Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Édesanyák, mit szólnátok...

Édesanyák, mit szólnátok hozzá, ha a párotok közölné, hogy jobban szeret benneteket, mint a közös gyermeketeket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 08:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 Kései Sirató ***** válasza:
70%

Én együtt járok egy pasival, aki szeret és nagyon kimutatja, ő egyébként elvált és van 2 nagy gyereke - tizenévesek. A múltkor, amikor kettesben voltunk simán közölte, hogy szeret engem, de a gyerekeit jobban szereti. Kicsit rosszul esett, de aztán azt gondoltam, ez természetes, hogy elsősorban apának érzi magát (még nem vagyunk házasok, csak járunk). Szóval a pasik is tudják nagyon szeretni a gyereket.

Amúgy egy balesetben derülne ki, hogy kit mentene először.

2011. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
59%

Ez az idióta "választani a férj és a gyerek között" kérdés alapból rossz!


Azért választjuk a gyereket, mert a gyerek egyedül "életképtelen", míg a férfi nem az.

2011. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
57%
mekkora marhaság egy ilyen kérdés. tuti nők beszéltek ilyesmiről csak ők tudnak ilyesmin filózni
2011. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:

Miért rossz kérdés? Nem azt mondtam, hogy bárki válasszon, egyszerűen, hogy mit éreznétek, ha ezt mondaná a párotok? Nem kell túlspiázni, csakhogy ma is bele lehessen kötni valamibe.


Aki tudott értelmes választ adni, annak köszönöm.

2011. máj. 9. 12:20
 35/66 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem azért ezt így nem szokták kimondani konkrétan hogy én jobban szeretlek mint a gyerekeket!De viszont az is igaz hogy nem a gyerekekkel fogja leélni az életét de attól függetlenül ezt így nem mondanám ki még ha így is van akkor sem!

Már csak azért sem mert az ember másképpen szereti a párját az anyját,apját és a testvérét vagy a gyerekét!Legalábbis is én másképp szeretek mindenkit.Szerintem ezeket nem lehet összehasonlittani!Nem azt mondanám hogy jobban szeretem a páromat mint a testvéremet,hanem inkább másképpen!

2011. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
62%
Én örülnék neki, mert szerintem ez így normális. Ha a szülők szeretik egymást a gyerek is boldog.
2011. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
43%
Hiúságból lehet neki örülni, de a gerk érdeke nem elsősorban az hog egymást szeressék a szülők, hanem az hogy ŐT szeressék :)
2011. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
55%

Azt gondolnám, ha ilyet mondana, hogy nem fejezte ki magát rendesen. Én anyuka vagyok. Szeretem a férjem is, lányom is. A szüleim elváltak. Apum szereti ettől függetlenül anyumat is, meg engem is (pedig van már neki másik felesége) Persze engem másképp szeret a férjem, mert velem más programokat tud csinálni, de ettől még nem szereti kevésbé a lányunkat. (Sőt az anyját is másképp szereti :D) Ez olyan mintha azt kérdeznéd az anyukáktól, hogy melyik gyereküket szeretik jobban? :) Nevetséges. Mindkettőt, és mindkettőt másért.

Ez a jó az érzelmekben, hogy akkora a skálája, hogyha még el is mozdul, sem érezzük azt meg :)

2011. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
85%
nekem mondta, és meghatódtam rajta. Hogy tudom h a gyereket 1000% szereti, és hogy engem még annál is jobban...ez szerintem csak olyan fokozás..költői..mivel hogy a gyerekét szereti a legeslegjobban a világon! És engem mégannál is jobban. A legeslegjobbanavilágonnál is jobban. Ez kedves szerintem.
2011. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó, csak nem a gyereket szereti a legjobban a világon ha azt monja téged szeret jobban...
2011. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!