Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak velük?

Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Az anyósom nem érti hogy nem szeretnék oda dolgozni menni ahol ő van. Egyszer már dolgoztunk együtt, és nem volt jó mert utáltam a helyet és mivel nem volt más munkalehetőségem ezért nem engedett kilépni.

Decemberben ért véget a mostani meló amit vállaltam,és azóta basztat hogy menjek oda...de nem is érdekel a munka amit ő csinál, és nem akarok odamenni ahol van. Bonyodalom lenne belőle....


2017. jan. 20. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:

Bocsi de en lany vagyok xd

Azert etettemnmert az anyukaja ot nem kotelezi dolgozni iskola mellett. En mennek govabb tanulni de anyukam nem tud ebben tamogatni nem is varom el tole. A 70 ezerbol magamat es ot is etettem.

2017. jan. 20. 17:20
 22/61 anonim ***** válasza:
71%

A lényeg lemaradt! :(

[link]

2017. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
82%

Azért aggódik az anyós, mert ha te véletlenül 5 percig nem dolgozol, akkor neki kell eltartania a fiacskáját, helyetted.

Tényleg az agyam eldobom!

2017. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
71%
Én megtudlak érteni volt már nekem is olyan munkám amit nem szerettem. Próbálj meg minél előbb másikat keresni.A párod nem dolgozik?
2017. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:

Koszonom utolso.

Az ekezeg miatt ne haragudjatok de kozbe telefonra jottem.

Az a helyzet nagyon valtogatom a munkahelyeimet mert meg fiatal vagyok probalom megtalalni a megfelelot ami stabil probalom alakitani az eletemet.

Akarhanyszor kileptem mar masnap vagy ra 4 napra mar kuldte anyosom a munkalehetosegeket. Meg a baratom mondta menj ide menj oda kerdezoskodj... csak kezdek belefaradni. Amig van munkam nem szolnak egy szot sem. Amikor mar nincs akkor mar baj. Mert az anyja azt mondja "nincs penzem" csakhogy a penzt a fianak adja nem nekem. Nem ertem mi a problemaja. En egyszer sem mentem oda hozza barmivel hogy nem talalok munkat vasarolj mar be. Nem kertem segitseget a fianak segitsen nem kell nekem. Nem. Viszont ha en kerek valamit pl hogy ugorjon be mar a receptemert a dokihoz mert lazas vagyok es szarul vagyok es a portara kirakjak a receptet es o kocsival jar akkor nem mert faradt nem mert a benzin a penz. (Hozzank eljon a doki tolunk 5 percre van kocsival :) A fianak viszont beugrik a ventolinert.


Szoval nekem is vannak elvarasaim vele szembe. Ha azt teljesiti oke nincs bajom. Nem szoktam sokat kerni.


A csaladom problemas eset, van hogy panaszkodom anyosomnak ez faj az faj es mindig az a valasz : neked mindig van bajod? O meg allandoan szidja az utcan setalo noket hogy nez mar ez ki hogy oltozik? Nezd mar (engem egyaltalan nem erdekel mas mit csinal)


anyosom sem nez ki jobban azoknal akiket szid :)

2017. jan. 20. 17:30
 26/61 A kérdező kommentje:
A parom is dolgozik jelenleg. Ezert nem ertem mi a problema :)erettsegi elott 3 honapig eltartottam akkor miert nem birja ki mig nincs munkam?:)
2017. jan. 20. 17:32
 27/61 A kérdező kommentje:
Egyszer nem mondam he suli mellett dolgozzal legyszives mert ez az en fizum. Vicces lett volna :)
2017. jan. 20. 17:34
 28/61 A kérdező kommentje:
Anyosomrol ne is beszeljunk hogy azert turte a munkahelyen a lelki terrort, mert nem engedhette meg maganak elvileg hogy kilepjen ( ferfj van mellette) ezert arra fogta hogy a gerincmutete miatt (ami 6 eve volt) nem egyszeru neki elhelyezkedni. Es a pasija meg eht elnezte hogy o naponta sirva ment hazam szoval nem tudom melyikunknek kene tobb elet tanitas vagy hogy fogalmazzak :) en a lelkiterrort uzalom. Es akkor egy munkahelyen dolgoztunk ot uzaltak engem is utaltak azert mert a "rokona" vagyokm ezert en kileptem aminek nem orult :) nem akartam tovabb turni a bantast sertest. Es ezutan o meg be is tett a fonokomnek azzal, hogy nincs munkalehetosegem ne engedje hogy kilepjek hanem rakjon konnyebb helyre. Akkor most megkerdeznem. Kinek a velemenye az, hogy en csak valogatok? :) nem valogatok hanem nem akarok tobbet vele egyutt dolgozni mert hatbaszurt. Es akkor anno baratomnak ezt elmondtam suo szerint mikor kileptem. Es nem mondott ra semmit mikor anyuja ott volt hanem mikor elment akkor ennyit mondott ne torodjek anyujaval. Ugy tunik ezt az esetet akkor mar mindketten elfelejtettek :D
2017. jan. 20. 17:41
 29/61 A kérdező kommentje:
Koszonom a pizza receptet egyebkent :D
2017. jan. 20. 17:42
 30/61 A kérdező kommentje:
Meg ez is ha van munkam akkormenjek be lazasan mert kevesebb fizut kapok elvuk. Nem mentem be. Megvoltak sertodve :) a fonokom viszont megertette :)
2017. jan. 20. 17:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!