Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A saját szüleitek milyen...

A saját szüleitek milyen kapcsolatban vannak a párod szüleivel?

Figyelt kérdés

Párommal évek óta együtt élünk, viszont a szüleink még csak futólag/sehogy nem találkoztak. Annyira különbözik egymástól a ,,két világ", hogy el nem tudom képzelni, hogy ne lenne feszengés, anyóst én is csak a párom miatt viselem el. Mennyire fenntartható ez így hosszútávon? Vagy az lenne természetes, ha összejárna a két család?


Köszönöm szépen :)


2020. dec. 17. 15:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
41%

Felmegy a vernyomasom ezektol a kerdesektol! 160ra. Miert kellene vagy illene osszejarni a szuleiteknek? Toljak a regi dumat hogy ha terveztek osszehazasodni vaagy elettarsnak lenni azaz egyutt elni hivatalosan osszetartozni. Az vagy az elet vagy hazas-tas hogy akkor a szuloket be kell mutatni. Elarulom nem kell. En sajnalom is hogy veletlen talalkozasok miatt megismeekedtek a szuleink. Nem kell.. Van hogy jobb is. Es senkimet sem szegyellem sot buszke vagyok arra hogy honnan jottem. De annyira masok a szuleink hogy biztosan garantalt a 15 perc utani agyrem. Elkerultuk.


N

2020. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
16%
1vagyok tiszta hiba az irasom :D mert felidegesitettem magam.
2020. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
72%
20 éve élek a férjemmel. A szülők nem ismerik egymást. Talán egyszer találkozott anyósom apukámmal, de ennyi. 2 tanús esküvőnk volt, így nem találkoztak ott sem.
2020. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%
Semmilyen. Az esküvő előtt összehoztuk őket, nem volt bajuk egymással. Utána az esküvőn találkoztak. Néha küldözgetnek egymásnak ezt-azt, otthon termett zöldséget, házi tojást, de ennyi.
2020. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
51%

akkor én szerencsésnek mondhatom magam...

A szüleink előbb ismerték egymást, mint mi. :-D Tehát nem volt szükség bemutatásra. És össze is járnak, egyetemista koruk óta.


El sem tudnám képzelni, milyen az, mikor totál más értékrendű családokból származó fiatalok jönnek össze...

2020. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer talalkoztak, 5 percre. Remelem nem is fognak ennek tobbet soha talalkozni. Anyam egy katasztrofa, mindenkinek rosszakat mond rolam, es folyton gazul viselkedik. Az a fajta aki egy tarsasagban folyton beleszol mindenbe, mintha erdekes lenne amit mond, de a szavait csak nema csend es kinos osszenezesek kiserik. :D
2020. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Értékrendben nincs kifejezett különbség, csak az én szüleim haláli lazák, befogadóak, érdeklődők, tényleg családtagnak tekintik a páromat. A párom anyja viszont egy totál befeszült, mindennek tökéletesen kell állnia, soha egy hangos szó, igazából nem is érdeklődik nagyon, soha semmi kérdés, hogy mit akarunk a jövőtől, hanem kb azt mondta, hogy közös megtakarítás az semmiképp.
2020. dec. 17. 16:03
 8/35 anonim válasza:
62%
Nem igazán járnak össze. Ha valami velünk kapcsolatos (pl.most, hogy érkezik a baba, vagy esküvő előtt) akkor néhe beszélnek telefonon a fontos dolgokról. Amúgy párszor találkoztak nagyobb családi eseményeken, nincsenek rosszban, de nincs is mindennapi kontaktjuk.
2020. dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
69%
nem élnek egy országban, nincs közös nyelv, úgyhogy ilyen udvarias-kényelmetlen a viszony. élőben még sose találkoztak, csak videohívásban, ahol én szoktam közvetíteni. majd az esküvőn találkoznak élőben is.
2020. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
56%

"A szüleink előbb ismerték egymást, mint mi. :-D Tehát nem volt szükség bemutatásra. És össze is járnak, egyetemista koruk óta.


El sem tudnám képzelni, milyen az, mikor totál más értékrendű családokból származó fiatalok jönnek össze..."


Na én meg az ilyet nem tudom elképzelni. Feláll a szőr a hátamon, ha arra gondolok, hogy a szülők titokban figyelnek és drukkolnak, hogy jöjjek már össze Pistikével, akivel 5 évesen bújócskáztunk, csak mert a szüleink barinők...ne már!


A kérdésre pedig: a saját szüleim semmilyen kapcsolatban nincsenek a férjemével, nem is ismerik egymást. Sőt, mondok jobbat, én sem ismerem a férjem szüleit, mert nem vagyok rájuk kíváncsi.

Hol van az előírva, hogy kötelező egymás rokonaival jópofizni? Nem a középkorban élünk már! Az élet pedig túl rövid ahhoz, hogy nemszeretem emberekre pazaroljuk az időnket.

2020. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!