Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírnátok, a véleményeteket...

Leírnátok, a véleményeteket erről?

Figyelt kérdés

Az előbb olvasgattam a kérdéseket. Az egyik kérdés arról szólt, " hogy keressen az ember társat ha nem szeretne (soha) gyereket". Érdekelne, hogy az emberek milyen oknál fogva gondolják úgy, hogy nem szeretnének gyereket? :)


Kort és nemet is írjatok a válaszhoz légyszi.


Köszönöm!


2010. júl. 19. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
27%

A vélemény olyan,mint s..lyuk:mindenkinek van,de senkit sem érdekel a másé.Szóval egálban vagyunk.

Nekem ez akkor is erős,hogy valaki UTÁLJA a gyerekeket.Mintha valami állatról beszélnénk.Na,ez az undorító.

Amúgy megnyugtatlak,Te is olyan büdöset csinálsz a wc-n,mint más,szóval... :-)

2010. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 A kérdező kommentje:
az előző kommentet az első *ma 17:38- nak szántam
2010. júl. 19. 17:45
 33/74 anonim ***** válasza:
92%

van két öcsém, nincsenek megnevelve én pedig tudom, hogy rossz szülő lennék

köszi, de nekem a gyerekekből egy életre elég volt

2010. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
90%
Nekem meg az az erős, hogy más nem tudja felfogni, hogy én igenis érezhetek máshogy a gyerekek iránt mint ő. Meg van ez írva valahol a törvénykönyvben hogy a babákat, gyerekeket szeretni KELL? Ilyen tekintetben pedig egyáltalán nincs különbség a babák és az állatok között, mindkettőt lehet szeretni és utálni. Sajnálom hogy te nem érted meg a másik álláspontját, én megértem (vagy legalább elfogadom) azokat akik meg szeretik őket..
2010. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem szeretnék gyereket, mert magam is nehéz természetű ember vagyok, és mert nem merek belegondolni abba, milyenek lesznek a gyerekek akár már néhány év múlva is. A szüléstől nem félek, inkább attól, hogy nem lennék arra alkalmas, hogy felneveljek egy gyereket, és minél jobban megóvjam őt a rossz dolgoktól. Amúgy szeretem a gyerekeket.


20/L

2010. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
61%

17:43: az utálat gyenge, ahhoz képest amit érzek irántuk. És akkor? Az is csak egy ember, akit lehet szeretni, nem szeretni, csak kicsiben.

Fogadd el, hogy vannak ilyen emberek és kész. Neked is jó életed lesz a kölykeiddel, nekem is, azzal, hogy nem lesz egy darab sem.

2010. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
31%
Érdekes,van,aki kulturáltan,érvekkel alátámasztva is meg tudja indokolni,miért is nem szeretne,és nem az utálom szót használja.Utálni a gonosz embereket szokás,vagy akik bántottak minket ártottak nekünk,esetleg a borsófőzeléket vagy a madárpókot.
2010. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
81%

akkor most érvekkel alátámasztom neked miért utálom a

-borsófőzeléket: ja, azt nem utálom mert finom.

-madárpókot: mert nagy, szőrös, félelmetes, szörnyet halnék tőle.

-gyerekeket: idegesítőek, rosszak (van egy 5 éves öcsém, sátánfia kb.), sok a macera velük.

sajnálom ha ezek neked nem elég érvek. az ilyen embereket nagyban is utálom, nem tudom miért kellene máshogy éreznem csak mert kicsi...

2010. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
100%

ma első 17:38 vagyok

Szerintem egy állatot is lehet úgy szeretni mint egy gyereket.

Nálunk voltak kiskutyák, és ahányszor elvittek egyet úgy éreztem a szívem szakad meg. :'(

Olyan volt mind, ha a gyerekeimet vitték volna el....

2010. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 A kérdező kommentje:
naaa ne vitatkozzatok a kérdést nem azért tettem fel hogy "egymást szidjátok" :)
2010. júl. 19. 17:58
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!