Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom szülei rosszul állnak...

Párom szülei rosszul állnak anyagilag emiatt nem tudunk összeköltözni, hagyjam el vagy mit tegyek úgy érzem tehetetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Párom otthon él a szüleivel, akik eléggé rosszul állnak anyagilag az apukája sehol nem dolgozik, egyrészt beteges másrészt szereti az italt. Az anyukája a helyi napközi konyhàn dolgozik de csak mint közmunkás, 50ezret kap. Párom tartja el őket kvázi. Én tudom, hogy nem szólhatok ebbe bele , de a mi kapcsolatunk így semerre sem halad mert nemtudunk tovább lepni, összeköltözni, mert ha ő nem adja haza a fizetését akkor a szülei az 50 ezerből éhen halnának nem még rezsit fizetni, fát venni télre stb. Egy kis faluban (kb 400fős laknak). Én jelenleg anyukámmal élek egy másik faluban 20km-re.De előtte az előző párommal éltem közös albérletben. Dolgozom énis. Szeretnék vele együtt lenni, együtt élni de ez így olyan kilátástalan. Annyit nem keresek, hogy öt is eltartsam ha már ő minden pénzét leadja. Támogatom amivel tudom, pl ahhoz képest,hogy az anyja minden pénzét leszedi elnézné, hogy lyukas sportcipőben jár a fia.

De ha meg azt mondom itt a vége, ne segítsen nekik az borzasztóan szívtelen dolog lenne. És nem is hiszem, hogy meg tudnànezt tenni.

Hol merre van ilyenkor a jó megoldás?



2021. okt. 22. 15:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/250 A kérdező kommentje:
36. Nem az anyagi helyzet alapján választok pàrt magamnak. Meg ugye az elején ebbe nem láttam bele annyira. Nem védendő annyira az anyukáját de tényleg nincs sok lehetőség ott munkahely terén, őt meg oda felvettèk és elvàllalta. Férfi fizikai munka lenne, de ugye az apukája meg nem kell oda.
2021. okt. 22. 16:34
 42/250 A kérdező kommentje:

38. Sajnos igen, nincs jó döntés ebben a helyzetben és én se akarom, hogy bajuk legyen. Meg azt is megértem szereti őket ők a szülei.

De engem is értsen már meg valaki.


39 A paromnak vettem cipőt . Mert az anyja elnézné, hogy lyukas sportcipőben jár,pedig leszedik az összes pénzét. Kaját sem nekik vettem hanem a páromnak meghivtam gyrosra ez nem nagy dolog szerintem.


40 Én sem vagyok olyan jómódú azért. Nem tudnék neki annyit adni most ez a cipő vagy a kaja belefér de tízezrek pluszban nem.

2021. okt. 22. 16:37
 43/250 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, nekem rákos ismerősöm (52 éves), járt el dolgozni egyszerre három helyre, akár városon kívül is. Távolsági buszra ült. Szegény 20 km-re lévő faluba is elment takarítani családhoz, hogy segíthesse a fiát. Érezd a különbséget...
2021. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/250 anonim ***** válasza:
91%

És az anyja meg elnézi, hogy a férje otthon veled, nem dolgozik, a gyerekétől meg elfogadja az összes pénzét. Szép kis anyuka.

Nem árt azért megnézni, kivel állsz össze, mert ez egy putris csávó. Nem szégyen nézni az anyagi helyzetet, és akkor nem neked kell cipőt venni más ingyenélő, alkoholista szüleinek.

2021. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/250 anonim ***** válasza:
97%
Én már nézem a pasi anyagi helyzetét, leszarom. Nem fogom megint a fizetésem majdnem egészét rá költeni. Kocsiba dízelt fizetni, anyám kínja...
2021. okt. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/250 anonim ***** válasza:
92%
Ja, hogy a csávódnak veszed a cipőt. Az sem jobb. Férfi létére elnézi, hogy a barátnője öltözteti, mert anyucinak meg apucinak rohan leadni a fizetését. Tényleg nem érzed, hogy gáz az egész család??
2021. okt. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/250 anonim ***** válasza:
60%
A kérdező már teljesen elvakult, nem fog szakítani, beáll eltartani a here-kombót. Szerintem pszichésen menthetetlen.
2021. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/250 anonim ***** válasza:
87%
Betegek. Nem vicc, tényleg. Pszichiáter kell az egész családnak.
2021. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/250 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos sokan azért csinálnak gyereket hogy az eltartsa őket. Ismerek én is ilyen családot, ahol anyuka a 2 fia összes fizuját elveszi. Egyiknek se volt még barátnője se (35, 30 évesek)
2021. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/250 anonim ***** válasza:
96%
Most ez tényleg komoly, hogy alkoholt fizetni neki joforman?
2021. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!