Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak velük?

Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Az anyósom nem érti hogy nem szeretnék oda dolgozni menni ahol ő van. Egyszer már dolgoztunk együtt, és nem volt jó mert utáltam a helyet és mivel nem volt más munkalehetőségem ezért nem engedett kilépni.

Decemberben ért véget a mostani meló amit vállaltam,és azóta basztat hogy menjek oda...de nem is érdekel a munka amit ő csinál, és nem akarok odamenni ahol van. Bonyodalom lenne belőle....


2017. jan. 20. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
23%

"Vagy volt hogy 3 napig nem mentem dolgozni egy heten mert dolt belolem a barnulat. Es nem voltam hajlando beegetni magam azzal hogy bemegyek dolgozni es wcre jarkalok. "


Hát te hülye vagy.... Tampon fogalmát ismered?! Mi a ciki abban áruldd már el, hogy wc-re ki kell menned???


Te egyre hülyébb vagy, komolyan mondom! :)

2017. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
69%
Hát, babám, butikba sem mész el érettségivel, 99%-ban szakképesitést várnak el (tudom, engem vagy 5helyröl min.visszadobtak), ellenben a csomagologyárral.
2017. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
93%
42-es szerintem arra gondolt, hogy a hasa ment, nekem legábbis az jutott eszembe.
2017. jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
63%
Pedig ilyen írásképpel és stílussal pont egy csomagolóüzemben tudnálak elképzelni. Ott megtalálnád a helyed. ne becsüld túl a képességeidet, valakinek a szalag mellett is kell állnia.
2017. jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
92%

A válaszaid alapján nekem az az érzésem, hogy nagyon naiv vagy még, és fel kell nőnöd. Nem azért, mert nem akarsz a csomagolóüzembe menni, hanem ezzel a hozzáállással, hogy te ugrálsz, mert keresed a tökéletest, meg te nem fogod eltűrni, ha nem jól bánnak veled... Hidd el, tízből kilenc helyen van bunkó kollega vagy nemjófej főnök, esetleg gázos része a munkának, de ezek kombinációja jóval gyakoribb. És elhiheted nekem, hogy később az önéletrajzban sem fog jól mutatni, hogy néhány hetente-havonta ugráltál a munkák között, mert nem vet rád jó fényt.

Érdemes kicsit komolyabban utánanézni, hogy milyen lehetőségeid vannak, milyen munka az, ahova elég az érettségi, és azok alapján reális célokat kitűzni magad elé (vagy továbbtanulásban gondolkodni), mert így bizony gyorsan el fogsz kallódni. Érdemes a munkaügyit is felkeresni, amíg keresgélsz.

És ha semmi másban nem is, abban bizony igaza van anyósnak és a párodnak, hogyha nincs munka, akkor az első szabadnaptól kezdve keményen kell hajtani és keresgélni és utánamenni, akkor is, ha kint jegesmacik fagynak halálra és amúgy is éppen látogat a mikulás. Mert ha nincs erre kitartásod, akkor pillanatok alatt találod magad a padlón - hidd el, tapasztalat.

Fészen tudom javasolni a Szárnyas Fejvadászt, ott sok a középszintű végzettséggel is végezhető munka, ha tudsz egy jó önéletrajzot összerakni, és nem sajnálod napi 10-20 helyre elküldeni, akkor néhány hét alatt találhatsz munkát.

2017. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 A kérdező kommentje:

"Hát te hülye vagy.... Tampon fogalmát ismered?! Mi a ciki abban áruldd már el, hogy wc-re ki kell menned???


Te egyre hülyébb vagy, komolyan mondom! :)"


Olvasd el a mondatot mielott meg lehulyezel. Nem a menstruaciorol beszeltem....

2017. jan. 22. 11:11
 47/61 A kérdező kommentje:

Az meg hogy idegesen nem irok jol, es nem irok VESSZOT meg rossz a stilusom : szerintem mindenkinek.

Es nem a helyesirasomat kertem ertekelni. Aki csak beszologat az meg inkabb ne is irjon tobbet.


Tudom kell szakkepesites, csak epp nincs penzem kifizetni sose a hozza szukseges OKJ-t, mivel az en szuleim nem tamogatnak. Aprosagokban sem.

2017. jan. 22. 11:16
 48/61 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen utolso!
2017. jan. 22. 11:19
 49/61 anonim ***** válasza:
67%
Hidd el nekem, aki idegességében is megőrzi az ép eszét, a stílusérzékét, és képes értelmesen kifejteni a gondolatait, na, az nem csomagolóüzemben dolgozik. De mondom, nem kell mindenkinek butikban dolgoznia.
2017. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:

Mellesleg jól beszélek angolul.

Mindig is jó voltam belőle, és az utóbbi munkánál kellett is használnom.

2017. jan. 22. 11:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!