Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérezkedjek el otthonról?

Hogy kérezkedjek el otthonról?

Figyelt kérdés
Szombaton este szeretnék találkozni egy fiúval. Olyan 8tól fél 11ig lennék oda. Mit mondjak szüleimnek hova megyek, hogy elengedjenek? Ma mondtam neki, hogy egy csoporttársam aki lány mondta, hogy menjünk üljünk be valahova. De nem hiszi el. Ehhez tudni kell, hogy pár hete amikor apa elolvasta az msn beszélgetéseimet látta, hogy egy fiúval megbeszéltem, hogy lefekszek vele. Jó lehet nem kellett volna, de háát most emiatt egész nyáron nem mehetek sehova?? De azért azt tudni kell, hogy három éve nem voltam fiúval és háát most már jó lenne. :) Most vagyok 24 éves. Ti mit csinálnátok?
2010. júl. 16. 15:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg, hogy mikor mész és hogy kb.mikor jössz.

Ha okos kapcsolatod lenne a szüleiddel, akkor azt mondanám, hogy azt is mondd meg, hogy kihez, hova, de így nem.

2010. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hazudsz vagy értelmileg kicsit visszamaradott vagy.
2010. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 A kérdező kommentje:
Mondom arra voltam kiváncsi főleg, hogy másnál is volt-e már ilyen. Tudom, hogy én mit fogok csinálni, csak érdekelne más mit tenne.
2010. júl. 16. 16:33
 54/71 A kérdező kommentje:
Ja amugy meg az elköltözés. Nem hiszem, hogy amugy ez fontos lenne, mert igazából nem hiszem, hogy fontos tudni, hogy én miért nem költözök el. Deee neem azért vagyok itthon, mert eltartanak. Igen ellehet barát nélkül is költözni, de én nem fogok. És nem sírni jöttem ide csak egyszerűen megkérdezni, hogy ti mit tennétek. Igen a kérdést rosszul írtam ki, hogy "hogy kérezkedjek el otthonról".
2010. júl. 16. 16:36
 55/71 anonim válasza:
85%

Hát ez tényleg nagyon furi szitu. 24 évesen? szerintem ez már beteges.... Én most vagyok 25, de már külön családom van, és van egy csodálatos 3 hónapos kisfiam.

Ebben az életkorban már ilyeneken kellene gondolkodni, nem pedig azon, hogy hogy kéretőzzek el otthonról. Jézusom, ez nagyon gáz.

Állj a sarkadra kislány, és kezd el te irányítani az életed, mert el fogsz veszni ebben a világban!!!

2010. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm.De tudom én csináltam hülyeséget azzal, hogy idegennel ilyet beszéltem meg. Emiatt most már nem bíznak bennem. Az, hogy most is rákérdeznek, hogy hova megyek meg kivel ebben ők nem fognak változni. És azt írtam, hogy az ajtóból visszarángatnak. Én ezt kicsit másképp értettem. Mondta, hogy elmehetek bulizni aztán már készülödtem és bejött, hogy na biztos vagy benne, hogy menni akarsz miért nem maradsz itthon stb. Én persze mondtam, hogy megyek. Erre ő megsértődött.:D Dee neked gratulálok a kisfiadhoz. :)
2010. júl. 16. 16:46
 57/71 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik kérdező,egyedül te nem látod az összefüggést az elköltözés és a felnötté válás között.Bármi is legyen az ok,amiért nem költözöl el (pl.beteg szülő ápolása),ha be is adsz a rezsibe,a fejedben akkor is gondok vannak.Mert nem úgy rwagálsz erre az eltiltásra,ahogy egy tényleg felnött ember tenné.


"Jó lehet nem kellett volna, de háát most emiatt egész nyáron nem mehetek sehova??"


Ezen pldául erősen el kellene!Nem így beszél egy teljesen egészséges FELNŐTT ember!

Az állam leesett,mikor kiderül a korod!Ezután a kérdés után bőven tinédzsernek tippeltelek!

2010. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 A kérdező kommentje:
Utolsó lehet rosszul írtam. Ideges voltam és ilyen költői kérdésnek szántam azt, hogy egész nyáron nem mehetek sehova. Egyértelmű ha erről lenne szó akkor nem maradnék itthon.És hiába nem engednének el úgyis elmennék. De most őket se hibáztatom, mert ahogy írtam senki nem szeretné, hogy a lánya netről fiúval szex miatt találkozzon.
2010. júl. 16. 17:01
 59/71 anonim ***** válasza:
73%

Persze,senki sem szeretné,igen...

DE EZ A TE ÉLETED,KÖNYÖRGÖM!!!

Állj talpra..

Miért nem költözöl??Akkor írdd le,hadd lássuk azt az okot!Miért nem állsz végre talpra??:S

Elkéreckedni otthonról 24 éves létedre??Visszarángatnak??Na ne viccelj!!!

14 éves vagyok,20 éves koromban(ha nem előbb..) elköltözök itthonról..és talpra állok magamtól..

2010. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
100%

te összevissza beszélsz!egyik mondatodat hazudtolod meg a másik után!

ha ennyi eszed van,maradj is otthon!24évesen nem lehetsz ennyire buta!

2010. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!