Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogosan várja el...

Szerintetek jogosan várja el barátnőm anyja,hogy fuvarozzam a lányát?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1,5 éve vagyunk együtt, most költöztek új helyre(faluba) a mellettük levő városból,ami 3 km-re van tőlük.


Na a helyzet a következő,ahányszor jön hozzánk barátnőm nekem kéne őt hazavinnem, ami oda vissza nekem 30 km( ez kb 1000 ft nekem utanként),ezzel nincs is baj,ha néha néha kéne,de az anyja bejelentette,hogy mindig vigyem haza,mivel csak vonat megy neki haza fele , és állomás csak a mellettük levő városban van, és az anyja megmondta,hogy nem fog érte járni(6 km lenne oda vissza).

Azért mert a másik 2 gyerekéért jár be abba a városba 2x + dolgozni is oda jár és ebédkor hazamegy, ezért ő màr este nem fog érte menni a lányáért ! Nekik max 500ft liternyi benzin fogyna el havonta, nekem meg eszik a kocsi 8 at igy elég sok elmenne, és mivel egyetemista vagyok,így nem nagyon tudnám megoldani.


Szerintetek ez esetben mit csináljak?Vállaljak valami munkát egyetem mellett ,hogy legyen rá pénzem?



2020. okt. 20. 20:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
80%
Fuh, ha nekem a barátom ilyenen fennakadt volna (45km-re laktunk egymástól) biztos nem tervezek vele hosszabb távra..
2020. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
81%

A lánynak kell a fiúhoz járnia, de még oldja is meg gyalog vagy ahogy akarja :D

Ez a lány egyáltalán nem fontos a kérdezőnek, csak jól jönne neki ha ingyen házhoz járna a kufirc, aztán mehet amerre lát.

Egy szerető párban fel sem merül hogy ne vigye haza, alap.

2020. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
78%
a gáláns, az úriember, a lovagias kifejezések nem zárják ki a feminizmust!!!
2020. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
82%

Bakker, akkor járj te át a lányhoz. Ja tényleg, akkor ugyanannyi lenne mintha hazavinned. Amúgy miért ő jár hozzátok és miért nem fordítva?


Valaki írta hogy nem szereted ezt a lányt. Maximálisan egyetértek vele.

2020. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
81%

Ennek abszolút magától értetődőnek kellene lennie szerintem.

Ha te járnál hozzájuk, akkor is fizetnéd a benzint...

Szoktál te is menni hozzájuk, vagy mindig ő megy?

Ha mindig ő megy, akkor az odautat alapból ő fizeti, tehát az sem lenne fair, ha az oda-visszaút teljes költsége minden alkalommal az övé lenne. Nem?

2020. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként meg 15 km... Kocsival hazarepíted max negyedóra alatt (a teljes út félóra).

De ő menjen ki az állomásra, menjen vonattal (kb negyedóra), aztán még gyalogoljon 3/4 órát. Ez összesen 75-90 perc.

Akkor mondd meg neki, hogy ő neked ennyit nem ér, és fizesse ki a benzint!

Aztán ha normális, nem lesz többet egy fillér kóltséged sem vele.

2020. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
25%

Beb@szna, ha azért elmennél dolgozni egyetem mellett, hogy a kisasszonyt furikázzad... Csak az egyetem rovására menne! A tanulás meg egy nőnél se legyen fontosabb, hiszen a jövőd a cél! Nőből meg bármikor lehet másik! 😉

Van egy olyan érzésem, hogy olyan nők bántják a kérdezőt, akik még a sarki kisboltba is autóval vitetik a valagukat a pasijukkal... Elkényeztetett, ostoba libák...

Hányszor jár hozzád a barátnőd egy héten? Mit szól ehhez a kiscsaj? Gyanítom, heti többször, az úgy meg már rengeteg pénz neked... Miért nem lehet megegyezni a szülőkkel, hogy egyszer te viszed haza egyszer ők? Ez azért nem semmi, hogy elvárják tőled, hogy úgy furikázd tízezrekért a lányukat, hogy nem is dolgozol... Mit képzel anyuci?

Tesóm, ne hagyd magad, mert a csaj a fejedre nő! Egy ilyen anyós mellett elgondolkodnék, hogy akarok e ilyen család részese lenni évtizedekig... Mert csak rosszabb lesz... Vagy találkozzatok heti 2 - szer mondjuk, vagy szakíts a csajjal, mert tönkre fogod tenni a jövődet!

2020. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
85%
#27: Nekem meg az a sanda gyanúm, hogy mindig a csaj megy. Odafelé saját költségén... A visszautat is a csajnak kellene fizetnie?
2020. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
25%
Nincs jogsija a csajnak? Felnőtt nő. Miért más felnőttek furikazzak. Az anyja autója tabu?
2020. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
24%
Továbbá, ha mindenképpen neked kell furikázni állandóan, ha szeret téged a csaj, akkor azt mondja, ad valamennyit a benzinbe... Mert tekintettel van rád. Ha meg ennyit se mond, akkor ennyit érsz neki... Dobd a francba, ha nem ajánlja fel! Nem tudom mit képzeltek ti! Egy kapcsolat két emberből áll, nem? Akkor szépen a kiscsaj is adjon a benzinbe!! Ez olyan krva nagy kérés? Egyeseknek jobb lenne, ha nem szaporodnának...
2020. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!