele.

2010. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
89%
hagyjátok már ezzel a tartsd meg dologgal, aki nem volt még ilyen helyzetbe, mind azt hiszi, hogy aki abortuszra megy szívtelen gyilkos. annak idején még én is fősulira jártam, jobbnak láttam elvetetni, mivelhogy nem terveztük,és védekezés mellett esetem teherbe. ha otthagyom a sulit most egy érettségim lenni, és munkanélküli lennék, ráadásul az akkori barátom 3 hónap múlva el is hagyott. aki elmegy odáig az igen alaposan megfontolta a dolgot, és senkinek nincs joga, hogy bírálja a döntéséért.
2010. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon kis fiatal naív lehetsz ha azt hitted hogy a gyógyszer 1. naptól véd.

Jeszusom!

Én az első levelet beszedtem már mikor mertem más védekezési mód nélkül csak a gyógyszerben bízva szeretkezni!!

Felvilágosítás?szüleid?merre voltak vagy vannak?

2010. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudta hogy hat a gyógyszer és most a gyereke jár rosszúl.Úgy mond "rosszúl".
2010. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

Én a tesómnak biztos.

Azután a szüleimnek is, hisz aggódnak értem.

Tudom, hogy nem szólnának bele.

(legalább is nálunk igy volna9

2010. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
63%
Soha nem tennék ilyet, de a helyedben nem mondanám el senkinek. Nekem méhenkívülim volt, azt is csak a párom tudja.
2010. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
67%
Én nem mondanám el nekik,mert nem akarnám hogy valaha is ezzel bántsanak ha esetleg családi veszekedésbe kezdenek,vagy erről pletykáljanak stb.. Látom megint sokan eltértek a témától,ne figyelj rájuk,tedd úgy ahogy jónak látod. A gyógyszerek tájékoztatójára meg az van irva,hogyha a mensid első napján kezded szedni,akkor rögtön véd,ha nem akkor 7 nap mulva. ha te az első napon kezdted szedni,és mégis teherbe estél,arról nem te tehetsz és nincsen joga senkinek elbirálni ezt a döntésedet. Ennyi erővel minek védekeznek ezek a kedves vcálaszadók,potyogtassák csak életük végéig a gyerekeket...
2010. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
16%

Mi oda figyelünk a védekezésre,hogy ne kelljen egy életet elvenni.Nem arról van szó hogy akkor mi nem védekezünk.A kérdezőnek is oda kellett volna figyelni.

De ez az ő szíve ügye hogy mit csinál a gyekrekével.

2010. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!