Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérezkedjek el otthonról?

Hogy kérezkedjek el otthonról?

Figyelt kérdés
Szombaton este szeretnék találkozni egy fiúval. Olyan 8tól fél 11ig lennék oda. Mit mondjak szüleimnek hova megyek, hogy elengedjenek? Ma mondtam neki, hogy egy csoporttársam aki lány mondta, hogy menjünk üljünk be valahova. De nem hiszi el. Ehhez tudni kell, hogy pár hete amikor apa elolvasta az msn beszélgetéseimet látta, hogy egy fiúval megbeszéltem, hogy lefekszek vele. Jó lehet nem kellett volna, de háát most emiatt egész nyáron nem mehetek sehova?? De azért azt tudni kell, hogy három éve nem voltam fiúval és háát most már jó lenne. :) Most vagyok 24 éves. Ti mit csinálnátok?
2010. júl. 16. 15:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:

15:55 Igen igy lesz. :)

Amugy főleg arra is kiváncsi voltam, hogy másoknál is vannak-e ilyen szülők. És igen tudom nem jó dolog bárkivel lefeküdni ezzel egyettértek. Ez az én felelőtlenségem volt, de nem hiszem még most se, hogy ezért ennyire elkéne ítélni.

2010. júl. 16. 15:58
 42/71 anonim ***** válasza:
76%
Minek laksz te otthon 24 évesen? Most nehogy a tanulással gyere mert azt levelezőn is lehet meló mellett.
2010. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak ilyen szülők!
2010. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 A kérdező kommentje:
Minek lakok otthon 24 évesen? Nem jövök akkor a tanulással, de úgy gondolom, hogy semmi rossz nincs abban ha valakinek nincs párja és 24 évesen emiatt otthon lakik még.
2010. júl. 16. 16:01
 45/71 anonim ***** válasza:
100%
Unakotasom 22 volt ugyan ilyen saruban járt,de elszakadt a cérnája a sarkára állt közölte anyucival,apucival h kuss a nevük innentől kezdve mert az ő élete,cuccolt,dolgozni ment egyetem,hónapkoig a telefont se vette fel.azóta havonta egyszer hazanéz épp elég az is neki.neki sikerült,neked is fog,sajnállak amugy.
2010. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm. Én részben megértem őket, mert persze senki nem szeretné, hogy a lánya idegenekkel lefeküdjön. De azt se szeretném, hogy emiatt rosszakat gondoljanak rólam. Az meg, hogy be kell számolnom mondhatni megszoktam. Igy nőttem fel, hogy mindig ilyenek voltak igy ez már nem új nekem.
2010. júl. 16. 16:04
 47/71 anonim ***** válasza:
77%

szerintem apukád csak félt. lehet hogy attól az embertől fél.

beszélj velük mond el enkik hogy te már 18 éves avgy van külön álló életed és nem kénne az msnedeidet se elolvasni.sajnállak , én azt tnaácsolnám hogy kölötözz el nem kell feltétlenül párjának elnnie hogy elköltözhess. egyedül vagy akár barátnőiddel is élhetsz. én emg fogadtam hogy 18 évesen elmegyek otthonról. remélem elengednek és belátják a szüleid hogy nem vagy már gyerek.

13/L

2010. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
100%

már a 13 évesek is tudják, h mit kéne csinálni...de te mégse??


előző, nem sértés neked:)

2010. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért laksz még otthon, mert jó, hogy eltartanak! Ilyenkor meg tudod, mi a szokásos szöveg: "Amíg az én házamban laksz és az én kenyeremet eszed..." Úgyhogy ezt be kell nyelned, ha nem tetszik, menj el dolgozni, költözz el és akkor azzal ismerkedsz a neten és azt csináltok, ami jólesik! Te már tényleg felnőtt vagy, lehet el kéne kezdeni saját magadról gondoskodni!
2010. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
100%

Mindeki úgy nőtt fel,hogy beleszóltak a dolgaiba,mert akkor MÉG gyerekek voltunk és a szülők nevelnek és vigyáznak ránk.Ezt meg lehet szokni vagy bele lehet törődni,de eljön az a pont,akár akarja az ember,akár nem,amikor felnő!Nálad eljött.24 évesen felnött ember vagy,aki gyerekesen viselkedik és a szülei gyerekként kezelik.

Ahhoz valóban nem kell párkapcsolat,hogy elköltözz otthonról.Nem pótapuka kell,egy férfi,aki majd eltart,hanem te magad,aki végre a saját lábára áll.Egyetem mellett is lehet dolgozni,én is ezt tettem és még sokan mások.Albérlet mindig van és többekkel is össze lehet költözni (csoporttársakkal például),hogy kevesebb legyen a rezsi.Aztán szép lassan egy stabilabb munkahely mellett lehet továbblépni.

Más is így csinálja.Nem csak szexuálisan kell felnőttként élni,hanem az élet minden területén.Ha önálló vagy,akkor a saját erkölcsi normádra kell bízni,hogy a nemi életedbe mi fér bele és mi nem.A szüleidnek pedig tudni sem kell róla,hogy te épp egy idegennel vagy hármasban vagy egy nővel vagy bárkivel bújsz ágyba.Ez a te magán ügyed.

2010. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!