Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak velük?

Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Az anyósom nem érti hogy nem szeretnék oda dolgozni menni ahol ő van. Egyszer már dolgoztunk együtt, és nem volt jó mert utáltam a helyet és mivel nem volt más munkalehetőségem ezért nem engedett kilépni.

Decemberben ért véget a mostani meló amit vállaltam,és azóta basztat hogy menjek oda...de nem is érdekel a munka amit ő csinál, és nem akarok odamenni ahol van. Bonyodalom lenne belőle....


2017. jan. 20. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:

Vagy volt hogy 3 napig nem mentem dolgozni egy heten mert dolt belolem a barnulat. Es nem voltam hajlando beegetni magam azzal hogy bemegyek dolgozni es wcre jarkalok. Akkor is folyamatosan : holnap ugye mar mesz?

Baratom ha beteg en sosem zaklatom "ne hagyd ki a sulit, holnap mesz suliba ugye!?) Bla bla

2017. jan. 20. 17:49
 32/61 anonim ***** válasza:
88%
te jó ég, milyen magányos vagy!!!A
2017. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
60%

HASZNÁLJ MÁR VESSZŐT IS!!! Így lehet így írni??

Meg hogy szerinted a butikban dolgozni a hozzád méltó, itt azért röhögtem egyet. :D

2017. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
100%
Butikban dolgozni, sima érettségivel? Minimum egy eladói képesítés is kéne, meg valami nyelvismeret is jól jönne...Én a helyedben elfogadnám az állást, a amíg nem találok másikat. Nem miattuk, hanem saját magam miatt, a tartalék hamar elfogy...
2017. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
76%
Biztos meg van az az érettségi?
2017. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!

Próbálj meg le-és elszakadni a vérszívó pasidtól és az idióta anyjától, iratkozz be valami levelező tagozatra, aminek értelme is van és tanulj valamit!

Sima érettségivel csak nagyon "nemszeretem" munkákat fogsz találni, de az általad áhított butik eladóság sem a karrier csúcsa.

Te magadat el tudod tartani, társulj be valami albérletbe lakótársnak, ne hagyd az éveidet veszendőbe menni, mert csak lehúznak.

Tanulj! Légy önálló, építsd fel magad, vidd valamire!

2017. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, nem bántani akarlak, de fáj olvasni, ahogy írsz, komolyan mondom.

Még ha butikba el is tudsz helyezkedni, ne kezdj leírni semmit!


Barátod anyjával ne foglalkozz, a saját életeddel törődj, ne váltogasd a munkahelyeket.

A tartalék pedig gyorsan elfogy.


Üdv: egy érettségivel nem rendelkező felnőtt nő, aki telefonról ír, de anno rengeteg helyesírási versenyt nyert. :)

2017. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
100%

"Bocsi de en lany vagyok xd "


XD-ző kérdező ezt mire mondtad????


Mindenki tudta, hogy lány vagy, bakker!

2017. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
69%

"Akarhanyszor kileptem mar masnap vagy ra 4 napra mar kuldte anyosom a munkalehetosegeket. "


És ez BAJ???? Ez a normális! Örülj neki, hogy ennyire segít! Eszem megáll, komolyan!


"Meg a baratom mondta menj ide menj oda kerdezoskodj... csak kezdek belefaradni. Amig van munkam nem szolnak egy szot sem."


Miért? Talán kéne??? Az lenne a normális, hogy van munkahelyed! Neked nem???

2017. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
49%

Ezt most konkrétan nem értem!


"Mert az anyja azt mondja "nincs penzem" csakhogy a penzt a fianak adja nem nekem. "


Akkor a 70 ezer forintot azt az anyja adja neked?? Hogy vásároljatok be ketten és abból egyetek? Nem értem.

2017. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!