Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? (párom testvérének a barátnője probléma. )

Figyelt kérdés

Lassan 7 éve boldog párkapcsolatban élek a barátommal.

Van egy öccse, nagyjából egy idősek vagyunk és most felszedett egy nála 2 évvel idősebb csajt.

Elég gyakran váltogatja a barátnőit, dehát az ő dolga, fiatal, szórakozik, próbálkozik. Eddig minden barátnőjét kedveltem, mondhatni megszerettem...

A mostanit még nem igazán ismerem, de egy bombanő. Magas, szőke, csinos,és mivel külföldön dolgozik pénze is van.

Szóval ő a tökéletes jelölt anyósomék számára.

Semmi bajom nem lenne a lánnyal, hiszen még nem ismerem, viszont az nagyon rosszul esik hogy máris mindenki odavan érte.

Pár napja anyósomék ki is fejtették hogy milyen okos, eszes lány, tudja mit hogy kell csinálni, nincs elveszve stb....Mintha észre sem vették volna hogy én is a világon vagyok...

Mi külön élünk tőlük, és általában hétvégén találkozunk a szüleivel.

Én ennek a lánynak a totális ellentéte vagyok.Mindig okos, jó tanuló, mondhatni osztályelső voltam, senki nem mondta volna hogy pár év mulva nem lesz munkahelyem. De igy lett, pár évig én is dolgoztam külföldön, de a kapcsolatunk miatt hazajöttem.3 éve nem dolgozok. Egyszrűen nem sikerül sehová bekerülnöm. Most is van kilátásban munkahely de már reménykedni sem merek.

Szerencsére párom jól keres, szüleim szintén segitenek, jó munkahelyük van. Szóval csak én vagyok ilyen szerencsétlen az egész családban.

A másik dolog hogy én imádom a természetet, az állatokat,a falusi életet.Lovagolok, kutyát tenyésztek, és bár helyes csaj vagyok, nincs LV vagy Prada táskám,nem csinaltatok hetente műkörmöt, és van rajtam plusz 7-8kg. De ez már mind hátrány anyósomék szemében.

A párom anyjának nincs egyszerű természete,eddig a barátom öccsének egyetlen barátnője sem felelt meg neki, de ez a lány más....Szerencsétlenségemre, állitólag nagyon ügyes a konyhában is. Szóval egy igazi szupernő!

Úgy érzem hogy nem versenyezhetek ezzel a lánnyal, alapból vesztenék...Szinte látni hogy apáromnak is ilyen lányt képzeltek volna el.

Múltkor is sirva jöttem el tőlük, bár előttük nem mutattam hogy megbántottak.

Én kedvelem az anyukáját minden rigolyája ellenére, és mindig kedves vagyok hozzá, de ha ez igy megy tovább előbb utóbb robbani fogok.

Párom azt mondja ne foglalkozzak velük, számára én vagyok a tökéletes, de mégis előre félek mi lesz ha mindannyian ott leszünk a párom szüleinél...

Nagyon el van ájulva tőle mindenki, mintha nem is számitana hogy én már évek óta odatartozom, engem biztos senkinek nem dicsérget....

Adjatok valami tanácsot!

Koszi


2014. márc. 3. 10:43
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

1. Én is adok magamra

2. Anyosom nem az a tipp-topp nő, de okos az biztos

3. Én nem húzok vissza senkit

3. ÉS nem vagyok gyenge jellemű, nagyonis meg tudom védeni magam, és ha másnak kellett volna végighallgatnia azt amit nekem, más már jól beolvasott volna nekik, ebben biztos vagyok. De én nem akarok haragban lenni velük.

2014. márc. 3. 11:29
 12/44 anonim ***** válasza:
50%

Akinek van valamilyen normális képzettsége, egy kis esze, valamit nem mucsajröcsöge 100 fős faluban él és nem hajlandó onnan arrébb menni, az lehetetlen, hogy 3 éve egyáltalán nem talál munkát úgy, hogy ő ne lenne hibás. Lehetetlen.


Főleg, hogy írod, te külföldön is dolgoztál, de a szerelem miatt hazajöttél. Ha más nincs, akkor vissza lehetne menni, de neeem, te inkább évek óta élsz a pasid, meg anyádék nyakán.


Én is ugyanezt gondolnám anyósod helyében, egy elhízott élősködő falusi csaj vagy, aki ráadásul kutyát szaporít unalmában.

2014. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
46%

Én tényleg nem értem a problémádat. Féltékeny vagy egy lányra aki eszes, dolgozik, divatosan öltözködik, szép?? Mert , hogy ő "letett valamit az asztalra,nincs elveszve"?? Végül is igaz. Mindent a maga erejéből ér el, hát persze, hogy tetszik a családnak. Erre te?? Féltékeny vagy, hisztizel, megsértődsz stb..

