Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogosan várja el...

Szerintetek jogosan várja el barátnőm anyja,hogy fuvarozzam a lányát?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1,5 éve vagyunk együtt, most költöztek új helyre(faluba) a mellettük levő városból,ami 3 km-re van tőlük.


Na a helyzet a következő,ahányszor jön hozzánk barátnőm nekem kéne őt hazavinnem, ami oda vissza nekem 30 km( ez kb 1000 ft nekem utanként),ezzel nincs is baj,ha néha néha kéne,de az anyja bejelentette,hogy mindig vigyem haza,mivel csak vonat megy neki haza fele , és állomás csak a mellettük levő városban van, és az anyja megmondta,hogy nem fog érte járni(6 km lenne oda vissza).

Azért mert a másik 2 gyerekéért jár be abba a városba 2x + dolgozni is oda jár és ebédkor hazamegy, ezért ő màr este nem fog érte menni a lányáért ! Nekik max 500ft liternyi benzin fogyna el havonta, nekem meg eszik a kocsi 8 at igy elég sok elmenne, és mivel egyetemista vagyok,így nem nagyon tudnám megoldani.


Szerintetek ez esetben mit csináljak?Vállaljak valami munkát egyetem mellett ,hogy legyen rá pénzem?



2020. okt. 20. 20:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
79%

30, a csaj jár hozzá úgy hogy neki még jogsija sincs, mégis megy, és még ő fizesse a benzint is a kérdező kocsijába?

Az ilyen embernek egy fleshlight kell, nem nő.

2020. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
83%

#30: De akkor gondolom a srác is adjon bele a buszjegybe (vagy vonat). Meg illene a fogamzásgátlóba is (a legtöbb helyen azt a csaj fizeti).

Még nem derült ki, hány alkalomról van szó, illetve hogy mindig a csaj megy-e, vagy a srác is szokott?

2020. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem a szülő dolga hurcolni a gyerekét a pasijaihoz ide-oda. Vannak kisebb gyerekei, dolgozik, este hagy ne kelljen még ezért is rohangálnia. Szerintem neked nem fontos ez a lány, ha szeretnéd igazán akkor te nem akarnád, hogy esténként a vonatozás után még a hidegben gyalogoljon, hanem szívesen elvinnéd. Nyilván ha anyagilag effektíve ez nem fér bele, akkor beszéld meg a lánnyal, hogy ezt nem tudod kifizetni és dobjon a benzinbe valamennyit a zsebpénzéből.
2020. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:

Hát köszi a sok választ :D


Igazából egy szóval nem mondtam,hogy csak ő jár hozzám,sőt én szoktam többször.


Kezdjük az elejéről szerintem, eddig is sokszor hazavittem,ha itt volt, de most itt azzal van a gond,hogy mióta saját kocsim van azóta, kijelentette barátnőm anyja. Nem felnőtt nő, 17 éves én meg 19, ezért is mondtam,hogy pl: az anyja a másik gyerekéért felugrik a városba, ami szinte egybe van ezzel a “faluval”. Tényleg kocsival 4-5 perc, és kijelentette,hogy egyszer sem fog érte felmenni.

Úgy látom itt egyesek jobban tudják,hogy én mennyire szeretem a barátnőmet,szerintem nem tudjátok,hogy én mennyi mindent átéltem vele, mennyi mindent kaptam és mennyi mindent adtam neki, de igazából ő és én tudjuk,hogy mennyire szeretjük egymást. Nem fogok más szavára adni, mert itt valakik egy ilyen dologból ilyen következtetést szűrnek le. Életembe nem kértem még el tőle pénzt se kajára se benzinre se semmire. Nem húzom a számat se, csak megkérdeztem,hogy jogos e az elvárás. Nem mindenkinél úgy mennek a dolgok,hogy találkoznak , ba*nak egy jót és mennek a dolgukra :D szóval mindenki magából indul ki.


Mindenesetre köszönöm ,mind a negatív,mind a pozitív válaszokat!

Megtudtam,amit akartam.

2020. okt. 20. 22:28
 35/66 anonim ***** válasza:
67%

Persze, az ungabunga, meg az esetleges meleg vacsora, az jól jön, de 30 km-t kocsikázni, az már luxus.

Elárulok valamit.

Az én barátnőm a lakásomtól oda-vissza 80 km-re lakik. És tök természetesnek veszem, hogy én megyek hozzá, illetve ha nálam alszik, hazaviszem...

2020. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
85%

30 - as vagyok: Egy normális, jól működő kapcsolatban alap dolog, hogy nem csak az egyik fél fizet mindent. Vagy nincs igazam...? Jó, most nem az aranyásókat kérdezem... Meg akik szerint nincs ronda gazdag pasi, hanem a normálisakat.

Úgy gondolom, ezt meg kéne beszélnie a kérdezőnek a lánnyal, hogy ne ő fizesse már a súlyos tízezreket,mert nem dolgozik, nincs keresete... Kompromisszum... Egyeseknek lehet idegen fogalom.

A kiscsaj gondolom anyuék pénzéből jár a sráchoz. Az nem is derül ki, a kiscsaj honnan jár a sráchoz. Az is lehet, hogy suliból hazafele megy hozzá, akkor meg nincs költsége.

2020. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:

36#

Ezzel most amúgy telibe találtál, suliból hazafelé szokott itt leszállni, és jönni hozzám, de egyébként is szerintem alap én hívom meg ide oda stb.. ezzel nincs is semmi bajom. Alapból a kijelentéssel volt,hogy nekem ez mindig kötelességem lesz megcsinálni.

2020. okt. 20. 22:34
 38/66 anonim ***** válasza:
17%
35 - ös: mert te egy b@lfasz papucs vagy... Gondolom nem jutott közelebbi lyuk már évek óta, és örültél ennek is... 😅 A barátnőd legalább jól járt veled! Már látom, ha lesz közös gyereketek te fogsz egyedül a gyerekre vigyázni éjjel - nappal, míg az asszonyt dugják valahol... 😅
2020. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
86%

"A kiscsaj gondolom anyuék pénzéből jár a sráchoz"

A kissrác meg anyuék pénzéből autózik, szóval 1-1. (Írta hogy nem dolgozik.)

2020. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
37%
38as elég szanalmas vagy hogy bárkiről is ilyeneket feltételezel,csupan azert mer a 35ös válaszolónak van alap inteligenciaja(ami neked nincs),és mindenki persze saját magábol indul ki,sajnalom 35ös hogy te othon dajkálsz az asszonyod meg b.szák valahol🙃
2020. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!