Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak velük?

Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Az anyósom nem érti hogy nem szeretnék oda dolgozni menni ahol ő van. Egyszer már dolgoztunk együtt, és nem volt jó mert utáltam a helyet és mivel nem volt más munkalehetőségem ezért nem engedett kilépni.

Decemberben ért véget a mostani meló amit vállaltam,és azóta basztat hogy menjek oda...de nem is érdekel a munka amit ő csinál, és nem akarok odamenni ahol van. Bonyodalom lenne belőle....


2017. jan. 20. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:
Olyan erettsegihez illo munkat szeretnek pl hogy butikban dolgozni nem pedig gyarba menni. Eddig mondza a fonok foglalkoztatnk fog ezert nem kerestem munkat mivel arra szamitottam hogy tovabbra is tart a promocioerre ma kozolte hogy nem. Szoval meg friss a dolog de mar csesztetnek. Van meg penzem senki nem tart el. Magamnak veszem a kajat... az hogy anyosom bevallalta amig a fia tanul fizeti a rezsit abba beleszoktam szallni. Azon kivul nem tart el senki szuleim sem...
2017. jan. 20. 17:00
 12/61 anonim ***** válasza:
100%
Most még a saját fizudból vetted, de anyósod már gondol arra hogy mi lesz pár hét múlva...
2017. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:
Es a ki tart el kit dolgozhoz csak annyi hovymasfel eve lakunk egyutt esmost vettem magamnak eloszor ruhat mert a kisfianak vettem a kajat es elment minden honapba 70 ezer forintom :) szoval nem kell engem kis apucj kicsi lanyanak nezni egybol aki ul otthon es etetik...
2017. jan. 20. 17:02
 14/61 A kérdező kommentje:
Baratommal masfel eve lakunk egyutt*
2017. jan. 20. 17:02
 15/61 A kérdező kommentje:
Igen utolso valoban gondolhat erre de mivel nem vele lakunk hanem ketten kulon ezert nincs szuksege azon aggodalmaskodnj hogy engem elkell tartania.
2017. jan. 20. 17:04
 16/61 anonim ***** válasza:
100%

"Mit csináljak velük?

Az anyósom nem érti hogy nem szeretnék oda dolgozni menni ahol ő van."


Akkor nem mész. Ilyen egyszerű! Felnőtt ember vagy, oda mész ahova akarsz! Nem is értem, hogy miért írtad ezt ki, mi értelme ennek???

2017. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
Mert massal nem tudom megbeszelni azert irtam ki :/ csak jol esett kiirni
2017. jan. 20. 17:07
 18/61 anonim ***** válasza:
74%

Értem. De akkor is ez van :D Vondd le a következtetéseket :)


Egyébként MIÉRT neked kellett eltartanod havi 70 ezerért a barátodat, és őt etetned????


Te normális vagy? :D


Milyen férfi már az ilyen :D Akit a barátnője etet havi 70-ért hapsi létére??


Miért nem kerestél valaki mást, vagy miért nem társultál be valaki máshoz albiba, miért kellett neked havi 70-et kidobni az ablakon, költhetted volna másra is, vagy félrerakhattad volna, most nem lennél ennyire kiszolgáltatva, vagy pedig élnéd világodat albiban betársulva másokhoz, és nem egy kolonccal a nyakadon, aki havonta 70 ezret felzabált "férfi" létedre a te pénzedből...


Most, hogy nem lesz bevételed, lehet, hogy a kedves barátodnak se fog tetszeni, hogy nem tőled nyúlja le a 70 eret zabára..

2017. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
79%

Ez szerintem tipikusan az az eset, amikor anyuka felti a kicsi fiat mindenkitol. Szerintem a kerdezo akarmit csinalna, az anyosnak ugysem lenne jo, vagy legalabbis lenne rola velemenye...es nem a vallveregetos fajta. De ugy tunik a kedves parja is nagyon tart attol hogy anyuci mit gondol. Addig amig nem O tartja el oket szerintem maradjon csondben, es torodjon a sajat dolgaval. Majd eldonti mindenki maganak hogy mibol akar elni.

Kerdezo, tedd helyre a parod is, ne az alapjan legyen mar nalatok beallitva a norma hogy anyos mit gondol!!

Felnott emberek vagytok,ha pizzat akarsz enni egyel pizzat. Mas meg a chipset, kekszet, colat tolja, meg a sutit, meg szivja a cigit stb. Persze dohanyosoknak lehet mi, merthat milyenszar mar a fuggoseg.

Ha ram hallgatsz azt csinalsz amit akarsz :)

2017. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy kis OFF, de bocsásd meg!

Majd ha elfogy a pénzed:

Itt a világ legegyszerűbb pizza tészta receptje, nem kell dagasztgatni, kelesztgetni, minden mehet egybe és finom.

Rárakhatsz minden szirszart amit otthon találsz, lesz egy nagytepsivel.

Az élesztőt NEM kell tejben felfuttatni! Ha sütés előtt fél vagy egy órát pihentetjük a tésztát, még finomabb lesz!

10 perc alatt összerakod, fillérekbe kerül és tehet az anyósod egy szívességet! :)

2017. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!