Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósok, miért kell ellenkezől...

Anyósok, miért kell ellenkezőleg csinálni dolgokat, mint ahogy azt a meny kéri?

Figyelt kérdés
Már legalább 10x elmondtam, hogy a 15 hós gyereknek nem kellenek édesített kekszek, babapiskóta, csoki, stb., hogy jó helyette a gyümölcs, mert a gyümi is jó kedveskedésnek, hogy ahogy nem lesz baja attól, hogy megeszi, ugyanúgy nem lesz baja, ha nem eszi meg ezeket a műsz*rokat... Különben is, szépen elmondtam, hogy a hülye kekszek a múltkor is olyan erős székrekedést okoztak nála, hogy már sík ideg voltam. Annyira sajnáltam a gyerekemet, olyanokat kakilt, mint egy nyuszi, és erőlködött is és fájt a hasa...Mondtam neki, hogy nem kell. Párom is mondta, de minden alakalommal, ha elmegyünk, ott vannak az asztalon, hátha a baba akar enni mégis...WTF??? Basszus minek is teszed ki??? Megfogtam a tányért és betettem a frigóba, hogy a gyerek ne lássa. Erre erőltetett sírásba fogott, hogy nincs pénze, és csak erre futotta, és hogy viselkedhetek így. Mondtuk, hogy ehelyett vett volna 1-2 db banánt, vagy narancsot, többet ért volna...

2018. jún. 21. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
76%
nem kell odavinni, ha nem érti
2018. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha mondtad neki, és nem érti, nagyon mit nem fogsz tudni csinálni
2018. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
84%

Én egyetértek veled. Ezen felül egy kiló banán kerül annyiba mint egy csomag pilóta keksz. Tehát tényleg költhetné azt a pénzt olyan ételre, amit ehet a gyerek.

Te vagy az anyja, nem ő, neki pedig ezt meg kéne értenie. Oké, gondolhatja, hogy nem így kéne bánnod a gyerekkel, sőt, el is mondhatja a véleményét, de ettől még nem ő fogja nevelni a gyereket.

2018. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
75%

Tobbe kerulnek ezek a kekszek a babaknak,mint par szem gyumolcs:D nem ertem ezert a vegkifejlet hisztit.

Igaza van az elsonek,nem kell odavinni ha ertetlen.

En is igy fogok tenni,ha valaki nem erti meg azt amit mondok. Majd talalkozik a gyerekeimmel ha rajott,hogy neki volt eselye nevelgetni most en jovok.

2018. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
65%
jó sz.ar kifogás
2018. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
78%
Az idősebbek nem szoktak hallgatni a náluk fiatalabbakra... Bármit mondanál az anyósodnak, képtelen a (számára) legjelentéktelenebb dolgokon is változtatni.
2018. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
71%

Ezek után nem vinném oda, és kész.


Ha nem ért a szóból, nem kell ám "babáznia".

2018. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
30%

Ha mindig csak gyümölccsel tömöd a gyereket (ami 90% CUKOR), akkor ne csodálkozz, hogy nem működik az emésztése. Egészséges gyerek nem kap székrekedést egy darab keksztől.

Anyósod csak szeretne néha örömöt okozni annak a szerencsétlen gyereknek. Szomorú lehet, hogy még egy csík babapiskótát sem ehet meg évente, mert az anyja szerint az "műsz**".

Gondolom a gyümölcsök mind saját termesztésűek, vegyszer permet és minden nélkül, ugye?

2018. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
32%

Milyen kedves itt mindenki, szegény asszonynak annyi a bűne, hogy kekszet tesz ki a gyereknek évente 2x, mert tudja, hogy szerencsétlen minden nap gyümölccsel van tömve, és ezért rögtön a torkának ugrik mindenki...

Ne is lássa soha többet az unokáját, micsoda egy velejéig gonosz ember, egy igazi boszorkány, hogy babapiskótával merte kínálni a kicsit...

Normálisak vagytok? Gondolkodjatok már. Ennyi erővel vonuljon el a kérdező egy hegytetőre a gyerekével, aztán egyenek frissen szedett bogyókat meg máglyán sült vaddisznót, és persze szigorúan kerüljenek el minden más embert, nehogy véletlenül valaki megkínálja a babát valami műsz**ral...

Istenem...

Hogy esetleg megbeszéljék, vagy kompromisszumot kössenek, vagy NEADJISTEN anyuka hajlandó legyen gyümölcsön kívül mást is adni a gyereknek, az ugye már nem is opció, nem, rögtön tiltsuk el a mamát az unokájától örökre.

Szánalmasak vagytok, ti se kaphattatok sok örömöt kiskorotokban...

2018. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
81%

Ezért nem megyünk anyóshoz soha. A 3 hetes kislányomnak kínálgatta karácsonykor a szaloncukrot, hiszen ez puha és elolvad, nem kell hozzá fog. Aztán 2 hónaposan jött a tejes borsófőzelékkel, mert a férjem ennyi idősen már azt ette, meg amúgyis, minek szoptatom, hát nagy már, engedjem el végre és viselkedjek anyaként. Na itt mondtam azt, hogy jól nézzen meg kettőnket és képzelje el a többi gyerekünket is, mert nem lát minket többet.


A férjemnek szokott nyafogni telefonba, de pl a gyerek névnapját el is felejtette... jobb is, így legalább teljesen elhatárolódhatunk. Biztos paraszt vagyok, de ha a gyerekeim egészsége a tét, akkor nem szállok vitába senkivel.

2018. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!