Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogosan várja el...

Szerintetek jogosan várja el barátnőm anyja,hogy fuvarozzam a lányát?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1,5 éve vagyunk együtt, most költöztek új helyre(faluba) a mellettük levő városból,ami 3 km-re van tőlük.


Na a helyzet a következő,ahányszor jön hozzánk barátnőm nekem kéne őt hazavinnem, ami oda vissza nekem 30 km( ez kb 1000 ft nekem utanként),ezzel nincs is baj,ha néha néha kéne,de az anyja bejelentette,hogy mindig vigyem haza,mivel csak vonat megy neki haza fele , és állomás csak a mellettük levő városban van, és az anyja megmondta,hogy nem fog érte járni(6 km lenne oda vissza).

Azért mert a másik 2 gyerekéért jár be abba a városba 2x + dolgozni is oda jár és ebédkor hazamegy, ezért ő màr este nem fog érte menni a lányáért ! Nekik max 500ft liternyi benzin fogyna el havonta, nekem meg eszik a kocsi 8 at igy elég sok elmenne, és mivel egyetemista vagyok,így nem nagyon tudnám megoldani.


Szerintetek ez esetben mit csináljak?Vállaljak valami munkát egyetem mellett ,hogy legyen rá pénzem?



2020. okt. 20. 20:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
80%

"Szerintem nem a szülő dolga hurcolni a gyerekét a pasijaihoz ide-oda. "



Nem a pasijaihoz ide-oda, hanem csak a városi vasútállomásról haza a saját falujukba, ami 3 km. (A pasi lakóhelyétől a lány vonattal menne, csak az állomásról kellene hazavinni az anyjának)."



Technikailag ez így van, 3 km nem sok, de a valóságban ez kicsit más. Nem tudod pontosan mindig mikor jön, állhatsz készenlétben akár este 8-9-10kor is, öltözhetsz fel, ülhetsz kocsiba és mehetsz ki érte, szedheted össze, vezethetsz vissza. Addig egy pohár bort nem tudsz meginni, egy fürdőkádba nem tudsz beülni... igenis ez egy plusz teher és szerintem nem a szülő dolga. Ha már kocsiba kell ülnöm majdnem mindegy hogy 3-5-10 km-t kell-e vezetnem.

2020. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
58%

50-nek. Szerintem az még manapság is alap, hogy a férfi udvarol a nőnek, és nem fordítva. A férfi kíséri el a nőt, és nem egyedül küldi.

Már ha férfinek érzi magát az a férfi...

2020. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
48%
51-es: Nekem ez a saját kölykömmel soha nem okozott gondot és fáradságot. Ismétlem, az ÉN gyerekemmel, másért nem biztos, hogy megtenném.
2020. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
41%
Egyébként sikít a fórumról, hogy nők válaszolnak 99 százalékban. Az az egy százalék pasi, és az a pár nő, aki reálisan fogja fel, le lett jól pontozva.
2020. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
98%

Így elsőre azt mondanám, hogy fizessétek felesben a benzint. Biztos a lány is megérti, ha normálisan adod elő neki.

Mondjuk ha pl. Fogamzásgátlót szed, amit magának fizet, akkor nem kérném, hogy beleadjon. Az meg érthető, hogy a szülő fáradt, épp elég neki a többi gyerek utaztatása.

2020. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
75%

Nem er ennyit a lany? Szereted?

Értem a párom ket órát tekert biciklin, esőben, hogy lásson. En is sétáltam mar -10 fokban érte.

Ugyis megoldjátok ha erős a kapcsolat...

Esetleg szólj neki h szálljon be az uzemanyagba. Másfél ev után nem ciki szerintem...

2020. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
89%
Valahogy egyezetek meg, hogy egyszer te, egyszer pedig o oldja meg az utat.
2020. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
39%
Jogos elvárás. Vagy nem szereted eléggé a barátnődet,mert akkor magadtól csinálnád. Ha viszont nem szereted igazán, szakíts vele,ne pazarold az idejét.
2020. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
70%

Ilyenkor latszik hogy mindenki a pontjait akarja növelni a valaszoloknal.

Szerintem meg attól hogy hazaviszi a lanyt meg emlithettw volna az anyja hogy belead a költségbe. Hiszen a kerdezo is fiatal, tanul miből telne rá?

2020. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
58%
Le is sülne a pofámról a bőr ha minden alkalommal hazavitettem volna magam a párommal. Ráadásul a kérdező írta, hogy ő többször megy át hozzájuk mint a csaj hozzá! Plusz azt is írta, hogy a suliból hazafelé száll le nála, tehát a suliból hazafelé amúgy is tömeggel jár, ergo számára semmiféle plusz kiadást nem jelent, ha átmegy. Ha suliból megy haza az okés, de ha pontosan ugyanazt az utat teszi meg, csak nem a suliból indul akkor már milyen gáz a kérdező? Ne csináljátok már!! Ráadásul azt is írta, hogy mindig mindent ő fizet. Elég erősen ki van itt használva a kérdező. Ha olyan marha nagy feministák vagyunk akkor tessék egyenlő arányban kivenni a részt a kapcsolat költségeiből! Írom ezt nőként
2020. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!