Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírnátok, a véleményeteket...

Leírnátok, a véleményeteket erről?

Figyelt kérdés

Az előbb olvasgattam a kérdéseket. Az egyik kérdés arról szólt, " hogy keressen az ember társat ha nem szeretne (soha) gyereket". Érdekelne, hogy az emberek milyen oknál fogva gondolják úgy, hogy nem szeretnének gyereket? :)


Kort és nemet is írjatok a válaszhoz légyszi.


Köszönöm!


2010. júl. 19. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy olyan kérdés amire nem fogod megérteni a választ. Mert idegesítőek, sok figyelmet kívánnak, kisbaba korukban még gusztustalanok is... Külön idegrendszer kell hozzájuk, nekem meg olyan nincs:)
2010. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
45%
nálatok valami nagyon nincs rendben
2010. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
62%
igen?
2010. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem sem.Már csak azt csodálom,hogy nem vagytok szinglik.Akkor legalább még alkalmazkodnotok sem kéne senkihez.
2010. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
100%

17.20-as vagyok.

Na szép le lettem pontozva.:) NA mégis akkor az a normális,ha valaki úgy vállal gyereket,hogy nem akar egyáltalán csak belemegy mert a férje gyereket akar?Akkor mi lesz a gyerekkel? Hogy fogja felnevelni?Gyűlöletben,vagy nem fog vele foglalkozni? Aki nem akar gyereket az legalább tudatosan csinálja- úgy értem, hogy az ilyen ne szüljön gyereket mert felesleges, ha ő maga nem tudja megadni azt a szeretetet és törődést amit a gyerek akar. Miért ilyen elítélendő az ha valaki manapság nem akar gyereket?

2010. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
86%
megnyugtatlak én szingli vagyok, és nem is kívánok ezen változtatni. csak azt nem értem, hogy nektek mi fáj azon, hogy más nem akar gyereket? engem sem bánt az, ha random idegenek családot akarnak alapítani. tegyék ha ez a vágyunk, mindenki éljen úgy ahogy neki tetszik...
2010. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
22%
Gáz hogy vanak ilyen emberek akik nem akarnak gyereket azokat megértem akiknek van valami betegségük de azokat semiképp akik amiatt mert hogy idegesitőek ch hát gáz és ha az anyuk is ezt mondta volna? Akkor nem is élhetnének most komolyan szégyen én ilyenek se pára se barátja nem lenék
2010. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
86%

Minthogy én vagyok az egyetlen 75%-os válaszadó,nem nehéz kikövetkeztetni,melyik az előző.

Attól még,hogy valaki nem akar gyereket,nem azt jelenti,hogy nincs rendben nála valami.Miért nem lehet már végre felfogni,hogy a 21.században élünk,ahol NEM társadalmi elvárás szülni.Legalábbis nem szabadna annak lennie.Vagyunk már elegen a Földön,itt most nem a fajfenntartás a cél.Én tudom tisztelni,tiszteletben tartani azokat,akik szülnek.Nem írogatok a kismamáknak,hogy nálatok nincs valami rendben.Ti miért nem bírjátok ezt elfogadni????Egyetértek azzal,aki írta,hogy akármit írunk,nem fogjátok megérteni.

2010. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 A kérdező kommentje:
Nem vitát akartam kavarni a kérdésemmel. Csak számomra furcsa (meglepő) volt, hogy ennyi ember írja azt nem szeretne gyereket. Kíváncsi voltam az okokra ... :)
2010. júl. 19. 17:31
 20/74 anonim ***** válasza:
57%
Azt nem tartom elítélendőnek, ha valaki nem akar gyereket azért, mert úgy érzi, nem lenne jó szülő - akármi miatt. Sokkal rosszabb egy ilyen embert "belekényszeríteni" az anyaságba/apaságba, azt mindkét fél megsínylené. De hogy tarthat bárki is egy kisbabát gusztustalannak...???
2010. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!