Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak velük?

Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Az anyósom nem érti hogy nem szeretnék oda dolgozni menni ahol ő van. Egyszer már dolgoztunk együtt, és nem volt jó mert utáltam a helyet és mivel nem volt más munkalehetőségem ezért nem engedett kilépni.

Decemberben ért véget a mostani meló amit vállaltam,és azóta basztat hogy menjek oda...de nem is érdekel a munka amit ő csinál, és nem akarok odamenni ahol van. Bonyodalom lenne belőle....


2017. jan. 20. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:

Te félreértesz. Én nem dolgozom csomagolóüzemben :)

Legutóbb a microsoftnál voltam xbox promóter.

2017. jan. 22. 11:49
 52/61 A kérdező kommentje:

"Meghogy miért nem akarok elmenni Soroksárra csomagológyárba menni"-

Ebbe a mondatomba nem tudom mi nem volt érthető. A főnök most csütörtökön mondta, nem folytatódik a promóció. Azóta eltelt 3 nap, és pénteken már csesztettek hogy miért nem megyek a csomagológyárba. Ezalatt a 3 nap alatt még lehetőségem sem volt hogy visszahívjanak, de már minden reggel mikor felkelek, az a kérdés : februárig találsz munkát? Vagy hogy : ha nem találsz jövöhéten semmit, akkor menj anyához dolgozni.

2017. jan. 22. 12:02
 53/61 anonim ***** válasza:
55%
Én tudom, hogy nem ott dolgozol, de ott simán el tudnálak képzelni.
2017. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
65%

"2 hete nem dolgozom"

"januárra nincs munkájuk"


Na most itt egyrészt ellentmondasz magadnak, mert a te korábbi kommentjeidből idéztem, másrészt pedig január 19-én nekiállni vakarózni, merthogy akkor szól a főnök, hogy nincs munka _januárra_... elég merész. Itt nem egy-két napról van szó, hanem hogy lassan egy hónapja otthon vagy, és eddig szó szerint nem csináltál semmit, csak vártad a sültgalambot, mert mi van, ha mégis szól a főnök...

Tudod, itt már én is a nyakadra ülnék, hogy februárra találj valami munkát. (Ami mellesleg egy hét, tehát nincs sok időd.) Mert hát szép és jó, hogy most még megkaptad a decemberi fizut, de jövő hónapban mit fogsz kezdeni magaddal?

Ez nem pont az a pillanat, amikor lehetőséged van válogatni. Attól még, hogy most bevállalsz egy olyan munkát, ami nem a szíved csücske, nem kell tíz évre ott ragadnod, keresheted mellette a promoteri meg butikeladói csodákat, de legalább addig sem maradsz pénz nélkül, míg nem jön szembe az álommeló.

2017. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
37%
Hiába osztod itt a népet, vedd már észre, hogy a válaszadók nagy része szerint érettségivel nem tudsz butikba elhelyezkedni és amíg nincs jobb, vállald el a csomagolást! Nem vagy olyan helyzetben, hogy válogass, ha kitesznek az albérletből és kajára sem lesz pénzed, mit csinálsz?
2017. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
79%
Két ingyenes OKJ ingyenes.
2017. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
45%
Tehát: két OKJ szakma ingyenes* bocsi elírtam az előbb
2017. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
31%

Ha-ha! 79%-os: nem tudna elhelyezkedni butikba? Na mé nem, he? Mi kell oda, főiskola? :DDD


Ja, és ne gyere nekem a blőd szöveggel, hogy "eladói képesítés", mert az oda nem kell. Ma válság van munka terén is, munkaerőhiány van lassan, a pincérek sem "pincérek", szóval hagyjuk már ezt!


Simán el lehet menni érettségivel eladói munkakörbe! Még szép is lenne, ha nem így lenne!

Pénztárgép kezeléséhez mi kellene már? Diploma?


Sok hülye...

2017. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
31%
Náncsinénikéteket pontozzátok le, amikor elmondtam a sok idiótának az igazat!
2017. jan. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
57%
Elhiheted, hogy kell a képesítés+ a nyelvismeret nagy előny! Ha választhatnak, akkor tuti inkább azt veszik fel, akinek van képesítése és nem csak egy érettségi. De lehet próbálkozni, de amíg nincs jobb, miért nem tudja elvállalni a másik melót? Az jobb lesz, ha nen tudja fizetni az albérletet? Nem azt mondom, hogy a csomagalóüzemből menjen nyugdíjba, de jobb mint a semmi, mellette meg ráér butikos munkát keresni, ha az az álma...
2017. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!