Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérezkedjek el otthonról?

Hogy kérezkedjek el otthonról?

Figyelt kérdés
Szombaton este szeretnék találkozni egy fiúval. Olyan 8tól fél 11ig lennék oda. Mit mondjak szüleimnek hova megyek, hogy elengedjenek? Ma mondtam neki, hogy egy csoporttársam aki lány mondta, hogy menjünk üljünk be valahova. De nem hiszi el. Ehhez tudni kell, hogy pár hete amikor apa elolvasta az msn beszélgetéseimet látta, hogy egy fiúval megbeszéltem, hogy lefekszek vele. Jó lehet nem kellett volna, de háát most emiatt egész nyáron nem mehetek sehova?? De azért azt tudni kell, hogy három éve nem voltam fiúval és háát most már jó lenne. :) Most vagyok 24 éves. Ti mit csinálnátok?
2010. júl. 16. 15:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ez már kezd egyre mókásabb lenni :)
2010. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
75%
24 évessen egy döntés képes nő vagy.Nem hiszem el hogy hagyod magad elnyomni ennyi időssen.Saját életednek kéne lennie.A szüleid nem szólhatnak bele hogy felnőtt fejjel mit csinálsz.Nehogy már engedályt kelljen kérned hogy elmehess valahova...A helyedben fognám magam és elmennék legrosszabb esetben kizárnak otthonról.Ne félj a szüleidtől már nem uralkodhatnak rajtad csak ha hagyod magad.
2010. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
25%

Hát nekem csak az lesz az ágyamban szexuálisan, akivel járok és pont. A gerincem többet ér, minthogy élvezzek egy nagyot. (amúgy van 10 ujjam, azzal is le lehet lenni)

Csak 20/L, 4 és fél éves kapcsolattal

2010. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 A kérdező kommentje:
Utolsó én úgy értettem, hogy attól, hogy elengedtek mindig tudni akarták, hogy kivel meg, hogy hova. De igen elmehettem azért. De nem csak az eljárásra godoltam, hanem, hogy tényleg gyerekként bánnak velem és igenis értelmesnek tartom magam, egyetemre járok, de azért mindig mindenről bekell számolnom nekik.
2010. júl. 16. 15:54
 35/71 anonim ***** válasza:
100%
Roppant egyszerű. Költözz el, állj a saját lábadra.
2010. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
77%
Komolyan, hogy lehetsz értelmes, ha fűvel-fával le akarsz feküdni? Nem sértés, de kicsit nézz magadba, alakíts az erkölcseiden, mert ezzel nem sokra mész és utána meg az lesz a baj, hogy senki nem vesz komolyan!
2010. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
100%

Ma ne menj el!Beszélgess apuddal meg anyuddal,hogy te már egy felnőtt nő vagy,engedjék,hogy élj-MONDD NEKIK,HOGY BÍZZANAK MEG BENNED VÉGRE!MERT EZ ÍGY NEM MEHET TOVÁBB!!!

Annyira hihetetlen az,hogy 24 évesen nem engednek elmenni egy pasihoz..jó,elhiszem..idegen..bármilyen betegséget elkaphatsz nemileg..de tudsz már védekezni,és tudod mi az,hogy óvszer..:)

Válalj valahol munkát!!Legyen saját pénzed,ha még nincs,mert akkor tényleg saját lábra tudsz állni!!!EZ ÍGY NEM MEHET TOVÁBB!!!!



És ha még a beszélgetés után egy héttel sem változik semmi,akkor keress munkát,dolgozz rengeteget,aztán keress másodállást!!És egyszer éjszaka pakolj össze mindent és menj!!Halkan ki a házból..-->erre más megoldás nincs:P

2010. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
100%

mi az hogy be kell számolnod nekik?!

dehogy kell... semmi közük hozzá hogy mit csinálsz 24évessen.

2010. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
100%

fogd magad és menj, nem kell hisztizni, magyarázkodni, köszönsz, kilincs, és cső!

Az, meg, h ki fekszik le idegenekkel, azt nem kell részletezni, nem minősíthet ez téged, hiszen sokan megcsinálják már, ezt nevezik egy éjszakásnak, ha nincs kapcsolatod, akkor belefér, senkinek semmi köze hozzá, ettől még nem vagy "kapcarongy"

2010. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, hogy lehetsz értelmes, ha fűvel-fával le akarsz feküdni?


nem ő az egyetlen, akinek volt egyszeri kapcsolata, nem kell ezért senkit se minősíteeni, még az is lehet, h ő lesz a nagyő

menj el, ne mondj nekik semmmit

2010. júl. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!