Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? (párom testvérének a barátnője probléma. )

Figyelt kérdés

Lassan 7 éve boldog párkapcsolatban élek a barátommal.

Van egy öccse, nagyjából egy idősek vagyunk és most felszedett egy nála 2 évvel idősebb csajt.

Elég gyakran váltogatja a barátnőit, dehát az ő dolga, fiatal, szórakozik, próbálkozik. Eddig minden barátnőjét kedveltem, mondhatni megszerettem...

A mostanit még nem igazán ismerem, de egy bombanő. Magas, szőke, csinos,és mivel külföldön dolgozik pénze is van.

Szóval ő a tökéletes jelölt anyósomék számára.

Semmi bajom nem lenne a lánnyal, hiszen még nem ismerem, viszont az nagyon rosszul esik hogy máris mindenki odavan érte.

Pár napja anyósomék ki is fejtették hogy milyen okos, eszes lány, tudja mit hogy kell csinálni, nincs elveszve stb....Mintha észre sem vették volna hogy én is a világon vagyok...

Mi külön élünk tőlük, és általában hétvégén találkozunk a szüleivel.

Én ennek a lánynak a totális ellentéte vagyok.Mindig okos, jó tanuló, mondhatni osztályelső voltam, senki nem mondta volna hogy pár év mulva nem lesz munkahelyem. De igy lett, pár évig én is dolgoztam külföldön, de a kapcsolatunk miatt hazajöttem.3 éve nem dolgozok. Egyszrűen nem sikerül sehová bekerülnöm. Most is van kilátásban munkahely de már reménykedni sem merek.

Szerencsére párom jól keres, szüleim szintén segitenek, jó munkahelyük van. Szóval csak én vagyok ilyen szerencsétlen az egész családban.

A másik dolog hogy én imádom a természetet, az állatokat,a falusi életet.Lovagolok, kutyát tenyésztek, és bár helyes csaj vagyok, nincs LV vagy Prada táskám,nem csinaltatok hetente műkörmöt, és van rajtam plusz 7-8kg. De ez már mind hátrány anyósomék szemében.

A párom anyjának nincs egyszerű természete,eddig a barátom öccsének egyetlen barátnője sem felelt meg neki, de ez a lány más....Szerencsétlenségemre, állitólag nagyon ügyes a konyhában is. Szóval egy igazi szupernő!

Úgy érzem hogy nem versenyezhetek ezzel a lánnyal, alapból vesztenék...Szinte látni hogy apáromnak is ilyen lányt képzeltek volna el.

Múltkor is sirva jöttem el tőlük, bár előttük nem mutattam hogy megbántottak.

Én kedvelem az anyukáját minden rigolyája ellenére, és mindig kedves vagyok hozzá, de ha ez igy megy tovább előbb utóbb robbani fogok.

Párom azt mondja ne foglalkozzak velük, számára én vagyok a tökéletes, de mégis előre félek mi lesz ha mindannyian ott leszünk a párom szüleinél...

Nagyon el van ájulva tőle mindenki, mintha nem is számitana hogy én már évek óta odatartozom, engem biztos senkinek nem dicsérget....

Adjatok valami tanácsot!

Koszi


2014. márc. 3. 10:43
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
53%

Amúgy a munkanélküliség még hagyján, mert ugye vannak férfiak, akiknek igénye van arra, hogy az asszony otthon üljön és ellássa. Nekünk is van a családban ilyen, kifejezetten gyűlöli, ha az asszony dolgozik.


De te mégcsak háziasszonynak se vagy jó, mert írod, hogy az a lány szerencsétlenségedre még a konyhába is jó. Magyarul te ahhoz se értesz. Mire vagy te jó egyáltalán akkor? Milyen értékeid vannak? Se a háztartásban nem állod meg a helyed, se a világban, nem is nézel ki jól... akkor? Nem tűnik fel, hogy veled van a baj és nem mást kéne lehúzni a te szintedre, vagy eltávolítani a képből, hanem neked felkapaszkodni mellé, ha zavar a különbség?

2014. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
62%
Te lelketlen kiscsaj, te tényleg azzal szórakozol, hogy kutyákat elletsz minden évben, szaktudás, hozzáértés nélkül?! Hová teszed az el nem adott kölyköket..? Miből tartod el, miből eteted, őket, törzskönyvet milyen pénzből "varázsolsz" állatorvost miből fizeted ha az ellésnél gond van, miközben évek óta munkanélküli kolonc vagy?! Undorító, te nevezed magad állatszeretőnek?!
2014. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
70%

Hát, ahogy írod:

"Tescoba is adtam be kérvényt, csakhogy olyanokat vesznek fel akik bármikor be tudnak ugrani, ami nekem nem lenne megoldható, mivel egy tavolabbi faluban elunk, ráadásul egy épitkezés közepén vagyunk... "


Tudod, mi ennek a mondatnak a neve egy szóval? Kifogás.


Egyébként tudatában vagy, hogy nem csak ez a csaj szebb, csinosabb és okosabb nálad, hanem még több millió rajta kívül? Ha így gondolkodsz, soha nem leszel elégedett semmivel, mert örökké azt keresed, ki az, aki nálad jobb valamiben. Minek?

2014. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
49%

Gondolom, akkor arra gondoltál, hogy nem a lánnyal van bajod hanem azzal ahogyan ő hozzá állnak, de veled meg nem ilyenek és nem a lányra hanem a szülők viselkedésére vagy féltékeny; magyarán mondva rájuk vagy mérges, hogy hozzá állásuk teljesen más.

Én ezt olyan szempontból értem meg, hogy én már 14 éve vagyok családtag anyósom rühell, mert nem származom gazdag családból, de boldogan élek a férjemmel és semmi hiányunk nincs. Dolgozunk mind a ketten és van két gyermekünk és így 4-en harmonikusan élünk. Megtanultuk, hogy nem foglalkozunk mások véleményével, röviden mi nekünk is majdnem ez a szitu állt fenn, férjem kisöccse talált magának egy lányt, akit ugyan olyan volt pontosan mint én, nem is szerették, de amint egy olyan lehetőséget kapott amivel olyan összeget keress, (400000ft) azóta kedvenc, aranyos és mi maradtunk rosszak, mert nem tudtuk őket havonta étterembe és évente egyszer nyaralni vinni. Eleinte nekünk is rosszul esett, hogy a pénz miatt emberek ekkorát tudnak fordulni, saját családjukkal szemben is. Mi is féltékenyek voltunk, de nem arra hogy jobban keress csak arra, hogy ezért kedvenc lett és a megkülönböztetésre. De megtanultuk ha nekik ez fontosabb hát egészségükre :) egy a lényeg nem foglalkozunk már vele. Neked is ezt tanácsolom ha nem szeretnek ne az legyen a lényeg mutasd meg hogy te szereted a férjed és boldogok vagytok !!!!!!!

2014. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!