Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Édesanyák, mit szólnátok...

Édesanyák, mit szólnátok hozzá, ha a párotok közölné, hogy jobban szeret benneteket, mint a közös gyermeketeket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 08:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ez természetes... Örülj neki, hogy szeret!
2011. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is ez így normális.
2011. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
72%
azért ezt így kimondani nem szokták.
2011. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

Nem velem történt ez, csak a múltkor halottam,ahogy egy asszony mesélni a barátnőjének.

Az én véleményem a későbbiekben írnám le :)

2011. máj. 9. 09:12
 5/66 anonim ***** válasza:
41%
Ez természetes, bár í gyereket is ugyanúgy kellene szeretnie,mint a párját. Az nem természetes,amikor az anya jobban szereti a gyereket,mint a férjét.
2011. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is természetes, hiszen teljesen már a két érzés. Csak ahogy már írták, ezt így nem szokták kimondani. :)
2011. máj. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
81%

Hát nekem fura mondjuk. Ez kétféle szeretet kell, hogy legyen, és nem az egyiket jobban a másikat kevésbé. Szóval ez így nekem nem esne jól.

De persze az is lényeges, hogy mennyi idős a közös gyerek, mert ha még nagyon pici akkor még lehet nem alakult ki az apában a szeretet.

2011. máj. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem lehet jobban szeretni a házastársat, mert az két totál más érzés, össze nem hasonlítható.


Én azt mondom, ugyanolyan szinten szeretem a férjemet és a gyermekünket, csak más módon. Ha mégis muszáj lenne választani, akkor én a gyerekemet teszem első helyre, és tudom, férjem is. De szerintem ez a normális, ha már muszáj választani.

2011. máj. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
55%

Az apukákban később alakul ki a szeretet, amikor már lehet focizni menni a gyerekkel, mesét olvasni neki, vagy együtt legozni :D. Picikkel nem nagyon tudnak még mit kezdeni, azon kívül, hogy időnként pelust cserélnek, meg dolgoznak mint a barom, hogy a családnak mindene meglegyen.

Szerintem is ez a természetes, bár nyilván a két szeretet más. Csak az egyik szeretet jobban szereti mint a másikat. Szerintem :P

2011. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

Igen, én értem, hogy két másféle szeretetről van szó, ez természetes. De ha választani kellene a kettő közül, az anyák 99%-a a gyermeküket választaná. Mert szereti persze a párját is, de a két szeretet közül a gyermekéhez fűződő az erősebb.


Szóval, magam részéről én nem örülnék neki, ha ilyet mondana a párom. Biztos hízelegne egy kicsit, de mégis: ott az a gyönyörű, okos és értelmes, elbűvölő, vicces és fantasztikus gyerekem - hogy lehet nem őt a legjobban szeretni a világon? Hogy lehet engem jobban szeretni, amikor a kötődés folyton hajt, hogy keressem és felfedezzem a gyerekben a jót, és mások ezt hogy nem veszik észre annyira, mint én? Mondjuk az apja?


Igen, nyilván elfogult vagyok és anya, ezért beszélek így. De ha én ezt érzem, a másik szülője miért nem?

2011. máj. 9. 09:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!