Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérezkedjek el otthonról?

Hogy kérezkedjek el otthonról?

Figyelt kérdés
Szombaton este szeretnék találkozni egy fiúval. Olyan 8tól fél 11ig lennék oda. Mit mondjak szüleimnek hova megyek, hogy elengedjenek? Ma mondtam neki, hogy egy csoporttársam aki lány mondta, hogy menjünk üljünk be valahova. De nem hiszi el. Ehhez tudni kell, hogy pár hete amikor apa elolvasta az msn beszélgetéseimet látta, hogy egy fiúval megbeszéltem, hogy lefekszek vele. Jó lehet nem kellett volna, de háát most emiatt egész nyáron nem mehetek sehova?? De azért azt tudni kell, hogy három éve nem voltam fiúval és háát most már jó lenne. :) Most vagyok 24 éves. Ti mit csinálnátok?
2010. júl. 16. 15:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
100%

Na várjunk csak, most a magándolgokat nem veszem figyelembe. 24 éves felnőtt nő vagy és 3 órára nem kapsz engedélyt elmenni otthonról????? Ne viccelj már.


Másrészről pedig a szülők helyében ha ilyet látnék én sem engednélek, először azt hittem 16 körüli vagy, mert akkor máris mondtam volna, hogy igazuk van a szüleidnek.

2010. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?

24 évesen szülői engedély kell, hogy elmenj valahova?

Nem 14-et akartál írni?

2010. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti 24, mert csoporttársai vannak, tehát egyetemista.
2010. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:
24 vagyok és azért nem igazán engednek, mert hogy látták, hogy msn-en mit beszéltem. Amugy elmehettem volna csak ezek után nem igazán.
2010. júl. 16. 15:28
 5/71 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezem mégegyszer:

24 évesen szülői engedély kell, hogy elmenj valahova?

2010. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:
Utolsónak háát igen ha elmegyek valahova mindig megkérdezi, hogy kivel meg hogy hova. :S:S Soha nem csinálhattam azt, hogy csak mondom neki, hogy megyek és majd jövök valamikor.
2010. júl. 16. 15:31
 7/71 anonim ***** válasza:
62%

ez tök habi!

most vagy az egész nem igaz,vagy nem vagy több 14nél!

2010. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
79%

24 évesen megtilthatják, hogy menj valahova, hogy lefeküdj valakivel? Ez komoly?

Ne haragudj, de ha felnőtt nőként ennyire nem tudsz önálló lenni, inkább maradj is otthon. Nem vagy már gyerek.

2010. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem jöttél rá, akkor most ideje: te egy rabszolga vagy otthon, örökös gyereki szerepre kárhoztatva. 24 évesen az emberek a munkájukon, a lakásukon, az autójukon, a párkapcsolatukon, netán a gyerekükön szoktak problémázni, nem pedig azon, hogyan mondják meg anyuéknak, hogy szeretnének találkozni egy fiúval.

Nagyon sajnállak, hogy nincs életed...

2010. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megmondom. Felnőtt ember vagyok, néha megszokásból elkéredzkedek, de anya múltkor is kiröhögött, hogy huszonévesen már nincs szükségem az engedélyére :D De a mai napig bejelentem mikor érkezek és mikor indulok :)
2010. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!