Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Édesanyák, mit szólnátok...

Édesanyák, mit szólnátok hozzá, ha a párotok közölné, hogy jobban szeret benneteket, mint a közös gyermeketeket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 08:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk apa jobban szereti anyát mint minket. Minket is szeret, de ha anyával történne valami jobban megviselné mint ha velünk. És nem azért, mert nem tudná magát ellátni vagy ilyesmi. De attól minket is nagyon szeret rengeteg dolgot megtesz értünk. 24/L
2011. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
23%

A férj örökre ottmarad, a gyerek meg úgyis elhagy egyszer ezért a férjet jobban szeretem.


Ilyen kijelentést mint ez, egy anya szájából még soha nem hallottam, szerencsére nem sokan mondanak ilyeneket. Remélem legalább a gyerekének nem mondja..

2011. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
81%
Ha jól neveled a gyereked, akkor nem hagy el, csak elköltözik, de a kettő nem ugyanaz.
2011. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
79%
És mi a helyzet pl. akkor ha elválnak a szülők, az apa talál magának egy másik nőt kibe szintén halálosan szerelmes lesz. Gondolom ott azért csak a gyereket szereti jobban nem? De mondjuk tényleg két különböző érzésről van szó.
2011. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó vagyok még annyit hozzáfűznék egyébként hogy egy anya lehet azért nem tesz ilyen kijelentéseket (kivételek) mert csak benne növekszik a gyermek stb. Egy férfi szerintem nem tudja ezt úgy átélni. Az én páromnak volt gyermeke, nagyon szerettük egymást de tényleg de egyszer volt egy kijelentése hogy ő a gyermekét szereti a legjobban. Nagyon rosszul esett, tudom ez természetes és ennek így kell lennie de akkor is olyan rossz volt, hirtelen mint egy taknyos gyerek féltékeny lettem. De ez elmúlt utána.
2011. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
100%
az én páromnak volt gyermeke helyett azt akartam írni hogy az én volt páromnak :)
2011. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy hallottan egy vmilyen "szakértőtől":) a tévében, hogy a férfi a nőhöz kötődik elsősorban, és azon keresztül a gyermekeihez.
2011. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
42%

nem értem a hozzászólásokat, Ti anyák, szülők vagytok?


én az vagyok, és szívből mondhatom, hogy a gyerekem az első és a legfontosabb! szeretem a páromat, teljesen máshogy mint a gyerekemet de ha választanom kéne gondolkodás nélkül a gyermekemet választanám!


A férjem is így érez! és nagyon mérges lennék rá, ha ilyen mondana amit a kérdésben írtál

2011. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
45%

Utolsónak iagaza van.


De ez tény: mindig voltak/lesznek olyan nők, akiknek a fééérfi az első és sajnos csak utána számít a gyermeke.

2011. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
22%
Természetes jelenség,hogy az apukák kicsit féltékenyek újszülött csemetéikre,mert mert az új jövevény által fontossági sorrendben háttérbe szorulnak az anyuka lelkében.A nő végül is elsősorban anya,s minden más csak ezután következik.
2011. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!