Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósok, miért kell ellenkezől...

Anyósok, miért kell ellenkezőleg csinálni dolgokat, mint ahogy azt a meny kéri?

Figyelt kérdés
Már legalább 10x elmondtam, hogy a 15 hós gyereknek nem kellenek édesített kekszek, babapiskóta, csoki, stb., hogy jó helyette a gyümölcs, mert a gyümi is jó kedveskedésnek, hogy ahogy nem lesz baja attól, hogy megeszi, ugyanúgy nem lesz baja, ha nem eszi meg ezeket a műsz*rokat... Különben is, szépen elmondtam, hogy a hülye kekszek a múltkor is olyan erős székrekedést okoztak nála, hogy már sík ideg voltam. Annyira sajnáltam a gyerekemet, olyanokat kakilt, mint egy nyuszi, és erőlködött is és fájt a hasa...Mondtam neki, hogy nem kell. Párom is mondta, de minden alakalommal, ha elmegyünk, ott vannak az asztalon, hátha a baba akar enni mégis...WTF??? Basszus minek is teszed ki??? Megfogtam a tányért és betettem a frigóba, hogy a gyerek ne lássa. Erre erőltetett sírásba fogott, hogy nincs pénze, és csak erre futotta, és hogy viselkedhetek így. Mondtuk, hogy ehelyett vett volna 1-2 db banánt, vagy narancsot, többet ért volna...

2018. jún. 21. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
79%

69-es: Nekem is vettek pár csepp vért az ujjamból vérképre, nem értem mi a problémád?

Megjegyezném, hogy jobban fájt, mintha vénát szúrtak volna, aláírom.


A kérdésedre a válaszom, kérdező: Nagyon nehéz olyan embernek valamit is megmagyarázni, aki tanulatlan, olvasatlan. Gondolom, hogy a szomszédasszonyoktól szedte össze a tapasztalatát anno is, amikor ő nevelt gyereket és most azokkal traktál. Egyik füleden be, a másikon ki. Ha kiteszik az asztalra műsütiket, kérd meg, hogy tegye el, mindenféle idegeskedés nélkül, nagy mosolyok közepette (ez jobban fáj nekik, mintha össze állnál veszekedni). És annyiszor hajtogasd, amíg az asztalon van. Ha ennek ellenére sem teszi el, köszönd meg a vendéglátást és menjetek haza.

2018. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
69%
Többek közt a kérdésben leírtak miatt tiltottam ki az anyósomat az életünkből.
2018. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!