Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérezkedjek el otthonról?

Hogy kérezkedjek el otthonról?

Figyelt kérdés
Szombaton este szeretnék találkozni egy fiúval. Olyan 8tól fél 11ig lennék oda. Mit mondjak szüleimnek hova megyek, hogy elengedjenek? Ma mondtam neki, hogy egy csoporttársam aki lány mondta, hogy menjünk üljünk be valahova. De nem hiszi el. Ehhez tudni kell, hogy pár hete amikor apa elolvasta az msn beszélgetéseimet látta, hogy egy fiúval megbeszéltem, hogy lefekszek vele. Jó lehet nem kellett volna, de háát most emiatt egész nyáron nem mehetek sehova?? De azért azt tudni kell, hogy három éve nem voltam fiúval és háát most már jó lenne. :) Most vagyok 24 éves. Ti mit csinálnátok?
2010. júl. 16. 15:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
54%
"De most őket se hibáztatom" Na, akkor végülis megoldódott a probléma! Belátod te is, hogy nem ellened, hanem érted vannak. Nem olyan nagy itt a probléma, mint ahogy az elején beállítottad. Apa kicsi lánya szexelget idegen pasikkal, akikkel neten ismerkedett meg...Még szép, hogy kiakadt apud! Szülőből van, félti a gyerekét! Majd te is megtudod egyszer!!
2010. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 A kérdező kommentje:

Tudod utolsó azért máshogy vannak a dolgok. És most nem az elkérezkedésről van szó. Elengednek. Deee nem hagyják nem akarják, hogy @urvuljak.Ezért nem akarják, hogy elmenjek, mert tudják, hogy egy fiúval találkozok és nem beszélgetni akarok vele. De persze azért mindent itt se mondtam el azért.De ezekben a hozzászólásokban megkaptam már a választ. Vagyis, hogy részben én csináltam hülyeséget. És átgondoltam és igaz.

Tény, hogy szeretnek tudni dolgokról ezt most is mondom. Mindig megkérdezik hova és kihez megyek. Ez igaz.

Az meg, hogy te 14 évesen úgy gondolod, hogy elköltözöl 20 éves korodra vagy előtte legyen úgy. De az életben nem minden úgy van, ahogy akarunk. Nagyon sok 24 éves otthon lakik nem értem ez miért olyan nagy baj.

2010. júl. 16. 17:20
 63/71 A kérdező kommentje:
17:18 igen igy van. Kérdezhettem volna úgyis neked mit szólnának a szüleid ha megtudják, hogy pasikhoz jársz, hogy lefeküdj velük. Senki nem örülne.
2010. júl. 16. 17:25
 64/71 anonim ***** válasza:
35%
A hónap elején töltöttem a 23-mat és most volt 1 éves a lányom...Ennyit arról h mennyire vagy önálló.Igazából az az igazság h te még mindig szülő függő vagy és ahogy nézem szeretsz "gyerek" lenni csak van 1-2 alkalom amikor kiakarsz törni...Én 17 éves korom óta nem lakok otthon és megállok a lábamon van szakmám amíg nem voltam gyeden volt munkám...
2010. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég nevetséges a dolog, szó nélkül el kellene menned otthonról, illetve esetleg szólni, hogy elmész és majd jössz, nem engedélyt kérni 24 évesen. Egyébként simán beszólhattál volna, hogy beleolvasnak a dolgaidba. De ebből a tanulság: ne naplózd a beszélgetéseidet. És egy vicces megjegyzés:

az exbarátnőm kb. ugyanilyen volt. Anno az anyja nem engedte el hozzám Budapestre, mert szerinte itt mindig történik valami veszélyes. (Akkor nyáron volt a viharos augusztus 20. és később a TV-ostrom.) Nem merte otthon bevallani, hogy lefeküdt velem, csak hónapokkal később. Most 24 éves, de biztos vagyok benne, hogy ugyanez megy otthon... és ha azóta nem volt senkivel, ő is kb. 3 éve érintetlen. Különös... :)

2010. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:
Húúú utolsó előtti ez tényleg vicces amit írsz. De nem attól lesz önálló valaki, mert gyereke van. Én nem szülnék, mert nem akarok gyereket. Húú akkor soha nem leszek önálló??? Na és ha valaki nem lakik már otthon egyértelmű, hogy muszáj önállónak lennie. De ha otthon lakik is lehet, de azért korlátozva van.
2010. júl. 16. 19:37
 67/71 A kérdező kommentje:
Utolsó na igen különös. :)
2010. júl. 16. 19:43
 68/71 anonim ***** válasza:
100%
nevetséges vagy
2010. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
Nem fogok veled vitázni de minden esetre röhej hogy 24 évesen még kéredzkedni kell neked.Én legalább feltudom mutatni h 23 évesen van családom és megtudunk állni a lábunkon.És legalább nem vagyok korlátozva mint te.Volt fél év h otthon laktam.Nekem nem kellett azt mondani anyáméknak h figyi ide szeretnék menni vagy oda.Azt mondtam h elmentem majd jövök.Anyámék max annyit kérdeztek h van kulcs nálad?Na ennyit a korlátozásról pedig 20 voltam nem 24....És igen büszke vagyok arra h 17 éves korom óta megállok a lábamon szal erről ennyit....Ja és ha nem akarsz gyereket egyéni szoc. probléma mert nem érdekel.Neked is a sarkadra kéne állni és nem sírni h nem engednek el....Ennyi.
2010. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
100%
:S 24évesen avval fekszel le akivel akarsz amikor akarsz....ugyértem TE döntöd el és vállald csak következményeket is! De a leírtak alapján egy 15éves szintén vagy, amit nem bántásból mondok, ha nem ez tény, szóval inkább maradj otthon! És az első mondattal nem azt akartam mondani h "k.rvulj" el és add oda magad mindenkinek! Hanem ahogy érzed!.......legalábbis egy normális 24éves ezt csinálja, és hidd el sokuk nem k.rva, mert ÉRETTEK és ismerik a következményeket és MAGUK irányítják a saját életüket. De szerintem, ez részben a szüleid hibája is, hogy nem neveltek önállóságra!
2010. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!