Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? (párom testvérének a barátnője probléma. )

Figyelt kérdés

Lassan 7 éve boldog párkapcsolatban élek a barátommal.

Van egy öccse, nagyjából egy idősek vagyunk és most felszedett egy nála 2 évvel idősebb csajt.

Elég gyakran váltogatja a barátnőit, dehát az ő dolga, fiatal, szórakozik, próbálkozik. Eddig minden barátnőjét kedveltem, mondhatni megszerettem...

A mostanit még nem igazán ismerem, de egy bombanő. Magas, szőke, csinos,és mivel külföldön dolgozik pénze is van.

Szóval ő a tökéletes jelölt anyósomék számára.

Semmi bajom nem lenne a lánnyal, hiszen még nem ismerem, viszont az nagyon rosszul esik hogy máris mindenki odavan érte.

Pár napja anyósomék ki is fejtették hogy milyen okos, eszes lány, tudja mit hogy kell csinálni, nincs elveszve stb....Mintha észre sem vették volna hogy én is a világon vagyok...

Mi külön élünk tőlük, és általában hétvégén találkozunk a szüleivel.

Én ennek a lánynak a totális ellentéte vagyok.Mindig okos, jó tanuló, mondhatni osztályelső voltam, senki nem mondta volna hogy pár év mulva nem lesz munkahelyem. De igy lett, pár évig én is dolgoztam külföldön, de a kapcsolatunk miatt hazajöttem.3 éve nem dolgozok. Egyszrűen nem sikerül sehová bekerülnöm. Most is van kilátásban munkahely de már reménykedni sem merek.

Szerencsére párom jól keres, szüleim szintén segitenek, jó munkahelyük van. Szóval csak én vagyok ilyen szerencsétlen az egész családban.

A másik dolog hogy én imádom a természetet, az állatokat,a falusi életet.Lovagolok, kutyát tenyésztek, és bár helyes csaj vagyok, nincs LV vagy Prada táskám,nem csinaltatok hetente műkörmöt, és van rajtam plusz 7-8kg. De ez már mind hátrány anyósomék szemében.

A párom anyjának nincs egyszerű természete,eddig a barátom öccsének egyetlen barátnője sem felelt meg neki, de ez a lány más....Szerencsétlenségemre, állitólag nagyon ügyes a konyhában is. Szóval egy igazi szupernő!

Úgy érzem hogy nem versenyezhetek ezzel a lánnyal, alapból vesztenék...Szinte látni hogy apáromnak is ilyen lányt képzeltek volna el.

Múltkor is sirva jöttem el tőlük, bár előttük nem mutattam hogy megbántottak.

Én kedvelem az anyukáját minden rigolyája ellenére, és mindig kedves vagyok hozzá, de ha ez igy megy tovább előbb utóbb robbani fogok.

Párom azt mondja ne foglalkozzak velük, számára én vagyok a tökéletes, de mégis előre félek mi lesz ha mindannyian ott leszünk a párom szüleinél...

Nagyon el van ájulva tőle mindenki, mintha nem is számitana hogy én már évek óta odatartozom, engem biztos senkinek nem dicsérget....

Adjatok valami tanácsot!

Koszi


2014. márc. 3. 10:43
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
85%

Na most én végképp elvesztettem a fonalat.

Idézlek

" pár évig én is dolgoztam külföldön, de a kapcsolatunk miatt hazajöttem."


majd

" Azt meg elfelejtettem irni, hogy nem Magyarországon elünk,"



Most akkor mi van???????????

2014. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Én folyamatosna keresek, nem értitek, csak meg van kötve a kezem egyrészt az állatok miatt!Igen, ez egy drága hobbi, amit ők semmibe nem néznek!

A kiutyák miatt külföldi munka szóba sem jöhet!

