Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Édesanyák, mit szólnátok...

Édesanyák, mit szólnátok hozzá, ha a párotok közölné, hogy jobban szeret benneteket, mint a közös gyermeketeket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 08:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
én annak örülök és nekem az a helyes ha a gyereket szereti jobban mert én anyaként a gyerekeimet rakom az első helyre és tudom hogy a férjem is,mindenki más..
2011. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
76%

"Csak a gyerekhez fűződő szeretet még soha nem tartott egyben egy családot sem!Sokra megy az a gyerek az apja szeretetével,ha az apa lelép egy másik nővel,mert a feleségét nem szereti annyira! Az apa akkor teszi a legjobbat a saját gyerekével,ha nagyon nagyon szereti annak anyukáját!"


Szerintem te mondtad meg a "frankót"! Így van. Hozzátenném, én még nem szültem, sőt párom sincs, de bármennyire is furcsának tűnik kimondva ez a dolog, van némi alapja.


Csak elnézve az én szüleimet, mindketten nagyon szerettek, de egymást nem. Tök hideg volt mindig a házasságuk, nem mutattak valami jó párkapcsolati mintát. Én azt mondom, ezért nagyon fontos, hogy a kölcsönös szeretet megmaradjon a felek közt! Nyilván nem a gyerek(ek) rovására (már ha lehetséges ez egyáltalán).

2011. máj. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
71%
Így van, teljesen egyetértek. A gyereket is szeretni kell nagyon, persze, ez természetes. De ha a szülők nem úgy szeretik egymást ahogy kéne, akkor az a gyereknek sem jó. Ha valami nincs rendben egy kapcsolatban azt a gyerek is megérzi és ő is boldogtalan lesz, bármennyire is szeretjük őt. És az sem jó, ha teljesen rátelepszünk a gyerekünkre, mert olyan nagyon szeretjük (mindennél jobban). Ott már valami nagyon nincs rendben a kapcsolatban, csak sokszor nem is veszik észre. :(
2011. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
68%

Első a felnőtt! Ez a gyereknek is így jó. Ha megvan a saját helye. Nem jó a gyereknek, ha az apja fölé emelik.

Túl nagy az a szeretet egy kisgyereknek.


Házaspár egy gyerekkel gyalogol a sivatagban. Egyiküket meg kell enniük - akkor túlélhetik. Te kit ennél meg?

2011. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
63%
A gyereket ették meg. Mert gyerekük még lehet. De egy felnőtt egy gyerekkel...még így is veszélyes.
2011. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
35%

Néha nem értem minek néhány embertípusnak gyerek.......vagy azoknak csak becsúszik? Ezen sokszor gondolkodtam már de az itteni kommentek csak továbbvittek abban hogy ezen elgondolkodjak.


Utolsó azt írta gyerek még lehet......na miért, pasi nem? Az mindenkinek csak egy van életében? Mondjuk az igaz hogy a sivatagban nem lehet más pasi de hála égnek én nem ott élek.

2011. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
50%
Köszönöm az egyetértést 08:33 as. Sajnos ez van. Az epák könnyen lelépnek a gyerekeik annya mellől,és nem azért mert a gyereket nem szeretik...bennük nincs meg az ami a nőben,hogy a gyerek mellett maradni bármi áron.
2011. máj. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim válasza:
93%

Egy anya a világon a legjobban a gyermekét szereti! Egy apa úgy tehet a legtöbbet a gyermekéért, hogy szereti annak anyját!

Ezt régebben olvastam valahol. Nem szó szerint idézem, de a lényege ez! És én is így gondolom! Hiába szereti anyu és apu a gyermeket nagyon-nagyon, ha ők egymástól eltávolodnak, és mondjuk el is válnak, az a gyereknek a legrosszabb.

2011. máj. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
90%
Hàt èn orulnèk, ha ezt mondanà nekem! Pont ettol rettegek, hogy majd a gyereket fogja jobban szeretni nàlam...
2011. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
0%

Akik úgy gondolkodnak hogy egy apa akkor teszi a legtöbbet ha szereti a gyermek anyját:


Sok család van ahol apuka odavan anyukáért, vacsizni járnak meg nyaralgatni mert imádják egymást, közben a gyereket meg lepasszintják a nagyinak. Apuka imádja anyukát, viszi mindenhova, de a gyereknek még a szülinapját sem tudja fejből és életében még közös progit nem csinált a gyerekkel. Mert lehet valaki kurv. jó férj, ha apának nem elég jó.


Szóval ez az érv hogy a gyereknek a legjobb ha apuka imádja anyukát, úgy ahogy van ostobaság. Nem egy, nem kettő férfi van aki a nőért mindent megtesz mert szereti de a gyereknek attól még nem lesz törvényszerűen jó az élete.


Aki meg attól fél hogy a párja jobban fogja szeretni a gyereket, szerintem szimplán inkább ne is szüljön, még nagyon nagyon nem való neki gyerek. Semmiképpen.


Egy szülő életében a gyermeke kell hogy a legfontosabb legyen, ha nem így van akkor védekezhet bárki bármilyen áldumával ("gyereknek az a jó ha apuka anyukát szereti a legjobban") édeskevés.

2011. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!