Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mondanád el a családban?

Kinek mondanád el a családban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nagykorú vagy, külön élsz a szüleidtől, és abortuszra kell menned. Kinek mondanád el a családból?

Egyértelmű, hogy a párodnak igen, de másoknak? Szüleidnek, párod szüleinek? Testvérednek vagy párod testvérének?

Senkinek semmi köze hozzá, de ez hatalmas lelki teher, a család előtt nem könnyű titkolni.


A kérdés sajnos nem csak elméleti.


2010. júl. 19. 17:09
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám a szüleimnek.

Soha nem tudthatod mit hoz az élet,előfordulhat hogy szükséges lesz az információ esetleg ha történik veled valami,ne adj isten!!

2010. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak attól függ hogy te kivel vagy jó viszonyban. Én elmondanám az anyukámnak és a legjobb barátnőmnek. Apámnak, bátyámnak biztos nem, mert nem vagyunk olyan viszonyban.

Egyébként szerintem nincs olyan fogamzágátló ami az első naptól véd. Tájékoztatójában is ez van? Sajnállak, mert ha tényleg úgy van, ahogy mondod akkor félrevezetett az orvos, elég rendesen.

2010. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

A párom külföldön dolgozik, és ezért nem "tudtuk" megvárni az első hónapot.

Még tanulni szeretnék, ezért nem szeretném megtartani.

2010. júl. 19. 17:21
 14/48 A kérdező kommentje:

Mindenkivel jóban vagyok, de nem akarom, hogy megbélyegezzenek.

Mikor az orvos megvizsgált, azt mondta nem hiszi el hogy teherbe estem gyógyszer mellett.

2010. júl. 19. 17:22
 15/48 anonim ***** válasza:
42%
Én semmiképpen nem vetetném el a gyerekemet,csak ha 100%hogy nem lenne egészséges.Egyébként meg az anyósoméknak mondanám el mert velük jó a viszonyom.Egy egészséges életet soha nem vennék el.
2010. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
És a párom se szeretne még gyereket. 1 éve vagyunk együtt, fél éve élünk együtt, közösen a szülőktől.
2010. júl. 19. 17:24
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így, bár én egy éve szedtem már a tablettát. Szeritem jobb, ha a párodon kívül nem tud róla senki. Valki elítélne miatta, van aki nem, és sose lehet tudni, mikor mondaná el véletlenül, csak figyelmetlenségből, akivel megosztottad. (Nekem gyakran édesanyám is elárult olyan titkokat, amit kifejezetten kértem, hogy ne tegyen. Csak büszkeségből.) Vannak internetes fórumok, ahol névtelenül megoszthatod másokkal, és kibeszélheted az érzéseidet, nem olyan mintha személyesen tennéd, ott ki is beszéled magadból, és nem is. Ha gondolod, nekem nyugodtan írhatsz privátot, meghallgtlak, szivesen beszélgetek a támáról veled.
2010. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
18%
Akkor inkább megöleted azt aki a ti véretek és aki már él és aki semmiről nem tethet?
2010. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Én senkinek nem mondanám el.Mert ha most nem is,de később még visszahallhatod.
2010. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
15%

http://www.youtube.com/watch?v=8pCgwewTZKA

nézd meg és jól gondold át

2010. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!