Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak velük?

Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Az anyósom nem érti hogy nem szeretnék oda dolgozni menni ahol ő van. Egyszer már dolgoztunk együtt, és nem volt jó mert utáltam a helyet és mivel nem volt más munkalehetőségem ezért nem engedett kilépni.

Decemberben ért véget a mostani meló amit vállaltam,és azóta basztat hogy menjek oda...de nem is érdekel a munka amit ő csinál, és nem akarok odamenni ahol van. Bonyodalom lenne belőle....


2017. jan. 20. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 A kérdező kommentje:

Nem alberlerbe lakunk konyorgom. Elmagyaraztam.


Nyelvismerettel meg nincs gondom, sosem volt. Annyira lepontoztok:).


Egyebkent. Akik annyira szidtak a vesszo nelkuli irasom miatt, ti sem irnatok helyesen, es bekesen, ha az apatok elozo het kozepe ota, agyhartyagyulladassal korhazba fekudne es csak a rossz hirt hallanatok onnan. Plusz meg mindenki cseszeget es korulottetek senki nem veszi eszre hogy baj van. Es meg az interneten is csak szidnak, mert eppen rossz napotok van, es nem megy mas stilusba beszelni...... mindegy.

2017. jan. 30. 23:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!