Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Na ez mi? Csak szerintem nem...

Na ez mi? Csak szerintem nem normális?

Figyelt kérdés
14 vagyok és kiderült, hogy van egy 16-17 éves unokatestvérem . Valahogy szóba kerültek az unokatestvérek , én meg megemlítettem őt. Egyébként a nevét se tudom, nem találkoztam még vele soha. A lényeg , hogy azt "szurkolták" az osztálytársaim , hogy jöjjek vele össze. Merthogy "az unokatestvéred nem közeli rokonod' dehogynemaz... Most én vagyok szűk látókörű és buta , vagy tényleg normális ha valaki az unokatestvérével jön össze ? Pluszban valamelyikük megemlítette , hogy az ő nővére is az u-tesójával jár, és már le is feküdtek...
2012. szept. 6. 21:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a másod és harmad unokatestvérével simán összejöhet az ember, de persze attól hogy pasi, és idősebb nem kell összejönnöd vele, de mondjuk ha nagyon tetszik, ilyen távoli rokonságnál már nincs jelentősége, amennyiben te mégis erkölcstelennek érzed, az természetesen nem baj, de ebben az esetben az osztálytársaid hozzáállása sem furcsa.
2012. szept. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Bocsánat, másod- vagy harmadunokatestvér."


Na ugye?! Akkor már nem csoda, hogy nem ismerted, és így már semmi akadálya a frigynek!

Az is igaz, hogy semmi sem kötelező, főként nem a barátnőid kívánságára!

2012. szept. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 ava87 ***** válasza:
Jaa, hát így már azért más a helyzet, így tényleg nem csodálkozom rajta, hogy nem ismeritek egymást. Belegondolva, én sem ismerem a másod- és harmadunokatestvéreimet. Viszont továbbra sem értem, miért gondolják azt az ismerőseid, hogy rögtön rá kéne vetned magadat.
2012. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

fu haver ez gusztustalan, ha azért jöttél hogy hátha azt mondják hogy : persze tök normális, jöjjetek össze, akkor az nem fog öszejönni. de azt csinálasz amit akarsz.

szerintem fel is csinálhatod ahahahhahaha

2012. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!