Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérezkedjek el otthonról?

Hogy kérezkedjek el otthonról?

Figyelt kérdés
Szombaton este szeretnék találkozni egy fiúval. Olyan 8tól fél 11ig lennék oda. Mit mondjak szüleimnek hova megyek, hogy elengedjenek? Ma mondtam neki, hogy egy csoporttársam aki lány mondta, hogy menjünk üljünk be valahova. De nem hiszi el. Ehhez tudni kell, hogy pár hete amikor apa elolvasta az msn beszélgetéseimet látta, hogy egy fiúval megbeszéltem, hogy lefekszek vele. Jó lehet nem kellett volna, de háát most emiatt egész nyáron nem mehetek sehova?? De azért azt tudni kell, hogy három éve nem voltam fiúval és háát most már jó lenne. :) Most vagyok 24 éves. Ti mit csinálnátok?
2010. júl. 16. 15:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
87%
Költözz el, ennyi. 24 évesen már meg kell tudnod állni a saját lábadon... Persze sírni egyszerűbb, hogy gyerekként kezelnek... Akkor kezelnek gyerekként, ha gyerekesen viselkedsz.
2010. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 A kérdező kommentje:
Én is bármikor elmehettem bárhova még 15 évesen is. Most is mehetnék. Csak az az igazság, hogy most már a barátaim nem járnak bulizni igy interneten ismerkedtem. És sok fiú csak szexet akar. Igy úgy voltam vele miért ne? Nem hiszem, hogy emiatt @urva lennék és, hogy én lennék az egyetlen aki ezt csinálta. Na ezt apa elolvasta és most én vagyok itthon a @urva aki ha elakar menni akkor biztos pasihoz megy. Ja igen, mert kérdezte a fiú, hogy hozzá megyünk és én írtam, hogy igen hozzá. Szóval most emiatt nem bíznak bennem.
2010. júl. 16. 15:39
 23/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom.

Az értelmi szinted alapján, tényleg 14 vagy.

Sajnállak, mert ezért nem te vagy a hibás, viszont gyorsan fel kellene nőnöd.

2010. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én na helyedben kijátszanám a felőtt, felelősségteljes nő vagyok kátryám. 24 évesen hogy szólhatnak bele abban, hol mikor mit csinálsz? Én évekkel ezelőtt meghúztam egy határt, amit a szüleim nem léphetnek át - pl a gépemhez 0 hozzáférésük van, és nem hagytam őket rászokni, hogy nézegessék, mikor és kivel beszélek. Az MSN naplózást pedig jobb, ha kikapcsolod, ha nem akarod, hogy apukád beleolvasson a magánbezélgetéseidbe. Ennyi idősen már kell lennie bizonyos életterednek, amibe nekik nem lenne szabad belépniük - pl az msn-ed a minimum. Én 18 vagyok, és úgy bánnak velem, mint egy 5 évessel - a pasijaimat elmarják, és sehova sem engednek veszekedés nélkül -, ezért alig várom már, hogy eljöjön a szeptember, és kiszabadulhassak ebből a börtönből.
2010. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
59%
Hát a szex miatt ingyen k. leszel... Megértem, hogy nem engednek... Ne legyél kapcarongy!
2010. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
56%
Így már asszem érthető, az én pofámról is lesülne a bőr ha ilyen lányom lenne, már bocsi. De én inkább elzavarnálak otthonról... :)
2010. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:
Utolsó az, hogy milyen az értelmi szintem nehogy már egy két hozzászólásom alapján itéld már meg. Nálad meg a nagy többségnél "normális" szülők vannak. És nem tudod vagyis tudjátok átérezni, hogy milyen az amikor én elakarok menni és egyszerűen az ajtóból visszarángatnak. Én próbáltam már nem egyszer önálló lenni, de igy képtelenség. És mondom mégegyszer azért nem enged el most, mert úgy gondolja, hogy pasihoz megyek. És nem akarja, hogy idegen fiúval lefeküdjek.
2010. júl. 16. 15:44
 28/71 A kérdező kommentje:
Ja igen, mert itt még senkivel nem fordult elő, hogy a barátján kívül lefeküdt volna valakivel. Ne legyünk már álszentek.
2010. júl. 16. 15:46
 29/71 A kérdező kommentje:
Az első 15:43-nak. Igen igazad van. De szerintem Te akkor nagyon jól tudod, hogy hiába akarunk felnőttként viselkedni itthon képtelenség. Akinél ez a helyzet nem áll fenn nem érti úgyse. De a gép amugy úgy van, hogy apa ágyával szemben igy látja ha törlöm a beszélgetést és egyből kombinál, hogy miért.
2010. júl. 16. 15:49
 30/71 anonim ***** válasza:
100%

"Én is bármikor elmehettem bárhova még 15 évesen is."


"És nem tudod vagyis tudjátok átérezni, hogy milyen az amikor én elakarok menni és egyszerűen az ajtóból visszarángatnak."


Nem érzed, hogy kissé ellentétes amiket mondasz? Na mindegy...

Én nem ítéllek el, a szüleidnek meg tényleg nincs beleszólásuk. Menj el, ne kérj engedélyt.. Fogad magad és menj el, max utána leb@sznak, de hát ez van..

2010. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!