Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírnátok, a véleményeteket...

Leírnátok, a véleményeteket erről?

Figyelt kérdés

Az előbb olvasgattam a kérdéseket. Az egyik kérdés arról szólt, " hogy keressen az ember társat ha nem szeretne (soha) gyereket". Érdekelne, hogy az emberek milyen oknál fogva gondolják úgy, hogy nem szeretnének gyereket? :)


Kort és nemet is írjatok a válaszhoz légyszi.


Köszönöm!


2010. júl. 19. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
100%
Én belehalnék,ha az Ember "megundorodna" tőlem,mert a terhesség miatt meghíztam,narancsbőrös lettem,lihegek,fújtatok,bajszom nőtt,mert nincs időm semmire.Azt mondanám neki,hogy na akkor itt van,innentől kezdve neveld te.Még a gyereket is megutálnám.Persze ne aggódjatok,ez nem fog előfordulni,mert nem lesz.Akárhogy is tagadják a nők,meg esküdöznek,hogy a gyerek csak megszépítette a kapcsolatot....megnézném én merre jár az "uruk" szabadidejében.Tisztelet a kivételnek.
2010. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval egyetértek.

Én még annyit hozzátennék,hogy mikor látok párokat babával,hol van az nagy boldogság ,mint a nevetés, vagy a gyerekkel játszadozás? Mindenhol csak azt látom,hogy jól megszidják a gyereket, olykor meg is verik utcán!!!, az arcukon semmi nem látszik,boldogság meg főleg nem.(vagy csak jól titkolják?) Számomra nagyon fontos dolog, ha látok egy boldog párt, de ez olyan ritka.

2010. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
100%
Igazatok van. Én is valami ilyesmit gondolok csak félek kimondani mert leszólnak hogy milyen önző meg felszínes vagyok mert érdekel a külsőm stb. Pedig ez nem azért van...
2010. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
100%
Ugye?Meg nekem az a kedvencem,hogy "majd meggondolod magad,ha........" meg "majd felnősz a feladathoz,hogy ez milyen csodálatos" Az.Neki.Akkor örömködjön benne.Nekem van más,aminek örülhetek.
2010. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
100%

Csodálatos az nem tudom miért, abban mi a csodálatos , hogy felszedsz 10-20 kilót, ordítassz a fájdalomtól,aztán még ott van a gyerek, magadra meg a férjedre semmi időd nem jut... Szerintem ebben nincs semmi csodálatos.

Én már vagy 4 éve azon a véleményen vagyok,hogy nem kell gyerek.Azt se bánom, ha egyedül leszek.Akkor inkább elmegyek utazgatni ,élem a világomat kész.Tudom önzőnek ,és egoistának tűnök.Ha gyerekről van szó lehet.De amúgy cseppet sem vagyok egoista önző meg végképp nem.Jobb, ha tudom mit akarok és ezzel nem cseszem el az én életemet se, és másét se!

Egyébként meg melyik törvényben van ez előírva, hogy kötelező gyereket szülni?Szerintem sehol sincs.És pontosan ezért nem értem, miért akarják mások rád erőltetni azt,hogy gyereket szülj, vagy azt se értem miért nézik le azt aki soha életében nem akar vagy nem szült gyereket?!

2010. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
2010. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
100%
annyit hozzátennék,hogy a bizalom azért az meg van...-.-
2010. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
2010. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
100%

No igen,ilyenkor hol van a másik oldal?

Hol vannak az eszményi kapcsolatban élő boldog kismamik?Erre gondolom ők se tudnak mit reagálni,csak azt,hogy velük ilyen úgysem történhet meg.

2010. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
2010. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!