2014. márc. 3. 11:48
 23/44 anonim ***** válasza:
77%
Hát a kérdező próbálta magát menteni, csak nem jött össze, ilyen egyszerű :D
2014. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Szlovákiában élek, Angliában dolgoztam.
2014. márc. 3. 11:48
 25/44 anonim ***** válasza:
89%
Szóval dobod ki a pénzt egy drága hobbira ami miatt nem vagy hajlandó dolgozni menni, aztánn csodálkozol, ha melletted piedesztálra emelik azt a nőt, aki képes eltartani magát. Borzalom, valóban.
2014. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

Na jól van, nagy hülyeség volt ide irni, csak támadjátok az embert, tisztelet a kivételnek!

Már ne is irjatok semmit nem vagyok rá kivácsi!

2014. márc. 3. 11:51
 27/44 anonim ***** válasza:
63%

Persze, hogy támadunk. Mit tagadjam, én is lassan 4 éve itthon vagyok, autoimmun betegségem van, eddig bármilyen munkakört próbáltam, pár hét múlva ott kellett hagyjam, mert szó szerint lerohadt a bőr a kezemről. Így is kéthavonta van munkám, bár úgyis ott kell hagyjam, nem adom fel, valami csak jó lesz... kivétel a telesales munka amit valóban önös érdekből hagytam ott, mert gusztustalan meló.

Most is esti okj képzésre járok, mellette zenélni tanulok, állandóan azon vagyok, hogy keressem a legjobb anyagi megoldásokat, hogy jobb legyen a helyzetünk.

Én is kapom anyóstól az ívet, de nem érdekel, mert tudom, hogy nem én tehetek az adott helyzetről.

Téged azért érdekel és azért vagy irigy, mert nagyon jól tudod, hogy igazuk van. Azt vártad, hogy mi megpátyolgatjuk a lelked?

2014. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként valóban, itt te vagy a probléma. Eltartatod magad, éled a magad kis világát, és féltékenykedsz arra, aki a saját lábán áll. Jesszus.
2014. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
37%

Kedves Kérdező!


Anyám, erre kb így reagálna:


"1. Én is adok magamra"

7-8 kiló plusz szerinte nem lehet magára adó nőn. Pl. unokahúgomnak 2 éves gyereke van, és szegényen van majdnem 10 kiló plusz szülés óta, neki nevelőcélzattal a 2 szülés után pár hónappal készült fürdőruhás képeket szokta mutogatni, de nekünk már mondja, hogy csodálja hogy ezt a férje eltűri.


"3. Én nem húzok vissza senkit"

Anyám egyik kedvenc témája, hogy ha faterom mellett csak olyan szintű nők lettek volna, mint az öccsei mellett, akkor faterom sem tartana ott ahol most, én és húgom taníttatásunk sem történt volna ilyen gondossággal. Mennyire energiaelszívó hatású volt rám egy két csajom, és én is hajlamos vagyok a lustaságra (szerinte ez apai gének miatt van), ezért jó, hogy olyan nő van mellettem aki ezt nem hagyja. Csak olyan nő képes ezt kihozni a férfiből, aki maga is sikeres.


"3. ÉS nem vagyok gyenge jellemű, nagyonis meg tudom védeni magam, és ha másnak kellett volna végighallgatnia azt amit nekem, más már jól beolvasott volna nekik, ebben biztos vagyok. De én nem akarok haragban lenni velük."


Anyám tanítása szerint a jellemet legjobban a tisztességesen végzett kemény munka bizonyítja, nem a "pofázás".


#9

2014. márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
68%
Én írtam, hogy megértem ha ott ahol élsz nincs munka.. de ha már tenyészted a kutyákat (gondolom nem 1 éve csinálod) akkor miért nem fejleszted magad tovább? Hogy több tudásod legyen,(tanulni tudsz, végül is nem dolgozol) hogy tudj akár kutyaiskolát vagy vakvezető kutya oktatást vállalni?? Én ezt csinálnám ha eleve kutyákkal foglalkoznék, és évek óta nem dolgoznék..
2014. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!