Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérezkedjek el otthonról?

Hogy kérezkedjek el otthonról?

Figyelt kérdés
Szombaton este szeretnék találkozni egy fiúval. Olyan 8tól fél 11ig lennék oda. Mit mondjak szüleimnek hova megyek, hogy elengedjenek? Ma mondtam neki, hogy egy csoporttársam aki lány mondta, hogy menjünk üljünk be valahova. De nem hiszi el. Ehhez tudni kell, hogy pár hete amikor apa elolvasta az msn beszélgetéseimet látta, hogy egy fiúval megbeszéltem, hogy lefekszek vele. Jó lehet nem kellett volna, de háát most emiatt egész nyáron nem mehetek sehova?? De azért azt tudni kell, hogy három éve nem voltam fiúval és háát most már jó lenne. :) Most vagyok 24 éves. Ti mit csinálnátok?
2010. júl. 16. 15:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:
100%
meg tudtad beszélni a szüleiddel, el mentél szombaton?
2010. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!