Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Túlzott gyerekkisajátítás, és...

Túlzott gyerekkisajátítás, és a többi családtag lexarás?

Figyelt kérdés
Nektek van ilyen rokonotok? Szülés előtt sem volt egy nagy rokonszerető sógornőm, mindig csak a tesóm volt neki. Pl karácsonyra minthogy vett volna mindenkinek kis ajándékot, a tesómnak vett négyet csak, persze amit ő kapott annak örült. Mikor megszült, látogattam őket, nem érdekelte, hogy több órákra háromóránként kikerültem egyedül a konyhába, amíg ő etetett, stb. Most ebbe ne menjünk bele miért volt több órás az etetés mindig, De most is felmentem a héten, belépek, "te most már minden nap jönni fogsz?" kérdéssel fogadott. A héten fent voltam két nap három órát, és aznap mikor ez volt akartam volna délutánig maradni. Nem érdekli, mi is szeretjük a picit,k látni szeretnénk, de ezt ösztönösen nem úgy fogja fel, hogy örülnie kéne, ezt a részét lexarja, csak ő és a kicsi számít. Mi a teendő? :P
2013. máj. 21. 05:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te egy idióta vagy. A saját nővéremhez lányként nem jártam oda, amikor megszületett a keresztlányom! Sőt! Előre egy héttel szóltam neki, ha menni akartam. Ahogy egyre több hozzászólásodat olvastam úgy ment fel bennem a pumpa. Ha velem csinálta volna ezt vki, egy idő után biztos nem engedtem volna be. Még baba nélkül sem, nemhogy picivel... Gondolkodj már egy kicsit és keress magadnak munkát!
2013. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!