Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, hogy közöljem a...

Mit tegyek, hogy közöljem a férjemmel, hogy nem szívesen szeretném hogy ha az apósom kezébe venné az újszülött gyermekünket?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy apósom elég régóta alkoholista. Több éve emiatt levágták a lábát is ezért egy otthonba lakik többed magával egy szobába. Ezáltal többször sebbes is a lába, bőre a kölönböző betegségektől. Plusz ki vannak rohadva a fogai is. Tehát nem egy higénikus ember.

Így nagyon nem szeretném, ha a kezében lenne majd az újszülött kisbabánk. Félek hogy elkap tőle valamit.

Hogy mondhatnám el a férjemnek ezeket az aggodalmaimat?

A párom mondja, hogy nyilván fürdik az apja de engem egyszerű kiver a hidegveríték ha elképzelem, hogy a kezébe kell adnom a babánkat.



tegnap 01:09
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
48%
Jó ég, én se adnám a kezébe. Egy újszülött az első oltásai előtt, nem olyan strapabíró. Nálunk a családban most született baba, mi, fiatal, egészséges, higiénikus emberek is csak maszkban mehettünk be és mindenki beoltatta magát szamárköhögés ellen. Ne hallgass az itteniekre, nem számít a tisztelet (bár milyen tisztelet kellene egy ex alkesznak), ha a babád egészsége a tét. Egyszerűen közöld a férjeddel, hogy nem. Majd megfoghatja ha nagyobb lesz.
tegnap 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
44%

"Én biztosan nem adnám a kezébe, meg másnak sem, akinek valami baja van és/vagy nem ápolt."


Játékbabarol egyedül te döntesz. Arról a gyerekről is, akit egyedul vállaltál. Amelyiknek van apja is, arról KETTEN döntötök

tegnap 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
43%
Ha a férjem a retkes alkesz apjának akarná adni a babámat,elválnék, aztán láthatja két hetente.
tegnap 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
54%
22: Szerencsére a férjem is normális. Ő se adná ilyen emberek kezébe.
tegnap 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
33%

23


A játekbabádat nyugodtan megtarthatod. A közös gyereket majd a bíróság eldonti, kinek ítéli is milyen lathatas lesz mellé. Esetedben kimondottan remélem a megosztott felügyeletet, amikor egy hetet a magamfajta nyiffnyaff anyucival van a csemete, egy hetet még normális apuval

tegnap 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
40%
Szerencsére nagyon egyet értünk abban, hogy a baba egészsége az első, nem mások érzései. Senkinek nincs joga a mi gyerekünkhöz, ez egy kiváltság, amit el is lehet veszíteni.
tegnap 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
55%

Én az #1-vel értek egyet. Amit írt.

"

Párod hogy viseli a toxikus személyiséged?"


Előre sajnálom a picurkát és a férjedet. Mert valószínűleg a saját gyerekedre is féltékeny leszel vagy férjedre.

tegnap 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
52%
Én ott megakadtam, miért akarsz egy újszülöttet bevinni egy szoc otthonba.
tegnap 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
35%
"Kedves Férjem! Édesapád sajnos olyan állapotban van, hogy nem szeretném, ha az újszülött, ezért fejletlen immunrendszerű gyermekünket fogdosná, mert a kicsinek baja származhat belőle."
tegnap 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem hogy viszolyogsz a dologtól, de valljuk be: se az alkoholizmus, se a levágott láb, se a rohadt fogak nem fertoznek. Egyik sem. Csak gusztustalan, ez tény, de ez a gyereknek nem fáj, csak téged zavar.


Egyébként javitsatok ki ha tévedek, de nem hiszem hogy egy újszülöttet be lehet vinni egy otthonba.


Amúgy meg meg lehet kérni hogy mielőtt megfogja mosson kezét, mert a koszos kéz kB az egyetlen racionális félelem.

tegnap 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!