Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Édesanyák, mit szólnátok...

Édesanyák, mit szólnátok hozzá, ha a párotok közölné, hogy jobban szeret benneteket, mint a közös gyermeketeket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 08:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
77%
09.29. vagyok, 100%-ig egyetértek veled, én is így gondolom és furcsálom ha egy szülő jobban szereti a párját mint a gyermekét. Engem bántana ha a férjem azt mondaná engem jobban szeret mint a kisfiunkat mert bár hízelegne de a hiúságom előtt ott van az anyaságom ami előbbre való. Nálam legalábbis.
2011. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
69%
én nagyon örülnék neki ha ilyet mondana. ez nem azt jelenti hogy a közös gyereket nem szereti, csak másféle szeretet az. én azért választom a páromat, mert vele akarom leélni az egész életemet, és csak másodsorban azért hogy vele legyenek gyerekeim. mi örökre itt leszünk egymásnak, a gyerekek meg elhagynak minket. lehet lepontozni
2011. máj. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
88%
ez baromság :) belénk szerelmes a férj, a közös gyereket meg feltétlen szereti, de nem szerelemmel Ez két különböző érzés, ahogy én sem vagyok szerelmes a lányomba :D
2011. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
20%

nem szabadna ezt hasonlítgatni...

kedves Kérdező, ezt ne mondd a párodnak, féltékeny lesz, hogy "jobban " szereted.

Nem kell ilyenekkel kínozni szegény Apákat, akik úgyis egy kicsit úgy érzik ke vannak rekesztve a babavárás-szülés-csecsemőápolás csodálatos misztériumából!

2011. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
74%
Csak a gyerekhez fűződő szeretet még soha nem tartott egyben egy családot sem!Sokra megy az a gyerek az apja szeretetével,ha az apa lelép egy másik nővel,mert a feleségét nem szereti annyira! Az apa akkor teszi a legjobbat a saját gyerekével,ha nagyon nagyon szereti annak anyukáját!
2011. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
52%
szerintem felesleges ilyen dolgokkal foglalkozni,kit szeretek jobban,..a gyerekét akkor is jobban szereti az ember..szerintem
2011. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
64%

Férfi és nő... két különböző gondolkodás!

A gyerek előbb vagy utóbb elmegy...a férj marad és szerintem nincs ezzel semmi baj, hogy így éreznek! Az én férjem is így érez, de mindent megad a 3 gyerekének, kiáll mellettük végsőkig és biztos,hogy ha ott állna választás előtt azért ő is gondolkodna:) De!!!! nem kell választaniuk, nem kell ilyet kérdezni tőlük! Te mint anya kivel éled le az életed a végéig? Kit választasz? A gyereked? dehogyis,felnő és ő sem választ téged! Megsértődsz? Ugye hülye kérdés????!!!?

2011. máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell az ilyen kérdéseket provokálni, hasonlítgatni, mert abszolút értelmetlen.


MÁSKÉPP szereti mindenki a gyermekét, másképp a párját, másképp az anyukáját!

2011. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is ezt mondta a férjem mikor megszültett a baba hogy én vagyok neki az elsö.

ez engem is meglepett és kicsit megijedtem és mondtam is neki hogy nálam nem így van már.


DE a férfi számára más a biológia. Bennünk bele van táplálva hogy akár az életünk árán is.

A férfibe azt írták bele, hogy a családot megvédeni de elsö az asszony. miért? mert a természet szoprodásra talált ki minket. vagy is minél több utódot hozzon egy naya létre. ha az anya meghal nem tud utódot létre hozni vagy gondoskodni a már meglévöktröl és azok is így elpusztulnak. vagy is a férfi számára a legfontossabb a nö védelme, mert a nö az aki életed ad még a gyermekeinek és azokat gondozza.

szóval a temészet így írt meg minket.

2011. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet a két szeretet összehasonlítani, de ez a kijelentés nem jó. Volt sok válasz, hogy a gyerek kirepül és ott marad csak a férj, erre kérdezem én, hogy mi van akkor, ha a férj és a feleség, csak egymásnak élnek, persze azért a gyereket nem hanyagolják el külsőleg, de mi lesz akkor, ha a férj netalán véletlenül meghal, akkor kivel fogja leélni a nő az életét, kire akar majd támaszkodni? A lelkileg elhanyagolt gyerekére? Vagy mi van akkor, ha a férj szerelembe esik egy fiatalabb csinosabb nőbe? Akkor is rá fog a bánatos anya támaszkodni. Ezzel nem azt mondom, hogy a gyereket kell jobban szeretni, de a kényes egyensúlyt meg kell tartani!
2011. máj. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!