Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogosan várja el...

Szerintetek jogosan várja el barátnőm anyja,hogy fuvarozzam a lányát?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1,5 éve vagyunk együtt, most költöztek új helyre(faluba) a mellettük levő városból,ami 3 km-re van tőlük.


Na a helyzet a következő,ahányszor jön hozzánk barátnőm nekem kéne őt hazavinnem, ami oda vissza nekem 30 km( ez kb 1000 ft nekem utanként),ezzel nincs is baj,ha néha néha kéne,de az anyja bejelentette,hogy mindig vigyem haza,mivel csak vonat megy neki haza fele , és állomás csak a mellettük levő városban van, és az anyja megmondta,hogy nem fog érte járni(6 km lenne oda vissza).

Azért mert a másik 2 gyerekéért jár be abba a városba 2x + dolgozni is oda jár és ebédkor hazamegy, ezért ő màr este nem fog érte menni a lányáért ! Nekik max 500ft liternyi benzin fogyna el havonta, nekem meg eszik a kocsi 8 at igy elég sok elmenne, és mivel egyetemista vagyok,így nem nagyon tudnám megoldani.


Szerintetek ez esetben mit csináljak?Vállaljak valami munkát egyetem mellett ,hogy legyen rá pénzem?



2020. okt. 20. 20:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
83%
Jogos, amit az anyós jelölt mondott, magadtól is tudnod kellene. Van neki más dolga is.
2020. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez jogos elvárás.
2020. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
88%
Hozzád megy a lánya tudtommal,akkor vidd is haza.Teljesen jogos
2020. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
82%
Tökéletes párja lehetsz barátnődnek. 😏 El ne hidd. 😃
2020. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
71%
Ne vállalj munkát egyetem mellett, hátha akkor is lesz valahogy pénzed.
2020. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
93%
Keress olyan csajt, akiért megéri neked, mert ezt nem szereted.
2020. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
86%
szakits vele, és keress egy csajt a szomszédból, akit gyalog is hazaesz a fene....
2020. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
75%
Hétköznap a legtöbb jó vagy legalább elfogadható szintű tömegközlekedés van, nem lehet azzal megoldani? Vagy bicajon kitekerne az állomásra?
2020. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
83%

3 km-t simán le is lehet gyalogolni a vonattól. Vagy vegyen egy rollert. Vagy a csajod is nyugodtan beleszállhat a benzinbe. Vagy találkozzatok olyankor amikor haza tud még menni.

Ha találkozni akartok oldjátok meg, ne anyucinak kelljen már fuvarozgatni napi szinten a felnőtt gyerekét.

2020. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
84%
Ez szerintem is jogos elvaras. Engem is mindig hazavitt a baratom, akar messzebbrol is. Most már együtt élünk. De hugom még csak masodikas gimnazista, baratja szinten gimis, bár végzős mar, de o is mindig hazaviszi a tesomat, neki ez kb 45 km odavissza, soha nem panaszkodott erre, teljesen magatol ertetodo neki. Este 8ig lehet ott a tesom, vagy a srac nalunk, ha ok ezt az udot ki akarjak maxolni, akkor sajnos ez a megoldas, mert egyik oldalrol se varhatjak el a szuloktol, hogy estenkent még ertuk furikazzanak. Mondjuk hugom barátja dolgozik is szunidokben, rendes srac. Hogy a kocsija mennyit fogyaszt azt nem tudom.
2020. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!