Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A saját szüleitek milyen...

A saját szüleitek milyen kapcsolatban vannak a párod szüleivel?

Figyelt kérdés

Párommal évek óta együtt élünk, viszont a szüleink még csak futólag/sehogy nem találkoztak. Annyira különbözik egymástól a ,,két világ", hogy el nem tudom képzelni, hogy ne lenne feszengés, anyóst én is csak a párom miatt viselem el. Mennyire fenntartható ez így hosszútávon? Vagy az lenne természetes, ha összejárna a két család?


Köszönöm szépen :)


2020. dec. 17. 15:47
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
80%

#10: szó nem volt ilyesmiről!


Ugyan ovis korunkban ismertük egymást :-))) de utána kb másfél évtizedig semmit nem tudtunk egymásról. Tök más vonalon jöttünk össze. A szülők jóval később tudták meg...

2020. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
8%

11: neked fogalmad sincs arról, hogy mi az értékrendszer...


Köze nincs a kasztrendszerhez!

Olvass utána, nehogy buta maradj!

2020. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
42%

#18: na végre még valaki, akinek normálisak a szülei... :)


Úgy látszik, itt a GYK-n a diszfunkcionális család a divat.. :-s :-s

Azt szúrják le, akinek normális szülei/anyósa van...

:-DDD

2020. dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
79%
Lehet mi vagyunk fura család, de nálunk rendszeresen vannak családi összejövetelek. Eljegyzés, szülinap, sőt az esküvőt is normálisan lagzival fogjuk tartani ahol a 2 család együtt fog bulizni. Amúgy meg baráti viszonyban vannak egymással. Én speciel örülök neki, hiszen anyósomék is családtagok
2020. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
80%
Hát úgy látom, ilyenből van kevesebb. A mieink országos cimborák azóta, hogy először találkoztak. Nyaralni is voltunk már együtt (anyósékkal + szüleimmel), és 2-3 havonta összejárnak, nélkülünk is, ha épp úgy alakul.
2020. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
8 éve vagyunk együtt, a párom szülei csak a gyerekek szülinapjára jönnek hozzánk, mivel anyukám a szomszedban lakik párszor összefutottak, apám az apjával 1x találkozott, váltottak pár szót aztán ennyi, nem is kell több
2020. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
71%
25ös, mikor mi hosszabb ideig külföldön voltunk a szülők akkor is tartották egymással a kapcsolatot meg csináltak közös programot :) Én személy szerint örülök neki hogy pl különleges alkalmakkor nem kell választanunk hogy a párom vagy az én családom legyen velünk.
2020. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
57%
Kicsit más perspektívából tudok írni: a nagyszüleim a két ágról összesen egyszer látták egymást. Az anyai nagyanyámnak rendkívül ellenszenvesek voltak apám szülei, azt mondta, érzése szerint képmutatóak (igaza volt). Messze is laktak egymástól, saját autója sem volt egyik társaságnak sem, a közös hang sem volt meg, így aztán több találkozás nem is jött össze. Azóta a négy nagyszülőmből három meghalt.
2020. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk az volt a helyzet h az en apukám es a párom apja is tudtak egymásról h ki ki (35 eve egyutt jártak vonattal iskolaba es volt h egyutt lógtak is ki onnan, mas suliba jártak) persze ez nem egybol derult hanem kicsit kesobb

Na de mivel anyam meg apam rosszban vannak (parom szulei egyutt) Mivel mar 6 eve egyutt vagyunk es anya meg nem talalkozott veluk ezert azt talaltam ki h a szülinapomon foglaltam asztalr egy etterembe es akkor ott találkoztak.. hala isten apák egymasra talaltak anyáknak sem volt semmi necces. Igaz azota se tartjak a kapcsolatot nem is baj de legalabb tudjak ki kicsoda :)

2020. dec. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
60%

Semennyire. Sosem találkoztak és nem is fognak.

Másfél éve vagyunk együtt, de az anyjának még nem volt ideje arra, hogy megismerjen engem. (Márciusban akart a párom bemutatni, de anyuka kitért előle azzal, hogy fél a covidtól. Nos, azóta is..). Az apja meg egy alkoholista, aki csak lehúzni tudja a fiát, nem igazán keressük a társaságát.

Az én szüleimhez rendszeresen járunk, szeretik a páromat, karácsonyra is meg fogják lepni, fel szokták köszönteni.

Teljesen felesleges ezt a két világot vegyíteni.

2020. dec. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!