Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? (párom testvérének a barátnője probléma. )

Figyelt kérdés

Lassan 7 éve boldog párkapcsolatban élek a barátommal.

Van egy öccse, nagyjából egy idősek vagyunk és most felszedett egy nála 2 évvel idősebb csajt.

Elég gyakran váltogatja a barátnőit, dehát az ő dolga, fiatal, szórakozik, próbálkozik. Eddig minden barátnőjét kedveltem, mondhatni megszerettem...

A mostanit még nem igazán ismerem, de egy bombanő. Magas, szőke, csinos,és mivel külföldön dolgozik pénze is van.

Szóval ő a tökéletes jelölt anyósomék számára.

Semmi bajom nem lenne a lánnyal, hiszen még nem ismerem, viszont az nagyon rosszul esik hogy máris mindenki odavan érte.

Pár napja anyósomék ki is fejtették hogy milyen okos, eszes lány, tudja mit hogy kell csinálni, nincs elveszve stb....Mintha észre sem vették volna hogy én is a világon vagyok...

Mi külön élünk tőlük, és általában hétvégén találkozunk a szüleivel.

Én ennek a lánynak a totális ellentéte vagyok.Mindig okos, jó tanuló, mondhatni osztályelső voltam, senki nem mondta volna hogy pár év mulva nem lesz munkahelyem. De igy lett, pár évig én is dolgoztam külföldön, de a kapcsolatunk miatt hazajöttem.3 éve nem dolgozok. Egyszrűen nem sikerül sehová bekerülnöm. Most is van kilátásban munkahely de már reménykedni sem merek.

Szerencsére párom jól keres, szüleim szintén segitenek, jó munkahelyük van. Szóval csak én vagyok ilyen szerencsétlen az egész családban.

A másik dolog hogy én imádom a természetet, az állatokat,a falusi életet.Lovagolok, kutyát tenyésztek, és bár helyes csaj vagyok, nincs LV vagy Prada táskám,nem csinaltatok hetente műkörmöt, és van rajtam plusz 7-8kg. De ez már mind hátrány anyósomék szemében.

A párom anyjának nincs egyszerű természete,eddig a barátom öccsének egyetlen barátnője sem felelt meg neki, de ez a lány más....Szerencsétlenségemre, állitólag nagyon ügyes a konyhában is. Szóval egy igazi szupernő!

Úgy érzem hogy nem versenyezhetek ezzel a lánnyal, alapból vesztenék...Szinte látni hogy apáromnak is ilyen lányt képzeltek volna el.

Múltkor is sirva jöttem el tőlük, bár előttük nem mutattam hogy megbántottak.

Én kedvelem az anyukáját minden rigolyája ellenére, és mindig kedves vagyok hozzá, de ha ez igy megy tovább előbb utóbb robbani fogok.

Párom azt mondja ne foglalkozzak velük, számára én vagyok a tökéletes, de mégis előre félek mi lesz ha mindannyian ott leszünk a párom szüleinél...

Nagyon el van ájulva tőle mindenki, mintha nem is számitana hogy én már évek óta odatartozom, engem biztos senkinek nem dicsérget....

Adjatok valami tanácsot!

Koszi


2014. márc. 3. 10:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
71%

Hisztis vagy.

Amúgy meg minden csoda három napig tart.

2014. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
34%
Sztem ti olyanok vagytok mint az éjjel-nappal Budapest"sztárjai".
2014. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Csak annyira vagyok hisztis mint minden más csaj!

Miért lennénk olyanok mint az éjjel nappal Bp. sztárjai?


Szerintem másnak sem esne jól ha évek óta tartozik valahová, és mégis becsesebb az akit még szinte nem is ismernek!

Nem igazán jó érzés hallgatni ahogy dicsérgetik, és el vannak ájulva tőle!

2014. márc. 3. 11:02
 4/44 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy te is szeretnél szupercsaj lenni, de magad is ìrod, hogy nagyon más típus vagy. Nekem az jön le, hogy ő egyszerűen talpraesett és megàllja a helyét az életben, és ahogy ìrod te magad is, rólad ez nem mondható el. Szüleid meg a párod tart el évek óta... lehetsz nagyon cuki meg minden, és a màsik csajról is kiderülhet még bàrmi. De én sem volnék elájulva attól, amit te úgymond letettél az asztalra.
2014. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
81%

Mivel az új barátnö már letett valamit az asztalra, nem mással tarttatja el magát, hanem elboldogul, ezért teljesen természetes, hogy tetszik a családtagoknak. Tényleg "okos, eszes, tudja mit hogy kell csinálni, nincs elveszve" - és ez nem a külsejére vonatkozik.


