Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósok, miért kell ellenkezől...

Anyósok, miért kell ellenkezőleg csinálni dolgokat, mint ahogy azt a meny kéri?

Figyelt kérdés
Már legalább 10x elmondtam, hogy a 15 hós gyereknek nem kellenek édesített kekszek, babapiskóta, csoki, stb., hogy jó helyette a gyümölcs, mert a gyümi is jó kedveskedésnek, hogy ahogy nem lesz baja attól, hogy megeszi, ugyanúgy nem lesz baja, ha nem eszi meg ezeket a műsz*rokat... Különben is, szépen elmondtam, hogy a hülye kekszek a múltkor is olyan erős székrekedést okoztak nála, hogy már sík ideg voltam. Annyira sajnáltam a gyerekemet, olyanokat kakilt, mint egy nyuszi, és erőlködött is és fájt a hasa...Mondtam neki, hogy nem kell. Párom is mondta, de minden alakalommal, ha elmegyünk, ott vannak az asztalon, hátha a baba akar enni mégis...WTF??? Basszus minek is teszed ki??? Megfogtam a tányért és betettem a frigóba, hogy a gyerek ne lássa. Erre erőltetett sírásba fogott, hogy nincs pénze, és csak erre futotta, és hogy viselkedhetek így. Mondtuk, hogy ehelyett vett volna 1-2 db banánt, vagy narancsot, többet ért volna...

2018. jún. 21. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:
Jah, és elfelejtettem, hogy sütöttem olyan sütit, amit ehet a baba is, vittem is, meg vettünk olyan kekszet, amit ehet, hogy azt kínálja legközelebb, vegyen inkább olyat...de csak húzta a száját...de az lesz, hogy elviszem magammal és, ha mehint kitesz valami gagyi vacakot, bizisten előveszem és akkor se eszik a gyerek abból a minőségtelen akármiből.
2018. jún. 22. 10:45
 52/72 anonim ***** válasza:
43%
Na én pont ezért megyek csak havonta fél órára mostanság anyóhoz a gyerekkel. Akkor lerázom a pont most evett tegye be amit vett neki. (Pl mondtam h kinder tejszeletet vegyen azt szereti erre veszi a no name csokiba mártott "tejszeletet" amit nem vagyok hajlandó odaadni neki mert már az ize is borzalom) elvisszük haza aztán ha jön hugom hozzánk ő eszi meg XD
2018. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező nincs olyan hogy ujjból vérvétel, csak vércukrot tudnak nézni úgy, vagy az alkarból vesznek vért vagy a fejéből ennyi idősen, allergia teszt nincsen ujjból.

Magánrendelőben sem, mint mondtam vagy 5-t megkérdeztem.

Plusz adalékanyagokra nincs külön táblázat, főbb élelmiszercsoportokra nézik csak a vérvételt.

Lázítod csak a népet az édességek ellen, ennyi az egész, többi mese.

2018. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
30%
Azért beszarás, hogy ágálsz a gonosz cukros "mű_arok" ellen, de azért a gyümölcs joghurt az teljesen rendben van. =D Kamus vagy te!
2018. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
68%

54

Én is eszem gyümölcsjoghurtot és semmi mű nincs benne. Gyümölcsöt aprítok natúr joghurtba. Amiben pontosan mi is a mű?

2018. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
71%

Szánalmas és egyben nevetséges, hogy még a kérdezőnek kell magyarázkodnia, hogy mivel eteti a gyerekét és mivel nem.... Mit kell beleokoskodni, hogy mikor mit ad a gyereknek?! Ő az anyja, hadd dönthesse már el ő és persze az apja, hogy mit ehet és mit nem! Nektek nyugodtan lehet a világ legtermészetesebb dolga állandóan csokikkal és kekszekkel tömni a gyereket, de nehogy már még ti kérjétek ki magatoknak, ha más nem teszi ugyanezt! Leírta a kérdező, hogy nem szigorúan tiltva van a gyereknek az édesség, szimplán a töke tele azzal, hogy anyós szándékosan és mindig!!! ilyen sz*arokat tömne bele. Mit olyan nehéz megérteni abban, hogy ne adjon neki folyton ilyet? Hanem vegyen pl teljes kiörlésű kekszet és azzal kínálja? Belehalna talán vagy mi?? Itt nem a kérdezőéknek kell magyarázkodniuk és könyörögniük, hanem anyósnak kéne végre tiszteletben tartani, hogy ha ő azt mondta nem ehet ilyet, akkor nem ehet ilyet.

Mit kell egyáltalán a világ legnagyobb tragédiájának beállítani azt, hogy egy gyerek, aki alig múlt 1 éves nincs telitömve rendszeresen édességekkel?! Már lassan az is baj, ha az ember egészségesen próbálja etetni a gyerekét. Az meg no komment, aki a csokit és egy gyümölcsös joghurtot egy napon említ :D

2018. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
81%
Amugy anyósom is ilyen adni akart kindercsokit a gyereknek én megmondtam neki világosan h nem kell neki adni ma már evett egy pudingot (1.5 éves) elugrottam anyumékhoz kb 10 perc se volt kellett onnan pár dolog mire visszaértem már 2 kindercsokipapir volt üres. Anyós nem eszik páromat kérdeztem nem evett...no comment...ezért nem fog soha vigyázni a gyerekre.
2018. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
13%
11:36 Te komolyan azt hiszed, a gyümölcsjoghurtnak attól van olyan szép színe meg gyümölcsös íze, mert igazi gyümölcs van benne? :D Elárulom, hogy csak a gyümölcsdarabok "igaziak" benne, azok mellett van bennük egy rakás ízfokozó meg színezék is. A gyümölcsök nagy része víz, szóval ahhoz, hogy egy doboz natúr joghurtba belekeverve pl. eperízt kapjunk, nagyon nagy mennyiségű eperből kéne kinyerni az aromákat, viszont úgy egy doboz eper joghurt is egy vagyonba kerülne..
2018. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
82%

58, akkor olvasd el ISMÉT, amit írtam: natúr joghurtba teszek gyümölcsöt, az a gyümölcsjoghurt.


Így IGEN, kénytelen vagyok elhinni, hogy csak ez a két dolog van benne, mert ÉN TESZEM BELE.


Így már megérted?

2018. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
22%

Nem kellene ebből ilyen nagy problémát csinálni.

Szegény anyós. Akit Te egyszerűen csak labanyázol....:(

Az ő gyerekkorában, fiatal felnőttként még nem voltak ilyen tudományos étkezési szokások, elvárások, és láss csodát, mégiscsak felnevelte a férjedet.

Igen? Hogy viselkedhetsz így? Túlfélted a gyereket, anyós meg "csak" szeretné, így kedveskedne neki, ha hagynád.

2018. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!