Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogosan várja el...

Szerintetek jogosan várja el barátnőm anyja,hogy fuvarozzam a lányát?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1,5 éve vagyunk együtt, most költöztek új helyre(faluba) a mellettük levő városból,ami 3 km-re van tőlük.


Na a helyzet a következő,ahányszor jön hozzánk barátnőm nekem kéne őt hazavinnem, ami oda vissza nekem 30 km( ez kb 1000 ft nekem utanként),ezzel nincs is baj,ha néha néha kéne,de az anyja bejelentette,hogy mindig vigyem haza,mivel csak vonat megy neki haza fele , és állomás csak a mellettük levő városban van, és az anyja megmondta,hogy nem fog érte járni(6 km lenne oda vissza).

Azért mert a másik 2 gyerekéért jár be abba a városba 2x + dolgozni is oda jár és ebédkor hazamegy, ezért ő màr este nem fog érte menni a lányáért ! Nekik max 500ft liternyi benzin fogyna el havonta, nekem meg eszik a kocsi 8 at igy elég sok elmenne, és mivel egyetemista vagyok,így nem nagyon tudnám megoldani.


Szerintetek ez esetben mit csináljak?Vállaljak valami munkát egyetem mellett ,hogy legyen rá pénzem?



2020. okt. 20. 20:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
60%

Az a gond hogy egy 17 éves lánygyerekkel vagy együtt. Az anyuka külön órára biztosan fuvarozza a tesókat, de magasról tesz arra, hogy ti dugni akartok. Szerinte ha felnőttet játszotok, legyetek felnőttek. Különben is jobb lenne ha a lánya otthon maradna tanulni. Nyilván eltiltani nem akarja tőled, de ha kell neked, oldd meg.

Ha szereted, megoldod, ha nem, akkor engedd el és keress közelebbi lányt. Ezért nem működik a távkapcsolat, pláne eltartott gyerekeknél.

2020. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
55%

Csinálja meg a jogsit a lány, és akkor nem kell a szülőknek érte menni, kölcsönkéri az autót otthon és megy magától. Meg kell egyezni vele, hogy egyszer te mész hozzájuk, egyszer meg ő hozzátok, és akkor nem lesz ilyen probléma sem, hogy mindig csak az egyikőtök vezet.


34/N

2020. okt. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
32%
Persze, mert egy 17 éves gimnazista kislány majd autót fog tudni venni magának. Egy jogsitól nem esz autód. Neki az a dolga hogy üljön a fenekén és tanuljon, pláne mert közeledik számára az érettségi és a felvételi. Ezt a kapcsolatot jobb volna elengedni, vagy oldja meg a 19 éves felnőtt "férfi", ha egy lánygyerekkel akar papás-mamást játszani.
2020. okt. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
37%
Már bocsánat kérdező. Az ingyen punci jó lenne de a fuvar már nem tetszik? Komolyra fordítva a szót, engem is hoz-visz a párom. Egy szava nincs, sőt sokszor én kérem, hogy ne vigyen mert neki anyagilag ne legyen megterhelő. Még szerencse, hogy szeret , dolgozik és felelősségteljes és szívesen visz engem.
2020. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
60%
Én azt nem értem hogy egy 19 evésnek minek auto ha még magától fenttartani se tudja. Ha ilyen kényelmes vagy hogy autod van akkor rakj felre penzt benzinre. Én például dolgoztam egyetem mellett heti 40 órát
2020. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
47%

Száz forintért a kutyát is megbsznád. Cuki vagy.

Hozzád jár a barátnőd, illene haza vinned. Nem az anyjának kell fuvaroznia a barátjától.

Mi van ha nem ér rá épp. Gyalogoljon haza a csaj este? Hátha megverik, megerőszakolják. De legalább te spóroltál pár forintot.

2020. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!