NE irigykedj, hanem kezd magaddal valamit.

2014. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt, te sem tartozol oda. Ahogy nekem is a képembe mondták, míg a fiuk nem vett el, semmi közöd a családhoz (részletkérdés, hogy miután megtörtént, itt már én kerülöm őket :)).

Másrészt, ha el is vesz, sem kell szeretniük téged, mert ugyanúgy kívülálló vagy. Miért akarsz mindenáron megfelelni nekik? Nekem nem volt saját családom, mégsem akartam ennyire odatartozni, nem értelek.

Harmadrészt, ne irigykedj. Leírásod alapján a szóban forgó nő sokat tett le az asztalra, miért ne lehetne elismerni? Miért ne dicsérhetnék azért, amit elért? Ha azt akarod, hogy megbecsüljenek, akkor ne másokra ágálj akik valóban értékesek, hanem kezdj valamit magaddal. Nincs munkád, nem tudsz főzni, gondolom értékelhető hobbid sincsen, vakard össze magad, és lesz miért bezsebelned a dicséreteket.

2014. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Én csinálok titkot abból hogy persze picit irigylen is, amiért annyira jól néz ki. De számomra nem fontos hogy márkás cuccaim legyenek, és amugy teljesen más az éetvitelünk.Engem is sokan szépnek csinosnak tartanak, de nem vagyok az a tipikus bombanő!

Idős nénit gondoz amugy a csaj külföldön, ebből él.

De anyósomék elmondása szerint nem kell megerőltetnie nagyon magát, mert jó családot fogott ki.

Az a baj hogy anyósomék nagyon anyagiasak, sok esetben csak a pénzt nézik, pedig a párom öccse is hol dolhgozik-hol nem....

Én még most várok egy munkahelyről hogy jelezzenek, ha ez sem sikerül szeptembertől egyetemre vagy fosulira szeretnek menni, mert senki ne higgye hogy nekem ez a helyzet megfelel.És én sem szeretnék örökké mástól függeni.

Viszont ez nem fog változtatni semmin a parom szuleivel kapcsolatban ebben biztos vagyok, ők már mindent meg fognak tenni hogy ez a lány a kicsi fiukkal maradjon.

Én egyébként hallottam a lányról egyet s mást, és mikor sógrom rákérdezett mi erről a véleményem, én voltam az első aki azt mondta hogy semmilyen pletykanak ne higgyen!

Mindegy...a lényeg hogy szerintem akkor sem kellene engem levegőnek nézni,és már unom hogy állandóan azt kell hallgatnom milyen szép és ügyes az a lány.

2014. márc. 3. 11:22
 8/44 A kérdező kommentje:
rosszul irtam, én nem tagadom hogy picit irigylem..
2014. márc. 3. 11:24
 9/44 anonim ***** válasza:
78%

Bocs de, egy talpraesett, magára még 60 évesen is adó anyós szemében 7-8 kiló plusszal, 3 éve munka nélkül, fiúkon élősködő lusta nőnek tűnhetsz, főleg idegesítőnek, ha ehhez még egy bizonytalan jellem is párosul. Anyám csak "beteg macskának" nevezte egy-két csajomat, aki szerinte nem volt hozzám illő, különösen ha introvertált volt az alapjellemük.


Mostani csajomat nagyon bírja, mert egész sikeres, ad magára, nyitott, anyámmal is jól el tud beszélni, mellette nekem is jobban törnöm kell magamat, mondja is, hogy férfinek olyan nő kell aki kihozza belőle a legtöbbet, nem pedig olyan, aki visszahúzza.

2014. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
71%
Miért kéne felvenni vele a küzdelmet? Elvégre te a te párodat akarod, ő meg az övét. Ha meg az anyósért küzdesz az elég szánalmas, örül, hogy a párod így szeret ahogy vagy.
2014. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!