Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogosan várja el...

Szerintetek jogosan várja el barátnőm anyja,hogy fuvarozzam a lányát?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1,5 éve vagyunk együtt, most költöztek új helyre(faluba) a mellettük levő városból,ami 3 km-re van tőlük.


Na a helyzet a következő,ahányszor jön hozzánk barátnőm nekem kéne őt hazavinnem, ami oda vissza nekem 30 km( ez kb 1000 ft nekem utanként),ezzel nincs is baj,ha néha néha kéne,de az anyja bejelentette,hogy mindig vigyem haza,mivel csak vonat megy neki haza fele , és állomás csak a mellettük levő városban van, és az anyja megmondta,hogy nem fog érte járni(6 km lenne oda vissza).

Azért mert a másik 2 gyerekéért jár be abba a városba 2x + dolgozni is oda jár és ebédkor hazamegy, ezért ő màr este nem fog érte menni a lányáért ! Nekik max 500ft liternyi benzin fogyna el havonta, nekem meg eszik a kocsi 8 at igy elég sok elmenne, és mivel egyetemista vagyok,így nem nagyon tudnám megoldani.


Szerintetek ez esetben mit csináljak?Vállaljak valami munkát egyetem mellett ,hogy legyen rá pénzem?



2020. okt. 20. 20:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
82%
Szegény lány, miért nem érdemli meg, hogy hazavidd, magadtól is?
2020. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
85%

Szerencsétlen csaj... Alapnak kéne lennie, hogy hazaviszed. Fura a logikát: jót dugtunk baby, na mehetsz a vonathoz.

Ha valakinek nincs kocsija nem gáz a szitu, a te helyzetedben viszont a kérdés is gáz...

2020. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
87%
Micsoda gavallér! Ja, nem.
2020. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
79%

Én mindenképpen megtenném a barátnőmért, hogy hazaviszem.


Sőt, alapvető udvariasság része randevú után... na meg nem is 200 km-re furikázod.


Azt már meg sem merem kérdezni, hogy minek neked kocsi, ha +1000 forint ekkora érvágás. Gondolom kiszilózott, púrhabból és gittből, na meg kétcenti vastag alvázvédőből összekendácsolt kotla lehet az autó. Amolyan kelet-európai kompozit.


"Tankold teli kétezerért testvérem!"


F

2020. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
63%

Egyébként én két éve epekedem egy Lada után (tudooom, vegyek Swiftet, de én hátsókerekeset akarok, ha már elköltök több kilót úgyis), de mivel mostanáig nem volt fixnek tekinthető munkahelyem, meg se fordult a fejemben, hogy kocsit vegyek. Igaz, a mostani gyakornoki helyemről is bármikor kib-hatnak, de azért némivel jobban tudok vele tervezni, mint a teszkós pakolással.


Szerintem felelőtlen döntés volt a semmire autót venni.


#15

2020. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 kicsibarany ***** válasza:
26%

Egy kérdés, ha a csajod a barátnőivel lóg a városban, akkor a barátnőktől is elvárja anyuka hogy vigyék haza a lányukat?


Meg ezért tuti jönnek a mínuszok, de leírom, anyukáék döntöttek úgy hogy vidékre költöznek, ez pedig igen, azzal jár hogy fuvarozni kell a gyerekeket.

2020. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
21%
Ja,ismerősöm is vitte a kecskéjét utánfutóval a szomszéd faluba a bakkecskéhez.De meg tudom érteni, hogy a lányát nem vinné...
2020. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
73%

16, szerinted nem kellett volna költözniük hogy a lányuk fukar pasijának ne kerüljön pénzbe?

Egy egész család ugráljon úgy ahogy ő fütyül?

Ha neki nem felel meg így, nem szereti a lányt annyira hogy így is megérje vele találkozni, bármikor elhagyhatja, nem kötelező ez a kapcsolat.

A lánynak is az lenne a legjobb ha szakítanának, mert egy ilyen emberrel nem valószínű hogy hosszútávon sok jó sül ki a dologból.

2020. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 Rodi91 ***** válasza:
34%

Nem értem a válaszokat. Miért lenne neki kötelessége furikázni a csajt?Miért ne szerethetené ettől még? Persze ne is a csaj anyjának kelljen érte menni, na de kell itt a nagy egyenrangúság nekünk nőknek, aztán nem tudunk vonatra szállni, és 3 km-t, akar lesétálni,vagy bickilizni/rollerezni, tudom is én? Vagy ha annyira autókázni akar a barátnő, akkor neki hol a jogsija, kocsija?


Amikor még én is szülőknél laktam, és találkoztam valakivel természetes volt,hogy az utazásomat magam oldom meg. Mi lenne, ha a kérdezőnek nem is lenne autója?Nem járhatnának?


Ha szeretne önálló, problémákat megoldani tudó felnőtt ember lenni egyszer, oldja meg az életében felmerülő "problémákat".Mondjuk az anyja is erre neveli inkább, hogy lehet magát kiszolgáltatni...szóval...


Szerintem ne hagyd magad befolyásolni. Amikor van kedved, vagy úgy jön ki a programotok,hogy neked is így a jobb, akkor vidd haza,de ne azért,mert elvárás. Néha meg, ha úgy van menjen haza ahogy tud. És az,hogy sokan írjak,hogy belehalsz egy 1000esbe...emberek per alkalom volt az az 1000 Ft. Ha havonta 20 napot táplálkoznak az 20.000 Ft. Ma már nekem sem összeg, na de emlékszem,hogy 19-20 évesen ennél kevesebb kiadás is problémás lehetett.



28/N

2020. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
61%
19 kivancsi vagyok mit szolnap ha télen - fokba kellene 3kilométert gyalogolnod😂
2020. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!