Ahelyett, hogy te is kezdenél valamit magaddal.

3 éve nem találsz munkahelyet.. tudod ez már nekem is sok lenne. Nekem se nyelvtudásom, se diplomám, mégis találtam munkát.. De oké.. elhiszem, hogy minden lehetőséget megfogsz, és nem csak azt ami a kedvedre való (pl: tesco pénztárosi állást is nézel)

De írod, hogy kutya tenyésztő vagy. Ezek szerint az sem megy olyan fényesen?? Mert ha én kutyatenyésztő lennék, akkor rögtön fejleszteném magam tovább.. Miért nem célzol meg olyan kutyafajtát ami ma divatos? Pl: yorki ? Ha már kutyatenyésztő vagy.. miért tanulod ki a kutyaoktatást, így kutya iskolát is tudnál vezetni, sőt én ha élvezném, addig tanulnék, addig mennék, míg megkapnám az engedélyt, hogy vakvezető kutyákat taníthassak... 3 év alatt már rég meg lehetett volna tudni, hogy milyen végzettség, milyen engedélyek kellenek ehhez...

Igen, így bézve te nem vagy talpraesett...csak nyafogsz.

2014. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
50%

én nem értem mi a baj ezzel. örülj neki, hogy ilyen csajt fogott ki.

szép, helyes, okos, talpraesett. nekem ez nagyon furcsa, hogy te irigyled és versengésröl irsz.....ha van rajtad 7-8 kg, akkor kicsit fogyokurázz, keress munkát, nem tudom elképzelni, hogy 3 év alatt nem sikerült munkát találnod, ha ezek meglesznek, akkor te is ugyanolyan "bombanö" leszel...

egy biztos, hogy nagyon irigy vagy.. és ha belegondolsz ki szeretne egy -tesze tosza menyecskét a fiának?

2014. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
88%

Nem kutyatenyésztő! Maximum szaporító! A kutyatenyésztés az nem megélhetés, hanem egy drága hobbi! Arra nem telik 3 éve munkanélkülinek, vagy legalábbis nekem ne magyarázza, hogy van rá pénze, hogy 500-600 ezerért meg többért hozasson egy tenyész kant, meg fizesse a 20 ezres tápot, a több tízezres állatorvosi számlákat, genetikai vizsgálatokat szűréseket.



Legalább valami munkaügyis tanfolyamra miért nem mégy el? Barántőm most végzett el egyet, még középfokú nyelvvizsgára is felkészítették, meg is csinálta, és még egy kevés pénzt is kapott míg a tanfolyamra járt. Annyi lehetőség van, de a legtöbb ember csak sajánlja magát és mindenre van rögtön kifogás. Akkor legalább látnák rajtad az akaratot.


De neked a legjobban az fáj, hogy látod az igazságot, és most félsz, hogy más is rájön, hogy te tényleg sokkal rosszabb volt nála. Eddig nem zavar semmi, csak most zavar, hogy van normálisan élő lány a környezetben, akihez hasonlíthatnak?

2014. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

Nem szaporitok, tenyésztek, óriási különbség!

Azt meg elfelejtettem irni, hogy nem Magyarországon elünk, és itt semmit nem olyan egyszerű elintézni..

Igen képzeld el, Tescoba is adtam be kérvényt, csakhogy olyanokat vesznek fel akik bármikor be tudnak ugrani, ami nekem nem lenne megoldható, mivel egy tavolabbi faluban elunk, ráadásul egy épitkezés közepén vagyunk...

Én nekem értsétek meg semmi bajom azzal a lánnyal!

Engem a párom szüleinek a hozzáállása zavar. És szerintem egy 65-70 kgs nő nem épp egy dagadt diszno.

Komolyan nektek jol esne ha soha egy szep szot nem kapnatok toluk?Bezzeg idejon egy masik akit rogton imadnak és fűnek fának dicsérnek?

2014. márc. 3. 11:40
 17/44 anonim ***** válasza:
80%

"Ti mit tennétek a helyemben? (párom testvérének a barátnője probléma). "


Kérdezö, a probléma te vagy, nem a párod testvérének a barátnöje....

És hogy mit tennék, keresnék munkát, vagy képezném magam és egy kicsit lefogynék.

2014. márc. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
74%
de miben dicsérnének, hogyha semmit nem tudsz felmutatni? hol az egyik szülö segit rajtatok, hol a másik...
2014. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
71%
De azt kell megértened, hogy nekik nem kötelező szeretniük se téged,se a másik lányt. Az, hogy fűnek fának dicsérik se neki szól, hanem a fiuknak aki talált magának egy ilyen nőt... ennyire egyszerű. Anyós kegyeiért valóban hülyeség versengeni.
2014. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Ha soha nem dolgoznek is megtudnank elni,itt nem errol van szo...
2014. márc. 3. 11:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!