Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírnátok, a véleményeteket...

Leírnátok, a véleményeteket erről?

Figyelt kérdés

Az előbb olvasgattam a kérdéseket. Az egyik kérdés arról szólt, " hogy keressen az ember társat ha nem szeretne (soha) gyereket". Érdekelne, hogy az emberek milyen oknál fogva gondolják úgy, hogy nem szeretnének gyereket? :)


Kort és nemet is írjatok a válaszhoz légyszi.


Köszönöm!


2010. júl. 19. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
100%
* aki tudja magáról
2010. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem azok az idióták, akik másokra akarják

erőltetni a véleményüket, és érdekes, aki nem akar gyereket, sose mondta még szerintem egy családosnak, hogy ölje meg őket, és ne szaporodjon tovább... Akkor ti, kedves családosok, miért oktatjátok ki azokat, akik tisztában vannak mindennel, nem szeretnének gyereket, ezzel megkímélve pl a kisgyereket attól, hogy utálják, hogy utcára kerüljön... Az a minta ember, aki gyereket szül inkább, de az nem is érdekes, ha például nem neveli fel rendesen hanem kirakja az utcára?... Aki azt gondolja hogy nem lenne képes gyereket szülni mert önzőnek érzi magát, nem szereti a kisgyerekeket, inkább becsülendő, hogy ezt a nehéz döntést meghozta, és nem veszélyeztet senkit az idióta társadalom miatt, akik őket ezért minősítik.

2010. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
92%
Ja és én nem tudom, hogy szeretnék-e gyereket, nem is gondolkozom ezen, hiszen még csak 18 éves vagyok.. De szerintem aki ennyire ki tud állni a döntése mellett, amivel megjegyzem SENKINEK SEM ÁRT (ellentétben azzal amikor valaki az utcára teszi ki a gyerekét, vagy bántalmazza mind lelkileg, és fizikailag... stb.) akkor ez hadd legyen már az ő magánügye.
2010. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
41%

18:57:Ez a válasz 0%hasznosnak tűnik? MIért?


22/L

2010. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
83%

Én sem akarok gyereket, mert nem szeretem őket, más dolgokat tartok fontosnak az életben semmi kedves egy terhességen, szülésen, szoptatáson átesni és nem azért mert féltem az alakom (az sem tart örökké) hanem mert nincs semmi vonzó a gyerekben akiért vállalnám ezt a sok kellemetlenséget. Tehát engem nem vonz ez az élet. Ja és az egyik legfontosabb dolog az életemben a párkapcsolat. Sosem lennék szingli. Ez is egy ok a nem akarásra, szeretnék egyvalakinek én lenni az első és fordítva.

Amúgy meg kedves gyerekesek: HOL VAN AZ MEGÍRVA HOGY EGY GYEREKET MINDENKINEK SZÉPNEK KELL LÁTNI, SZERETNI KELL? Szerintem sehol. Minden ember más. Gondolom a kedves anyukák sem csak olyan embereket utálnak akik okot adtak rá hanem akik egyzerűen már ránézésre sem szimpik. Na valaki így van a gyerekekkel. Én csak nem szeretem és nemtsrtom szépnek őket, de miért ne lenne joga valakinek arra hogy egyesen utálja őket? Hiszen nem árt senkinek! Nekem sem fér a fejembe hogy egyesek hogy utálhatnak egy cuki kiskutyát hogy kirakják vagy megölik vagy fóbiájuk van. Ja de a fejembe fér mivel minden ember más.

Miért van az hogy a gyerekesek mindig győzködik és lenézik a gyerekteleneket és frodítva nem? Talán mert félnek hogy így nem lesz igazuk és nem lesznek elég különlegesek ha valaki visszautasítja azt amit ők nem?

2010. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


valahogy emiatt sem szeretnék gyereket...nem akarnék így élni, és tudniillik valakit évek során sem lehet kiismerni és okozhatnak meglepetéseket még 3-4 év múlva is...

2010. júl. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
74%

Kedves utolsó,ötleteden felbátorodtam,linkelnék én is:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Jaja,persze,félti a babát.......undorodik,ez van.Semmi kedvem ahhoz,hogy a párom undorodjon tőlem.Ez is elég erős érv,nem?

2010. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
85%

01.12-es vagyok.

Megnéztem a linkeket.Pontosan erről beszélek! Félti a babát? Na persze.Nem kívánja mert undorodik...legalábbis szerintem.

Nálam leginkább az utolsó verte ki a biztosítékot:

"Nagyon kétségbe vagyok esve. 18 hetes terhes vagyok és a párom teljesen eltávolodott tőlem mióta tudjuk a babát, (már nem is alszik velünk). Terveett baba volt, leglább is én azt hittem. Elég nehezen jött össze és most hogy itt van a pocskomban, a párommár azt mondja, hogy ő nem akarja a családosdít."

- Na mivan ,ennyire változtatja a véleményét?Ilyen könnyű gyereket csinálni, aztán meg lesz@rni a feleségét is meg a gyerekét? Hát gratulálok!Elvégre szereti/vagy szerette őt -.- Jó persze biztos vannak olyan férfiak akik nem ilyenek, de úgy őszintén én nem akarok így járni.

Még eszembe jutott egy kérdés,csak sajnos már nem tudom mi volt a címe, abban azt írta le egy nő, hogy miután megszülte a babáját romokban hever a szexuális élete, a férje nem kívánja...aztán az okot is leírta, hogy szerinte azért mert bent volt a szülésnél és látta az egészet...

Szóval erről ennyit. Én ebből nem kérek.

2010. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes,hogy a linkekre nincs kedve reagálni senkinek.Érthető,nehéz belátni,hogy másnak is lehet igaza.
2010. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
100%
Hát fáj az igazság:) Pedig épp ez a gond a legtöbb házasságban.Megszületik a baba, és vagy elhidegülnek egymástól vagy a babával foglalkoznak és egymásra pedig nincs idejük.Aztán meg ott van ,hogy a kapcsolatuk már rég nem az igazi,romokban hever.-Még is ha megnézzük ,túl sok a válás manapság...nem csak itt M.o-n.
2010. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!