Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírnátok, a véleményeteket...

Leírnátok, a véleményeteket erről?

Figyelt kérdés

Az előbb olvasgattam a kérdéseket. Az egyik kérdés arról szólt, " hogy keressen az ember társat ha nem szeretne (soha) gyereket". Érdekelne, hogy az emberek milyen oknál fogva gondolják úgy, hogy nem szeretnének gyereket? :)


Kort és nemet is írjatok a válaszhoz légyszi.


Köszönöm!


2010. júl. 19. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
89%
ugyanúgy ahogy valaki szerint a pókok aranyosak, valaki szerint meg nem...
2010. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
29%
Valahol sejtettem,hogy szingli vagy.Az egoista emberek ritkán szeretnének párkapcsolatot,gyereket.Végül is szívük joga,önző emberek is kellenek erre a világra. (Kedvenc szövegem:nem azért vagyok szingli,mert sikertelen vagyok a szerelemben,hanem mert én így akarom,és nem is akarok ezen változtatni.Na persze.. :-) )
2010. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
69%
Én tudom mit akarok, te meg gondolj amit akarsz, nem tudom ki vagy, nem nagyon érdekel a véleményed.
2010. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 A kérdező kommentje:

és bocsi nem néztem a százalékokat..

A válaszokat köszönöm!


Én nem ítélek el senkit, mindenki élje úgy az életét, ahogy szeretné. Tényleg csak kíváncsi voltam!

2010. júl. 19. 17:35
 25/74 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egyszerűen nem akar és kész.

Ő is belátja, hogy nem tudná megadni amire szüksége van egy egészséges gyerek fejlődéséhez.

Ez még mindig jobb, mint ahol becsúszik és a gyerek sírva panaszkodik, hogy a szülei nem szeretik. :(

(én szeretnék és szeretem a gyerekeket)

21/l

2010. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
78%

Más pl. a kutyát utálja, én a gyerekeket. (Nem más a kettő, azért, mert gyerekről van szó! Az érzés ugyanaz!) Nem tudom miért, de így alakult nálam, ránézek egyre és nem az jut eszembe, hogy de aranyos, hanem negatív érzések öntenek el, amiket nem írok inkább le...

Nem kell nekem gyerek, idegesítőek, csúnyák, akaratosak, és nekem nincs türelmem hozzá. Plusz undorodom a terhességtől is.

Lehet, hogy ezért "beteg" vagyok, de nem hiszem, hogy ezért ítélkezni kéne felettem. Én legalább nem fogok szülni és tönkre tenni egy életet. (Kettőt, a magamét is beleszámítva).

Ami a legérdekesebb, hogy olyan 10 éves koromban is utáltam már őket. Pedig akkor még én is az voltam.

Önző nem vagyok, karrierista pláne.

Ha változik változik, ha nem nem. Attól még jó életem lesz.

20/L

2010. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 A kérdező kommentje:

*ma 17:38


Igen ez még a jobbik eset! Igazad van teljes mértékben.

2010. júl. 19. 17:39
 28/74 anonim ***** válasza:
83%

egyik órán a tanárunk végigkérdezte a lányokat ,hogy ki szeretne gyereket? -kb olyan 13-ból legalább 11 azt mondta,hogy nem akar gyereket.közöttük voltam én is.


nem lehet arra kötelezni senkit sem ,hogy szüljön gyereket.Ha nem akar akkor nem fog feleslegesen szülni.

Egoista? lehet, de legalább nem fogja az idegzetét tönkretenni egy gyerek miatt pl mikor kamaszodik-az a sok idegesség, az sem mindegy milyen lesz a gyerek,ha a férjeddel viatkozol állandóan akkor a gyerek is megsínyli és az is ahogyan neveled. Ha valaki nem alkalmas arra,hogy felneveljen egy gyereket, akkor az jobb ha nem is vállalja ezt a nagy felelősséget!Aminek tudatában van,mert bizony az.Nagyon nagy felelősség.

Ugyanolyan normális, ha valaki nem szereti és nem vállal gyereket ,mint az ,hogy valaki szül.

Legalább mindig is azt teheti amit akar, nem kell máshoz igazodnia.

2010. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
79%
Na most hol vannak, akik szerint magánvélemény, hogy akar-e valaki szülni vagy sem? És semmi baj, ha mégsem?
2010. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
79%
17:38-as vagyok. 4 és fél éves kapcsolatban élek.
2010. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!