Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Édesanyák, mit szólnátok...

Édesanyák, mit szólnátok hozzá, ha a párotok közölné, hogy jobban szeret benneteket, mint a közös gyermeketeket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 08:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
0%
Sok családban ahol az apának első a nő, anyának meg a férfi, ott neveli a gyereket a nagyszülő meg a bébiszitter.
2011. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:

Miért "védekezés áldumával"? Akkor ez fordítva is igaz lehetne. Ezzel az erővel a védekezés áldumával a rossz kapcsolatra is vonatkozhatna, nem?

Ha a gyerek a legfontosabb és csak őt szeretjük, akkor minek egyáltalán az apuka? Egy családnak ugyanolyan fontos mindkét szülő. Miért kéne az apukának ennyire háttérbe szorulnia?

Attól hogy a szülők egymást szeretik a legjobban, attól még imádhatják a gyereküket! A kettő nem zárja ki egymást! Ha a szülőknek jó a kapcsolatuk az a gyerekre is pozitívan hat, de ha rossz, akkor negatívan. Rosszul érzi magát (talán még hibáztatja is magát), rossz példát lát, stb. Ha annyira nagyon szeretjük a gyerekünket, nem kéne az ő érdekét is szem előtt tartani?

Szerintem inkább az az önzőség, aki a gyerekét szereti olyan nagyon, hogy a másik érzéseit már figyelembe se veszi. Azért egy apukának sem könnyű, hogy amíg csak ő van addig jó, de ha jön egy gyerek, akkor ő el is van felejtve, már nem is kell. Akkor addig miért kellett? Ez nem önzőség?

2011. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
0%
A nők hiúságbók szeretik tudni ha a férjük jobban szereti őket mint a gyereket. Ennyire egyszerű. Aki meg nem vallja be hogy hiúság, az jön az áldumával hogy "én csak azért örülök hogy apuci engem szeret legeslegeslegjobban mert az a picurinak is a legjobb". Ennyi.
2011. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
Ja, és miért baj az, ha apuka elviszi anyukát vacsorázni, ide-oda, néha kikapcsolódni?!? Attól még lehetnek jó szülők! Igenis a szülőknek is jár a kikapcsolódás és az együttlét!
2011. máj. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
Én pedig csak sajnálni tudom azt, aki ez hiúságnak tartja.
2011. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:

Inkább legyen a gyereknek egy "hiú" (??) anyja, aki örül annak, hogy a párja szereti és boldogok együtt, mint egy megkeseredett boldogtalan anyja, aki már rég csak egymás mellett él az apjával és már csak a gyereke maradt neki, másban már nem leli örömét.

:(

2011. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként nekünk a jegyesoktatáson is ezt tanította a pap.
2011. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, mit tanított a pap? :)
2011. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
0%
Hogy felháborodtak egyesek :) Nem mondta senki hogy nem lehet elmenni néha kikapcsolódni, én azt írtam hogy vannak olyanok akik állandóan járkálnak és a kölyköt meg mindig lepasszolják. Tudjátok akinek nem inge, ne reagáljon rá...aki meg magára ismer felháborodhat egész nyugodtan.
2011. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
0%

"csak sajnálom azt aki hiúságnak tartja


Na, mögöttes tartalom nélküli ostoba mondatok mindig is voltak, lesznek. Ennyi erővel leírhattad volna a Hupikék törtpikék nyitó zenéjét is, abban is kb. ennyi az észérv.

2011. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!